1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çeyiz Setleri

'Çeyiz' forumunda Ezgi tarafından 20 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yaaa dikkat et bence bende dikkat edicem asla büyük şeyler almam ya gidip görüp gezip onun heyecanını yaşamam gerekiyor :) :)

Gzde23 bunu beğendi.
  2. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Ben de misafir için alcaklarımı öyle yapcam:):)

cerensever bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

olabilir bende günlük için zaten bakıyodum öyle buldum misafirde alacağım diğer takımı kullanırım ya :)

Gzde23 bunu beğendi.
  4. Gzde23

Gzde23 . YASAKLI

Aynen canım günlük bunları kullancam bende

cerensever bunu beğendi.
  5. Büşra Genç

Büşra Genç İnci Üye+

Ben çeyiz seti alalı 6 ay oldu ama aklıma yeni paylaşmak geldi :kikirda Annemle ablamın gazına gelip aldım ama herşey çok içime sindi :asik:cokkomik Evet başlıyorum :dans:cokkomik
    Çelik tencere setim :asik Screenshot_2018-04-07-16-25-33.png Kahvaltı takımım :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-26-24.png
    Karaca Halley 12 kişilik Çatal Kaşık Bıçak takımım :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-27-59.png
    Karaca Fine Pearl Beren 12 kişilik yemek takımım :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-29-32.png
    Rengine vurulup aşık olduğum Falez Granit tencere setim :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-32-00.png
    Karaca mozaik günlük yemek takımım :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-35-57.png
    Canba Basic bardak setim ama kenarlarındaki çizgi altın değil gümüş olacak :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-54-34.png
    Karaca yatak örtüsü&battaniye&nevresim takımım :asik Screenshot_2018-04-07-16-38-30.png Karaca nevresim takımım :asik
    Screenshot_2018-04-07-16-46-29.png
    Bunların yanı sıra bir tane de battaniyeli nevresim takımım var ama fotoğrafını bulamadım sitede.. Alez, 2 yastık, yorgan, bornoz seti de aldım:kikirda:asik

6. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah canım benim yatak örtüm battaniyemde aynısının mürdüm rengi çok severek kullanıyorum :)

Büşra Genç bunu beğendi.
  7. Büşra Genç

Büşra Genç İnci Üye+

Çok teşekkür ederim amin İnşallah :) Yaa kullanan birisini duymak iyi oldu inşallah bende memnun kalırım :)

DAMLA01 bunu beğendi.
  8. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

İlk başta anneme çok kaba yatak örtüsü ince örtü kullancağımda bunu nereye kaldırcam yer çok alır demiştim ama sonradan çok sevdim :) beyaz gardroba şifonyere yatak başlığına mürdüm çok yakıştı senin örtünün rengi de çok güzel çok severim bu tonları :)

Büşra Genç bunu beğendi.
  9. Büşra Genç

Büşra Genç İnci Üye+

Evet beyaz yatak odasına çok yakışır aslında benimki de mürdüm ama fotoğrafta daha açık renk gözüküyor bende çok seviyorum :):)

DAMLA01 bunu beğendi.
  10. mmlke

mmlke Uzman Üye+

hepsi de çok güzel canım zevkle seçmişsin güle güle kullan inşallah

Büşra Genç bunu beğendi.
  11. Büşra Genç

Büşra Genç İnci Üye+

Çok teşekkür ederim amin İnşallah :)

12. krista

krista Yeni Üye

ben bernardodan aldım çeyiz setini ama çatal bıçakları paslanıyor diyorlar doğru mu?

13. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ben de bernardodan almıştım öyle bir şikayetim olmadı şükür

14. krista

krista Yeni Üye

süper :) çok teşekkür ederim

15. Mrveept

Mrveept Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba. Ben 4 ay önce evlendim. Benim yaptığım hatayı kimse yapmasın diye bi siteye üye oliyim yaziyim tecrübemi dedim.
    Çeyiz setinin yemek takımını Karacadan bğendğim için tencereleri de mecbur ondan aldım. Korkmazı iyi diye duymştum aslında Korkmaz istiyodum ama amaan hepsi tencere dedim. İsmi Nilüfer setiydi görüntüsü de tatlış zarif olunca aldım. Pişman oldum neden? Şuanda 4 tencereden 3ünün kulpları alttan yandı. Çaydanlığın bi yerinde siyah karartılı bi leke oluştu. Bi tencerenin içinde tabanda kahverengi lekeler oluştu ve çıkcak cinsten değil. Tencerenin metalinde oluştu. Bi tencere et haşladm. Et pişerken çıkan tortu parçası cam kapağın arasına girmiş. Kısaca bu kadar adi tencereler aldığım için üzgünüm. Garantisi var değiştirsek nolcak yine aynı kalitede tencereler. Yemek pişmiyo mu pişiyo. Ama bi tencere 4 ayda gitmemeli. Annelerimizn tencereleri kaç yıllık cillop gibi. Ben bunları sonunda atcam mecbur. Sizin de bilginiz olsun bu hatayı yapmayın evlenecek arkadaşlar. Tencereleri Karacadan almayın.

bsyl, cerensever ve Songül5555 bunu beğendi.
  16. gulsencaglar

gulsencaglar Yeni Üye

Canım çok çok güzeller. Ağız tadıyla kullanman dileğiyle. Tencere, porselen ve kaşık-çatal takımın çok hoş. Birebir aynısı olmasa da benimkiler de emsan markalı ama aynı resmen ya :)
    Hele karaca yatak odası takımımız ikiz aynısını bende alalı bi hafta olmadı daha eve bile gelmedi yolda :)
    Sanırım seninkiler de pudra renk.

Bu Sayfayı Paylaş