1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün Sonrasında Fotoğraf Çekimi

'Fotoğraf ve Video' forumunda Seda tarafından 28 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

gelinliğiniz kirlenmedi mi acaba düğüne kadar?

2. mutlurabia

mutlurabia Yeni Üye

ben düğün günü fotograf çekimi yaptırdım iyikide düğün günü yaptrmışım diyorum çünkü o günü bir kere yaşıyoruz o günde o güzel günü heycanı mutlulugu stresi hepsi yüzünde oluyor sonra ve önce yapılan çekimler bana çok gereksiz geliyor tabi herkesin kendi fikri yanlış anlaşılmasın

3. AFRODİT

AFRODİT Yeni Üye

mervecim sei burda görünce şaşırdım kızzz :)) pınar ben liseden bende bu araştırmalara girdim nasıl yapsam bi türlü karar veremedim ama düğün öncesi olsun diyorum bende

ozlem392 bunu beğendi.
  4. soranbayan

soranbayan Yeni Üye

Düğün fotoğrafçım arkadaşımdı. Kendisi düğünden sonra rahat rahat çekeriz demişti. Çünkü düğün zamanları çok yoğun, heyecanlı ve telaşlı oluyor. Bana sorarsanız sonradan çektirmeniz daha yararlı. Onca heyecan ve koşuşturmaya fotoğrafları da dahil etmek pek mantıklı gelmiyor bana. Ama öncesinde de çektirebilirsiniz.

Bu işe biraz maddiyatta karışıyor çünkü. Tekrar saç ve makyaj yaptırmamak için genelde düğün gibi sabahları çekim yapılıyor ama yine de siz bilirsiniz.

cerensever bunu beğendi.
  5. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik Aktif Üye+

Bende düğün sonrası düşünüyorum abimlerde düğün günü çekim yaptılar ve çok zor yetiştiler yetişecez yetişemicez geç kaldık trafik var mı nasıl yapcaz gibi gibi gibi bir sürü sorun oldu çekimi kısa tutmak zorunda kaldık hele ki İstanbul gibi bi şehirde sonradan çekimin yapılması daha uygun gibi rahat rahat hazırlanılır düğüne yoksa çok büyük telaş oluyor abimlerden gördüğüm kadarıyla, o nedenle bende düğün sonrası düşünüyorum.

kolera9, bsyl ve cerensever bunu beğendi.
  6. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Nişanda gelin alma gibi uzun bir seromoni olmamasına rağmen bizde aynı gün yaptırdık ve ucu ucuna yetiştik :D :D benimde tavsiyem düğünden önce yapılması çekimin o heyecanı kaybetmeden :) kendi dış mekanımıda öyle düşünüyorum..

kolera9 ve Heyecanlıkişilik bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş