1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün Salonunu Ne Kadar Zaman Önceden Tutmalıyız ?

'Düğün Mekanı' forumunda daisy06 tarafından 9 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Teşekkür Ederim Kızlar <3:gulumse:*
    QUOTE="bsyl, post: 366006, member: 29319"]Canım temmuz değil de eylül gibi falan olsa sizin için daha rahat olmaz mi çok telaşa girersin temmuzda olursa hakkında hayırlısı olsun :*[/QUOTE]

@DAMLA01 @bsyl Damat Tarafı Bu Sene Düğün Olsun Diyince Annem Bu Sene Düğün Olacaksa Haziran yada Temmuzda Yapılsın O Zaman Dedi Kayınpederler de öyle Düşünmüş Kararları Aileler Alınca Biz Kaldık Öyle Yapamıyoruz Ki Birşey

Samsunda Yaşıyorum @krista :gulumse

DAMLA01 bunu beğendi.
  2. bsyl

bsyl Uzman Üye+

@DAMLA01 @bsyl Damat Tarafı Bu Sene Düğün Olsun Diyince Annem Bu Sene Düğün Olacaksa Haziran yada Temmuzda Yapılsın O Zaman Dedi Kayınpederler de öyle Düşünmüş Kararları Aileler Alınca Biz Kaldık Öyle Yapamıyoruz Ki Birşey

Samsunda Yaşıyorum @krista :gulumse[/QUOTE]
    Canım kararı aileler aldı olur mu bu kadar sessiz olma bu sizin düğününüz. Düğün tarihi konuşurken ailelerimiz biz yokken de konuşabilecekken bizim gelmemizi beklediler dışarıdaydık bize de sordular ben isteediğim tarihleri de özellikle söyledim mesela.. Bu sizin düğününüz bilincini oluşturmanız lazım açıkça söyleyeceksiniz bu kadar kısa tarihte hazırlanamayız diye.

Songül5555 bunu beğendi.
  3. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Samsunda Yaşıyorum @krista :gulumse[/QUOTE]
    Canım kararı aileler aldı olur mu bu kadar sessiz olma bu sizin düğününüz. Düğün tarihi konuşurken ailelerimiz biz yokken de konuşabilecekken bizim gelmemizi beklediler dışarıdaydık bize de sordular ben isteediğim tarihleri de özellikle söyledim mesela.. Bu sizin düğününüz bilincini oluşturmanız lazım açıkça söyleyeceksiniz bu kadar kısa tarihte hazırlanamayız diye.[/QUOTE]

Bayramda Gelecekler Bakalım Onlar Konuşurken Bizlerde Fikrimizi Söyleyeceğiz Tatlım

Bu Sayfayı Paylaş