1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

‘cin Yavrusu Diye Öldürdüklerim Benim Yavrularımmış’

'Haberler' forumunda Seda tarafından 21 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Hastaneye gitmek icin bile kocasini/ailesini bekleyen o kadinlardan olmayin lutfen, ibretlik bir haber cok cok fena psikolojisi bozulan cevresine derdini anlatamayan kadin 2 cocugunu da bogarak oldurmus :(

“BEN ONLARI CİN OLARAK GÖRDÜM HAKİM BEY”

Sanık Hatice Tiryaki 8 yıl önce evlendiğini söyleyerek, “8 yıl boyunca eşim üzerimde baskı kurup beni kimseye yollamıyor, kimseyle görüştürmüyordu. Sonra çocuklarımız dünyaya geldi. İkisinde de astım vardı. Evimizde solunum cihazı vardı. Çocuklarım astıma yakalandıklarında geceleri nefes alamazlar diye 3 ay hiç uyumadım. Psikolojim bozuldu. Yaratıklar görmeye başladım. Cinler görüyordum. Yeşil adam geldi yanıma. Hep yanımda duruyordu. Ben çocukları öldürmek istemedim. Yeşil adam bana ‘iki cin yavrusu var, onları öldür’ dedi. Ben de ikisini de boğdum. Kendime geldiğimde koştum odaya. Cin yavrusu diye öldürdüklerim benim yavrularımmış. Ben onları cin olarak gördüm hakim bey. Ben çocuklarına tokat bile atmayan bir anneyim. Eşime çok söyledim beni doktora götür diye ama götürmedi. Aileme de söyleyemedim, yeşil cin söyletmiyordu, ‘sus söyleme’ diyordu.

bftmnr, Özlem, muncuk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

:eek:tüylerim diken diken oldu okurken,korkunç.. kimsenin psikolojisi durduk yere bozulmuyor işte.muhakkak karşısında psikolojisini alt üst eden bir insan vardır...ah meleklerim benim ne suçunuz vardı sizin :agla:agla

mldfyz ve Seda bunu beğendi.
  3. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ya ben boyle bir seyi gorunce artik Allah o melekleri yanina alip kurtardi diyorum. Oyle bir evde buyuyeceklerine boylesi daha hayirli oldu belki de :confused:

mldfyz, Deniz Medine ve MasallPrenses bunu beğendi.
  4. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Seda abla tüylerim diken diken oldu okuyunca :( yetiştirilme tarzı kesinlikle çok önemli ve ben kadınların aptal olmaya hakkı yok diye düşünüyorum. Koca ya da babaya bağımlı olmayıp ayakları üzerinde durabilmeli her kadın. Bu şekilde yetiştirilmeli. Cahillik işte öyle bi ortamda kadının psikolojisinin bozulması çok normal. Allah rahmet eylesin. O kadının da Allah yardımcısı olsun çok üzücü bi durum:(

mldfyz bunu beğendi.
  5. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

evet ablacım orası öyle kim bilir nasıl büyüyeceklerdi,ne halde olacaktı onlarında psikolojisi :(

6. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

:eek: çok söylenecek söz var ama :confused: söyleyecek kelime bulamıyorum ... :aglamakli:aglamakli

mldfyz bunu beğendi.
  7. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Hergün benzer ne kadar çok şey ile karşılaşıyorum. Daha da acısı cezai ehliyet sebebi ile bu tarz ifadeler verip kendini kurtarmaya çalışanlar var. Diyelim ki kadın gerçekten böyle hissetmiş ve yapmış. Eğitim eğitim eğitim diorum başka bir şey demiorum. Bugün hala kendi istediği insanla değil babasının uygun gördüğü adamla evlenen bir sürü kadın var. Ekonomik özgürlük yok, bilinç yok. Varsa da yok ediyorlar. Evlenmiş barklanmış kadın geçtim gezme tozma hastaneye gidelim diemiyorsa evet çoçuklar melek olarak yerlerini almış ama toplumun da özellikle kızlarını eğitimsiz yetiştirip mal gibi evlendiren ailelerin de bi ders çıkarması lazım. Meslek haztalığı gibi oldu böyle durumlarda inanılmaz öfke duyuyorum..

Bu Sayfayı Paylaş