1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Damatlik Fiyatları??

'Damatlık' forumunda elifelya tarafından 2 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Kbrtt

Kbrtt Yeni Üye

Ümraniye gelinlik hanzade modada var açık mavi renk

sedaozer bunu beğendi.
  2. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Tesekkur ederim canim ama aldik biz damatlik:)

3. fethiye

fethiye Yeni Üye

Bizde geçen hafta aldık damatlığımızı :) süvari den çok uygun a geldi kızlar ayakkabı hariç damatlığın(kol düğmeleri dahil) 530 tlydi.Tam da aradığımız renkte model de bulduk içimize sindi.darısı almayanlara :*

tuğbabenli bunu beğendi.
  4. slntnr

slntnr Yeni Üye

Biz bircok markadan baktik hemen buluruz diye dusunmustuk ama oyle olmadi izmirden TORRES diye sadece smokin damatlik yapan bi magazadan aldik urunleri gercekten cok guzel tavsiye ederim ama fiyatlari 700 ve yukarisi bizimkisi ayakkbi haric hersey 1400 tuttu tavsiye ederim gercekten kaliplari harika

5. glcncsr

glcncsr Yeni Üye

Bizde damatlığı Altınyıldızdan aldık kampanya vardı ayakkabısına kadar her şey dahil 990 tl gibi bir fiyat vardı çok beğendik tavsiye ederim :)

Deniz Medine ve tuğbabenli bunu beğendi.
  6. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Biz dün aldık ayakkabı haric 650 tl:aptal markası imza:rolleyes:

7. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Biz de damatlığı temmuzda Altınyıldızdan aldık kampanya vardı her şey dahil (ayakkabı da) 800 tl'ydi. Gayet de hoş oldu. Ben eşimden (o zaman ki nişanlım :D ) önce bakmıştım mağazalara ona özet geçtim şurada şunu beğendim burada bunu diye o da altınyıldız uygunmuş bakalım beğenmezsek diğerlerini gezeriz dedi girdik giydi beğendi aldık :) Siz önce piyasayı bir dolaşın kızlar.

melodika bunu beğendi.
  8. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Damatlık da gelinlik gibi mevsime göre fiyat değişir mi ? Kışın daha uygun oluyor mu bu aylarda mesela

9. Betül

Betül Süper Üye+

Tabiki değişiyor , düğün sezonu gelince damatlık fiyatlarıda artıyor. Birde alacağın markaya görede değişir..

ysmnçtn bunu beğendi.
  10. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Marka önerebilecek olan var mı ilçede yaşıyorum çok fazla marka yok piserro falan kesimi hoş geliyor bana nasıl sizce

11. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Biz damattan aldik takim gömlek papyon kusak, ayakkabi kemal tancadan hepsi 1400 civari tutmustu.

12. karsuuu

karsuuu Yeni Üye

Biz Aralık'ta Kığılı dan aldık siyah takım elbise ( nişanlım damatlık istemedi sonra bir daha giyemeyeceğim diye ve Kığılı da takım elbiseyi düğün için değiştiriyorlarmış yakaya saten kumaş geçiyorlar ve düğmeler değişiyor baya mantıklı geldi bize )herşey dahil 1500 aldık ve bu promosyonlu fiyatıydı bir bak derim düğün sezonu açılmadan :)

13. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Her şeyi Beymen marka aldık.
    Düğün için: Damatlık + gömlek + papyon/kuşak + kol düğmesi + ayakkabı
    Kına için: Takım elbise + gömlek + kemer + kravat + ayakkabı

hepsi toplam 2,250 tutmuştu :D

14. mmlke

mmlke Uzman Üye+

biz de sarar dan damatlık gömlek papyon kuşak kol düğmesi 900 tl aldık. bütün markaları gezmiştik üzerine en iyi oturan ve kumaşı en güzel olan bu markaydı. içimize sinerek almıştık

Bu Sayfayı Paylaş