1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düşük Omuzlu Gelinlik Modelleri 2018

'Gelinolmak.com' forumunda Seda tarafından 23 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

2. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:)hepsi cok şıkmış seviyorum bu modelleri nisanligimi boyle diktirmistim tam omuz hizasindaydi o yuzden butun gece oturmadim mesela:)rahatsiz etmedi hic daha dusuk olursa belki oynarken kisitlayabilir ama anilarimi yad edip birakayim fotografimizi fikir olur belki:p
    1519407246646.jpg

3. kolera9

kolera9 . YASAKLI

Kızlar bende gelinliğimi böyle düşük omuzlu istiyorum ama göğüs dekoltesi olmucak şekilde, nası duruyor askılar öyle düşmeden lastik vs mi takıyolar içine? Düğünde askılarımı çekiştirip durmak istemem :)

4. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Canım hem kınalığım hem gelinligim düşük omuzluydu dekolte de yoktu ben çok rahattım çok da romantik duruyor bence gelinliğin kollarında içinden lastik tarzı birşey vardı sürekli havada duruyordu şu tarzdı [​IMG] [​IMG]

5. kolera9

kolera9 . YASAKLI

ayy sizinkilere bayıldım çok güzelmiş kına elbiseniz de gelinliğinizde :) özellikle gelinliğinizin askıları çok ince duruyor ama tam anlayamıyorum onu yani lastik hiç kaymıyor mu oynarken falan?

6. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Yok canım dediğim gibi havada durmasını sağlayan lastik tarzı birşey var içinde yani hareket etsen de lastik sayesinde havada kalıyor

kolera9 bunu beğendi.
  7. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

görüyorsunuz anlatmaya gerek yok
    görüyorsunuz mükemmel :arzula:arzula
    :asik

Sinem_469 bunu beğendi.
  8. bsyl

bsyl Uzman Üye+

90963_5bd7859b8cba817737e43fd03629eedf.jpg
    Düşük omuz gelinlik nişanlık vs çok beğeniyorum çok şık duruyor Benmde bu şekildeydi oynarken çok az zorladı ama görüntüsü herşeye değerdi :) :asik

sedaozer, Sinem_469, mrvchn ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  9. Özlem

Kardeşimin gelinliği :) omuzları ve boyu düzeltilecek bunun aynısı dikilecek :):)
    WhatsApp Image 2018-03-08 at 15.10.14.jpeg

sedaozer, cerensever, mmlke ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  10. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:)ne guzeldir kiz kardesini boyle gormek eteklerine bayildim duzeltmesinlerr diyesim geldi:D mutlulukla giysin kuzum

Özlem bunu beğendi.
  11. Özlem

teşekkür ederim bitanem dün foto atınca baya bir duygulandım zaten ben ne zaman evlendim de şimdi o evleniyor zaman ne kadar hızlı :):) çok beğendim bende kuğu gibi olmuş resmen

mldfyz bunu beğendi.
  12. Littlelady

Littlelady Aday Üye

Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :( Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi :( Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı.
    Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yapmayı öyle oynamayı falan çok severim:D düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? @mldfyz @Sinem_469 @bsyl @Özlem Kızlar siz düşük omuz giymişssiniz kolların hareketi kısıtlı mı fazla kaldıramadınız mı? çok karışığım fikirlerinize ihtiyacım var:cabala

bsyl, mldfyz ve Özlem bunu beğendi.
  13. Özlem

benimki düşük omuz değildi canım bu konuda bilgi veremiyeceğim düşük omuzu kalın askı yaptırdım ben rahat rahat oynamak amaçlı

Littlelady bunu beğendi.
  14. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Oynarken birazcık sıkıntı yapıyordu evet ama çok da rahatsız edecek derecede değildi :)

Littlelady bunu beğendi.
  15. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ben zorlanmadim hicte oturmadim nisanimda:p tam omuz hizasindaydi belki o yuzdendir bilmiyorum ama deneyip bi bak ona gore ver derim

Littlelady bunu beğendi.
  16. Littlelady

Littlelady Aday Üye

Ne gbi sıkıntı yaptı mesela canım tam kaldıramıyo musun kolları? Bide kayıyo mu sürekli aşağıya

tam omuz hizasında olunca esas o zaman rahat edemezsin omzundan kayar sürekli dedi, ama sizinkine baktım dekolte kısmı baya üstten ve birleşik sanırım kollarla sizinki pek düşecek gibi değil evet. karar veremiyorum bi türlü :) teşekkürler kızlar

bsyl ve mldfyz bunu beğendi.
  17. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Kaldırırken birazcık kasıyordu ama alıştım zaten oynadıkça :D :D arkadaşımınki lastikliydi o oynarken hiç sıkıntı yaşamadı :)

Littlelady bunu beğendi.
  18. Littlelady

Littlelady Aday Üye

Teşekkür ederim :)

bsyl bunu beğendi.
  19. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Canım lastiğini içinden yapabilirler kumaşın benimki öyleydi hiç görünmüyordu çok da rahat oluyor sen kolunu asağı yukarı kaldırsan da o aynı yerinde duruyor bu sayede @Littlelady

Littlelady bunu beğendi.
  20. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yaaa maşallahhh nasıl güzel olmuş bayıldım hele üst kısmına bayıldım kuzummm maşallahh :asik:asik

Özlem bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş