1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün Öncesi Kilo Almak Istiyorum

'Diyet' forumunda SAFİNAZ tarafından 28 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

İnşallah canım :) 7. ayımıza giriyoruz 4 gün sonra :asik fotoğrafçımızı kaynanam tuttu ben orada olmadığım için her şey bana sürpriz oldu kuaför falan her şey.. hiçbir şeyim kötü değildi çok şükür birbirinden güzel 2 düğün atlattım darısı başına :)

tatlı doktor bunu beğendi.
  2. tatlı doktor

tatlı doktor Aktif Üye+

:D ayy ne güzel canım sen bizim gelinimiz sayılırsın :) amin canım benim inşallah bizimde her şeyimiz güzel olur :*

GulGrnc bunu beğendi.
  3. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

insallah güzellik :) :*

tatlı doktor bunu beğendi.
  4. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Kizlar bende 161 boyundayim ve kilom 44 :) kendimi bildim bileli hep bu civarlarda oldum üniversite son sınıf öğrencisiyim ve üniversiteye başladığım gibi mezun olacağım resmen :) Nişanlım gayet memnun aslında benim böyle olmamdan ama ben 3 4 kilo almak istiyorum ve olmuyor resmen ağzım boş durmaz sofraya oturduğumda 1 ekmek rahat yerim ama yinede kilo alamiyorum metabolizmam uyurken bile 3 4 kat hızlı çalışıyormus ve genetikmiş bende bu durum. gerçekten de öyle annem evlendiginde 22 yasindaymis ve 43 kiloymus bende 95 doğumluyum 44 kiloyum :) Denemedigim gitmedigim doktor kalmadi her tahlilde sonuclarim normal seviyelerde çıkıyor. evliliğe 2 yıl var ama ben bu 2 sene içinde 3 4 kilo nasıl alacağım ya

melisgelin, Glsrnysf ve tuğbabenli bunu beğendi.
  5. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Kızmıcam :D Kız sağlığın yerinde ise kilo almana gerek yok ki zaten ister istemez yaş çocuk gibi nedenler ile alacaksın ilerde. Vermek daha zor tatlım. Metabolizman hızlı çalışıyor ise zaten kolay alamazsın bence oluruna bırak.

CanerEdanur bunu beğendi.
  6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

95 dogumlusun yani zaten daha miniciksiiiiin :) 20li yaslarin basinda deli gibi calisan bunye ve hormonlar 30larda gozle gorulur sekilde yavaslar 40 ve 50 de kendine iyi bakmazsan iyice kilo alinir. Ben 20 yasimdayken 43 kiloydum ve her gun 1 paket cips yemeden yatmazdim, 1 porsiyonluk yemezdim 1.5 yerdim sevdigim bir sey olunca. Su an 28 bitiyor 29 oluyorum ve ilk kez 52-53 kilo oldum(1.62 boyum), dikkat ediyorum yedigime ictigime. Saglikli beslenmek icin max caba harciyorum son birkac yildir. Seker hayatimda zaten yok, eskiye gore daha dikkatli yiyorum ama aliyorum :) onemli olan saglikli olmak birinin seni begenip begenmediginkiloda olmak degil. metabolizma genetikle etkilense de dis faktorlerin etkisi yadsinamaz; yas, dogum, hareketsizlik birlesince zaten kilo aliniyor ;)

bsyl, sezinogün, CanerEdanur ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

haklısınız ama bilirsiniz işte milletin ayyy ne kadar zayıfsın bu nedir böyle demeleri gerçekten beni olumsuz etkiliyor bazen. ama bazende iyi ki zayıfim diyorum garip şeyler bunlar yani :)

8. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Kızmayın bana zaten noluuur :) dış etkilerden dolayı azıcık psikolojimi bozduklari için bu konu üstünde fazla duruyorum ama yoksa ben zaten halimden memnunum aslında. Ve ilerde zaten kendime bakmazsam kiloların başa bela olabileceğini biliyorum

tuğbabenli bunu beğendi.
  9. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Yasin daha küçük şimdiden kilonuzu dert etme ne güzel çoğu kadının imrendim şey sende var çok şükür sagliklisin. Testler normal çıkıyor ne güzel işte. Seni iyi anlıyorum bende 19 20 li yaşlarımda 46 kiloydum herkes çok zayıfsin diyordu o zamanlar bende takiyordum bende biraz kilo alsam diye senin gibi çok yerdim ama alamadım. Sonrasında almaya başladım şimdi de ne güzel o zamanlar yesem de alamıyordum keşke öyle devam etse diye. O yüzden sana tavsiyem sağlığın yerindeyse zayıflığını hiç dert etme. Zaman ilerledikçe faktörler değiştikçe zaten alıyor vücut :)

sezinogün ve CanerEdanur bunu beğendi.
  10. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

sağlığım yerinde çok şükür ve söylediklerinizde çok haklısınız teşekkür ederim :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  11. melisgelin

melisgelin İnci Üye+

Bende 24 25 yasindayim 45 kiloyum ve kilooo almak istiyorum alamiyorum en fazla 46 47yi gordum bi 50 olsam tam iyi olacak ama o kadar duzenli yememe rağmen 50yi goremedim :) düğünüm temmuzda bu kış alirimda insallah gelinlik guzel durur üstümde :)

CanerEdanur bunu beğendi.
  12. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Merhaba kader ortağım :) İnşallah alırsın ama gelinlik bence her şekilde güzel duracaktır eminim ;)

melisgelin bunu beğendi.
  13. melisgelin

melisgelin İnci Üye+

çok zayıf oluncada hoş duruyor ya kemikler sayılmamalı düye düşünüyorum :D ideal kiloma ulaşacağım inşallah

14. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Ben bu konuda sana katılmıyorum yani her yerinden et fışkıracağına öyle olmasi daha hoş ve estetik duruyor bence tabi. Ve ideal kiloda olunca tabiki de ayrı bi hoş ve güzel olur :)

15. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Seda abla dediğin şeyi hiç yaşamadım bende aksine hep dikkat ediyorum yediklerime küçüklükten beri bence metabolizması hızlı çalışanlar olarak şanslısınız :D

16. melisgelin

melisgelin İnci Üye+

Et fışkırması tabi ki kötü, ben aşırı derece zayif olanlardan bahsediyorum cok kilolu olmak gibi cok zayif olmakta kötü. Ideal kiloyu bulup onda kalmak en guzeli bende onu hedefliyorum yani her yerimden et fışkırmasıni degil :D

17. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

ortam yok kusuruma bakma artık :-D Ideal kilonu bulursun umarım :)

18. eminezkn

eminezkn Üye+

Kizlar sipraktin kullananlar suan ne durumda bir zararini gordunuz mu. Kilo alaimi kac ayda ne kadar oldu. Bende kilo almaya ilk defa calisiyorum. Cunku stresten cok zayifladim 29 yasinda ve 1 cocuk annesiyim 41 kiloya dustum.

Bu Sayfayı Paylaş