1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Doğum Hediyesi

'Özel Günler' forumunda Mpamuk tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Selam kızlar.
    çok yakın arkadaşım yarın doğum yapıyor :) Hastane ziyaretine gideceğiz. Ama giderken ne götürülür bilemedim baktım böyle bir konuda görmedim. Sizler doğum yaptığınızda hastaneye ne getirilmişti, en çok hoşunuza ne gitmişti?
    Şimdiden teşekkürler :*
    @muncuk @bersel @ayşenn @eda. hdr @shqiptare @Glsrnysf ve diğer anneler :)

shqiptare, eda. hdr, muncuk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Benim burda kimsem yok ailem disinda kimse gelmedi hastaneye. Hastaneye genel de bebek bezinden pasta yapiyorlar ondan götürebilirsin çok uygun bence hastane icin :) 3-katli-bebek-bezi-pastasi__1429274444397158.jpg

Mpamuk bunu beğendi.
  3. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Bu bez pastasından yapmıştım bir akraba için :) Bu arkadaşımında kardeşi yapmış bez hastası o yüzden başka bir fikir olmalı :) teşekkür ederim canım yinede :*

Glsrnysf bunu beğendi.
  4. melodika

melodika Uzman Üye+

Bence bebiş için bir anı defteri yapabilirsiniz hem manevi anlamda çok güzel ve ellerinde kalabilecek bir şey olur:)

Mpamuk bunu beğendi.
  5. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

o zaman şöyle bir bebek bakım seti alabilirsin :)
    uni-baby-yenidogan-cantali-bebek-bakim-seti_5940_1.jpg

muncuk ve Mpamuk bunu beğendi.
  6. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

ooo bak bu çok güzel bir şeyy :) hemen bakıyorum böyle setlere :*

Glsrnysf bunu beğendi.
  7. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Bende arkadasimin bebisi icin hazirlamistim canim soyle bir sepet icine alt acma bezi islak mendil sampuan camasir deterjani yumusaticisi falan koymustum en ustune de oyle yazili tatli zibin corap falan koyup kapattim simdi dogdu bebis sepetine bezlerini koymus sonradan da kullanisli birsey olmus sevindim
    20170504_221619-1.jpg

Mpamuk, Gzde23, urbepoyraz ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  8. muncuk

muncuk İnci Üye+

Benim burda kimsem olmadığı için hastaneye annem gelmişti bide kayınvalidem. Ama yenidoğan için bakım setlerinden bakabilirsin hem kullanışlı birşey olmuş olur :)

Mpamuk bunu beğendi.
  9. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Canım ben memlektten uzaktayız ya o yüzden doğumda eşim birde annem vardı sadece. arkadaşlarımız geldi onlarda altın getirmiş işte bu konuda yardımcı olamayacağım malesef :) fikir olarak tavsiyem yenidoğan ürünlerinden oluşam bir paket olabilir. Islak mendil bez bakım ürünü gibi mesela.

Mpamuk bunu beğendi.
  10. eda. hdr

eda. hdr Uzman Üye+

Canım bana gelen çiçekle geldi :) Evim doldu taştı :D Onun dışında kıyafet vb. hediyeler getiren de oldu. Tavsiyem çiçek alacaksan saksı çiçeği olsun, onun dışında temel ihtiyaçlar alabilirsin.:begendim

Mpamuk bunu beğendi.
  11. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Tavsiyem yenidoğan setleri.banabir sürü yapay çiçek canlı çiçek geldi.yenidoğan bakım srtlerini getirmelerini tercih ederdim. Sende süsleyip öyle bişey götürebilirsin

Mpamuk bunu beğendi.
  12. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

yaaa ama bu çok güzel bir şey yaa bayıldım bu fikre hem el emeği hem kullanışlı :) Teşekkürler canım benim :*

mldfyz bunu beğendi.
  13. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Rica ederim canim evet kullanisli olmus olur daha makbule gecer heralde anne ve bebekler icin:)

Mpamuk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş