1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün/nikah Günlerimizi Kutlayalım ♡

'Özel Günler' forumunda Glsrnysf tarafından 1 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bu forumda birbimizi gormesek de aile gibi olduk. Her seyimizi burda paylasiyoruz. Haliyle forum hayatimizda cok yer almaya basladi. Sikayetci miyiz tabi ki hayirr :alkisBirbirimizin her özel gününü madem kutluyoruz o halde düğün/nikah tarihlerimizi de kutlayıp birbirimizin mutluluğuna ortak olalım ne dersiniz. Haftaya yani 8 mayis benim evlilik yıldönümümüm olunca açayım başlığı dedim :cokkomik Hadi herkesi bu basliga bekliyorum gelinler bekarlar evlenecek olanlar da buyursun :) images-2.jpg @Bride16 @bride-to-be @mldfyz @carpe_diem @tuğbabenli @sedaozer @Nerec @Aylin @korkmazgamze @lülü @ayşenn @shqiptare @Ruci @bftmnr @Bihter @Betül @cikolatalikek @Büşra yağmur @aytenengin @mmlke @eda. hdr @saverelif @Mpamuk @Akdnzkbra @AylinY @FATMA AHMET @GulGrnc @melodika @bsyl @muncuk ve unuttuğum tüm gelinler :)
    @didemgöksun Seninki geçti ama yine de kutluyorum burdan ömür boyu mutluluklar diliyorum canım:)
    @ozlem392 Bugün sizin evlilik Yıldönümümüz nice güzel yıllarınız olsun canim benim hep mutlu olun inşallah:)

bftmnr, sedaozer, meryem01 ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Benimki de geçti :( ama biz seninkini unutmayup kutlarız :) iyi fikir olmuş tatlı anne :)

Glsrnysf ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  3. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Benimkide gecti 6 nisandi:(:(

Glsrnysf bunu beğendi.
  4. Bride16

Bride16 Uzman Üye+

benim de 12 mayısta olacak :p bu başlık bence de çok güzel olmuş Gülserenn :*

Glsrnysf bunu beğendi.
  5. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Olsun kızlar geçmiş olsa da kutlarız. Mutluluk hiç eksilmesin hayatınızdan evinizden huzur gereken mutluluk hiç eksilmesin ♡

baharfaruk ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  6. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Amin canim benim.. hepimiz mutlu huzurli olurzu hep insallah...:asik:asik

Glsrnysf bunu beğendi.
  7. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Mayıs gelinleri olarak geçen sene gün sayıyorduk bugün yıldönümü hazırlığındayiz:) Senin de az kaldı :p

Bride16 bunu beğendi.
  8. Ruci

Ruci İnci Üye+

Ayy seni şimdi stres heyecan basmıştır çok az kalmış :D biz daha tam evlenemedik bile amaaa nikah tarihimiz 5 Kasım yani daha 6 ayımız var:asik

Glsrnysf bunu beğendi.
  9. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Cok guzel olmus bu :) banada daha cok var ama seninkini kutlarizz

Glsrnysf bunu beğendi.
  10. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Beni etiketlememissin ama 8inde kutlarim yıldönümünü :p :p :D benim dahaaa cooook 13 ağustos :D

Glsrnysf bunu beğendi.
  11. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Ayy unutmuşum canım ya kusura bakma :oops: Seninkini hiç unutur muyum acik öğretim sınavımız vardı sel olmuştu filan bereketli Ağustos:D

sibell28 bunu beğendi.
  12. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Tabi heyecan var zaman çok hızlı geçiyor buna çok şaşırıyorum oysa geçen sene günler geçer mi derken haftaya 1 sene oluyor inşallah:asik Düğün ve nikah tarihimiz farklı olanlar da olduğu için başlıkta hem nikah hem düğün kutlarız dedim :p

Ruci bunu beğendi.
  13. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Cok var deme bi bakmışsın gelmiş o gün nasıl geldi çattı anlamazsın bile:)

carpe_diem bunu beğendi.
  14. muncuk

muncuk İnci Üye+

Benimki de geçti yaa 17 nisandaydı :) az kalmış sizinkine canım hazırlık konularındaki konuşmalarımız dün gibi sanki zaman ne hızlı :) @ozlem392 nice mutlu yıllarınız olsun eşinle kuzumm :*

Glsrnysf bunu beğendi.
  15. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Hahaha canımsın ya :D nasıl da güzel hatirliyosun :D :D

Glsrnysf bunu beğendi.
  16. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Sanırım başlığı erken açmam lazımdı:D Nisan ve mayıs gelini çoktu ama şimdi birçoğu malesef yok :p Seninde geçmiş ama olsun nice güzel sevgi huzur aşk dolu yıllarınız olsun bebisinizle :)

muncuk bunu beğendi.
  17. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Bizim tarih ağustosta dhaa çok var ağustosta da ne kutlamalar olacak bizim ohoo :D 28 ağustos canımm

Glsrnysf bunu beğendi.
  18. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Canım 29 Nisanda kendi memleketim de dügünüm vardı ama evimize geçmedik, 1 mayısta eşimin memleketinde dügünümüzü yaptıktan sonra evimizi paylaşmaya başladık,aslında evlilik yıldönümümüz bugün :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  19. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Ah o zaman tam gününde yakalamisim mutluluklar canım yüzünüz hep gülsün inşallah:)

20. muncuk

muncuk İnci Üye+

Amin canım inşallah hepimizin :)

Glsrnysf bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş