1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün Saçı Nasıl Olmalı Sizce ?

'Gelin Saçı' forumunda sevgüll tarafından 10 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. sevgüll

sevgüll Aday Üye

Kına saçımı düz maşa olarak düşünüyorum. Düğünde de gelinlik üzerinde maşalı saç hoşuma gidiyor. Fakat 2 günde aynı model olmasın istiyorum. Sizce nasıl yaptırmalıyım ??
    Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar..

2. aşksınsen

aşksınsen . YASAKLI

Bence maşalı saç düğün için biraz basit kaçıyor. Nişan veya kına için yapılabilir ama düğün için daha çok dağınık topuz düşünüyorum ben. Hem oynarken de rahatlik açısından saçın toplu olması daha iyi olur yine de siz bilirsiniz.:)

3. sevgüll

sevgüll Aday Üye

Yani bende toplu istiyorum bi yandan ama duvağımı rahibe istiyodum fakat boy uzun olduğu için iyice uzun görünürüm diye de şüphedeyim :S

4. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

tamamen gelinliğin ve yüz şeklin bu onuda önemli canım...
    mesela benim yüzüm yuvarlak olduğu için ve gelinlik detayımı sırt detaylı yada taş detaylı düşündüğüm için ben düğün saçımı dağınık topuz şeklinde düşünüyorum..:kazandim:gozkirp:gul:gul

5. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Gelinliğine göre karar vermen daha önemli. Bir de rahibe duvak istiyormuşsun şu saç alternatiflerine bakabilirsin ;) http://gelinolmak.com/duvak-secimi-icin-puf-noktalar-rahibe-duvak/

6. sevgüll

sevgüll Aday Üye

7. Sener

Sener Yeni Üye

kızlar mrb bende düğünde ve kınada saçımı nasıl yaptıracağıma karar eremıyorum yardımcı olabilirmısınız aslına bakarsanız şu gerçek var düğündede kınadada topuz istemiyorum çünkü topuz kadınsı gösterıyor düğündede salık model istemıyorum yarım salık ta olabılır ama şu bi gerçekki topuz istemıyorum :) yada kınada mı hafif toplattırsam bılemedım

8. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Bence kınada salık yaptır düğünde örgü seviyosa bi örgü modeli olabilir ara ara çiçekler galan koydurabilirsin

Sener bunu beğendi.
  9. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Canım düğünün ne zaman olacak? Gelinlik ve bindallına karar verdin mi?

10. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

canım ben kınamda açık yaptırcağım düğünümde ya örgü yada dağnık topuz dşünüyorum sende öyle bişeyler düşünebilirsin resim atıyım ben sana aklımda olanları :) bide abimin düğünün deyaptırdığım saç modelimi herkes çok sevmişti fikir olsun atıyım sanada

Sener bunu beğendi.
  11. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Gelinlik ve bindallına göre karar vermen en sağlıklısı olur ama düğünde açık saç zor olur sanki. Gerçi duvağa falan bağlı bence kınada açık bişeler yaptır bindallına uyarsa, düğünde örgülü modeller hem modern hem derli toplu duruo

Sener bunu beğendi.
  12. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Merhaba canim bende kendime topuz yakistiramayanlardanim:) ama kinamiz teknede olacagi icin ve dugunde yari toplu sac istedigim icin soyle daginik bir topuz yaptirmistim kinada boyle dusunebilirsin
    20150918_185350.jpg
    Dugunde de bu sekilde yari toplu ustte orgu ve cicekli bir model yapilmisti
    PhotoGrid_1444653038839.jpg

mrvchn, muncuk, tuğbabenli ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  13. Sener

Sener Yeni Üye

@mldfyz düğün saçın güzel olmuş canım evet aslında bende kesinlikle örgülü bir model istıyorum çok güzel yakışıyor sanada çok yakışmış :)

mldfyz bunu beğendi.
  14. Sener

Sener Yeni Üye

@bftmnr evet haklısın aslında bana herkez aynı şeyi söylüyor düğünde salık saç hem dağılır hemde rahat edemezsin diye gelinliğim v yaka ve kalın askılı

15. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

IMG-20170205-WA0007.jpg IMG-20170224-WA0026.jpg abimin düğününde böyle yaptımıştım. Çokda beğenmiştim. Kendi kınam içinde açık düşünüyorum bana toplu yakışmadığı içinde düğünümde dağınık topuz yada örgü istiyorum. Bu tarzlar aklımda şimdilik IMG-20170511-WA0000.jpg Screenshot_20170708-133155.png Screenshot_20170708-132714.png

Ekli dosyalar:

16. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Tesekkur ederim canim bende cok begeniyorum orgulu modelleri eminim sana da cok yakisir:*

Sener bunu beğendi.
  17. Sener

Sener Yeni Üye

Büşra yağmur bunu beğendi.
  18. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

@Sener canım gelinliğin ön arka v yakaysa dekoltesini kapatmayacak modeller bak derim. Ben de kendime topuz yakıştırmıyorum ama bu konuda kuaförünün mahareti çok önemli. Kalıp gibi bi model yapmaması lazım. Ben kına gecemde yarım toplu düğünümde de dağınık topuz yaptırdım. Topuzun doğalı olmaz ama ne kadar salaş bi hava katılırsa o kadar hoş göründüğünü düşünüyorum yani aman aman yapılı durmamalı. Ama şunu söyleyebilirim ki kına gecemde çokk bunalttı saçlar. Ki gelinlikler bindallıdan daha açık oluyor gelinlikte çok daha fazla bunaltır o günlerde az da olsa stresli oluyorsun bunu da hesaba kat :)

19. Sener

Sener Yeni Üye

@cikolatalikek doğru söyluyorsun canım haklısın birde kına gecesinde bindallı değiştir kıyafet değiştir saç salık olursa daha çok bozulur ve bunalır gibime gelıyor bu saç makyaj işi çok önemli ya yani gelinliğin tamamını sen yapıyor seçimler çok önemli

cikolatalikek bunu beğendi.
  20. Sener

Sener Yeni Üye

@Büşra yağmur abinin düğününde saçın gercekten çok güzel olmuş canım

Özlem ve Büşra yağmur bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş