1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Düğün Hazırlıkları Sırasında Yaşanan Aksilikler :(

'Diğer' forumunda Hatice tarafından 16 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Hatice

Hatice İnci Üye+

Merhaba arkadaşlar, düğünüme bugünü saymazsak tam 35 gün kaldı ve ben günler yaklaştıkça bütün aksiliklerle karşılaştım :( Aklınıza ne geliyorsa ne hazırlanıyorsa hepsinde bir aksilik, bir olumsuzluk hep beni buldu. Küçük bir örnek vereyim, halı aldık eve getirdik ve halıda leke olduğunu gördüm birdaha hoop halıyı götür değiştirmeye halıdan başka yokmuş ellerinde, bekle ki o halıdan gelsin...Sizlerde yaşanan aksilikler nelerdir.Umarım hiçbir aksilikle karşılaşmazsınız...

Seda bunu beğendi.
  2. Benay

Benay Üye+

canım bizim de eve gelen her eşya kesin bir kez gidip tekrar geldi. Yok yanlış renk gönderdiler yok rayını unuttular montajını yapamadılar :) ama bunların hiç birisi önemli değil içinde ağız tadıyla oturduktan sonra :)
    eşimle nişanın hemen arkasından bir karar almıştık, ne aksilik olursa olsun canımızı sıkmayacağız özellikle düğün günü sadece eğlenmemize bakıcaz diye :) kafaya takmak istedikten sonra çok fazla detay çıkar ama görmemeye karar verince herşey o kadar kusursuz oluyor ki :) sen ne kadar pozitif olursan günün de öyle pozitif geçiyor :)

Seda bunu beğendi.
  3. Hatice

Hatice İnci Üye+

Galiba dediğiniz gibi ne kadar pozitif olursan o kadar pozitif oluyor... Her aksilikte çünkü çok taktım ve bütün aksilik beni buldu :( Ama önerinizi mutlaka yapacağım ve sizin gibi artık hiçbir şeyi takmayacağım yoksa kötü şeyler olacak.. Artık stresten yemeğe verdim kendimi :)

4. Benay

Benay Üye+

Canım o gün senin günün sizin gününüz ve tekrarı yok. Benim özene bezene aldığım mor yedek ayakkabım evde unutulmuştu mesela :) o güzel günde ayakkabın yok diye kendini kahretmenin alemi yok ki :) o gnün tekrarı yok :) kimse düğündeki herhangi birşeyin eksikliğini farketmez - gelinin güler yüzü haricinde ;)

DeLiMaVi ve Yarem bunu beğendi.
  5. Hatice

Hatice İnci Üye+

Arkadaşlar gerçekten herşey üst üste gelince çok pis can sıkıyor :( Ama neyse ki seviyorum aşığım ve takmıyorum :) Yaremcim en kısa sürede nişanlına kavuşman dileğiyle :) Hepimiz inşallah mutlu mesut oluruz ;)

6. Hatice

Hatice İnci Üye+

hemde çok heyecanlıı :p sinir stres herşey üst üste :mad: hee bide yoğunlukta nişanlımın bana vakit ayıramaması dahada can sıkıcı :oops: şu 1 ay bitsede hayırlısıyla güzel günler görsem :) çok teşekkür ediyorum iyi dileklerin için canım saol

7. Kübra

Kübra Aday Üye

Bende yasadim cok sevdigim battaniyem kirli çıktı degismeye.gitti ama ellerimde yokmus ve beklemek zorundayım :D çok önemli bisey kaybettim bosu bosuna masraf çıktı :( en cok ona uzuldum zaten ama bak göz ardi etmek lazim o anin tadini.cikarmak lazim :) bidaha geri donemiyecegin bi andasin :D

8. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Herkese oluyor o aksilikler boşver takılma :) Benim davetiyem yanlış başıldı 'Haymana Yolu' yerine 'Hayman Yolu' yazılmış, benim dışımda farkeden olmasa da insanın psikolojisi bozuluyor galiba taktım da taktım :) Babam davetiyenin içini tekrar bastırdı :) Salondaki Yemek masasının sandalyelerinden biri kırık çıktı geri gitti, kayınpederim düğünden sonra yenisini getirdi. Halı bakacak vaktim yoktu, çok söylendim yeşmiyor diye sonra yetişmezse yetişmesin düğünden sonra alırım dedim ve sonra aldım :) Düğünüm haziranda oldu ama kara kışı aratmadı çok yağmur yağdı (berekettir dediler tamam dedim :) ) son dakika dış çekimi iptal ettirip temmuzda tekrar gelin oldum :) Hem de saçlarımı istediğim gibi yaptırabildim bozuldu etti derdi olmadı. Hepsine şimdi gülüyorum o dönem insan her şeyi büyütüyor ama pozitif bakmayı öğrenemezsen çok zor geçer günlerin :)

9. Hatice

Hatice İnci Üye+

Şuan hiçbirşeyi takmamaya karar verdim ve takmamak için elimden geleni yapıyorum:cool: Hoş nişanlım hem yoğun hem rahat olunca herşeyi son dakikaya bıraktı.Şimdi koştur koşturabildiğin kadar :)

emosh ve Kübra bunu beğendi.
  10. rümeysademir

rümeysademir Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba o kadar çok bunaldım ki böyle bir site olduğunu görünce de Türkiye’nin her yerinden benim gibi bacılarım var diye sizlere sormak istedim benim ilişkim 8 senelik birbirimizi çok seviyoruz nişanlım askerdeyken nişanlandık ve aradan 1 buçuk sene geçti 6 ay önce düğün salonumuz tutulduğu halde erkek tarafının sorumsuzlukları yüzünden düğün de iptal oldu çünkü daha ortada ev yok hazırlık yok o kadar sorumsuzlar ki şimdi de kayınbabam inat etmiş düğün salonu tutmam bir daha diye Nişanlıma diyorum ki bırak bişeyler eksik olsun ama biz kavuşalım kimsenin gönlünü yapmaya çalışmayalım yoksa olan bize olacak diyorum ama beni dinlemiyor ve evde Haziran’dan beri gerginlik var artık ailemde çok yıprandı biz kız tarafıyız ama sadece adımız o erkek tarafının nazını çekiyoruz 2 seneye yaklaştı daha bi düğün yapamadılar herşeyi geçtim ortada ev bile yok siz benim yerimde olsanız ne yapardınız

11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Canım senin yerinde olsam beni istemeyen bir aileye gelin gitmezdim... Hal ve hareketleri davranışları sizin evlenmenizi istemiyor yönünden görüyorum durumu olmasa bile bir insan kendini zorlar gene de evladına yardımcı olur çünkü çok zor bu devirde. Ben bir daha tutmam ne demek yaaa ? Aile çok önemli evlenmeden önce de bu düşüncedeydim evlenince de yüzde yüz hak verdim. Başta nasıl başlıyorsa öyle gidiyor çünkü kendini de ailenide yakma sevgi var emek var arada ama nişanlında ağzını açıp babasına bir şey diyemiyorsa evlenince de katlanarak böyle gider. Eş aradaki mesafeyi ayarlamalı ne seni üzmeli ne ailesini evlenince de ailem haklı ailem ailem derse çok yıpranır bıkarsın.

Maşuk ve mldfyz bunu beğendi.
  12. Pembelia

Pembelia Aktif Üye+

Canım arada o kadar yıl var emek var sevgi var ama nasıl başlarsa öyle gidiyor emin ol benim de hikayem beni istrmeyediler hep öyle başladı ve halada öyle gidiyor eşlerde artık ortada kalıyor bu sefer soğukluklar başlıyor bu benim görüşüm ama tabiki biz tam olarak içeriğini bilemeyiz yaşadıklarımızın iyi düşün karar ver derim ama eşin seni tutacaksa haklının yanında olacaksa her zaman çok sıkıntı olmaz ama ömür boyu ailesinden yana hep sıkıntı yaşarsınız

Bu Sayfayı Paylaş