1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çeyiz Sandığı

'Çeyiz' forumunda Kübra tarafından 18 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Kübra

Kübra Aday Üye

Çeyiz sandığı alıp almamak konusunda kararsızım evlenen ablalarım koyacak yer bulunmuyo hiç alma dediler ama o kadar çok el emeğim var ki onlar çeyiz günü nası gidicek onu düşünüyorum siz aldınız mı ya da almayı düşünüyo musunuz?

2. Benay

Benay Üye+

canim simdiki sandiklar hep küçük oyle annelerimizin sandiklari gibi kocaman degil ;) adettendir diye aldim ben de :)annelerimizin yollarca yaprigi ceyiz tabi onun icine sigmiyor, ben hepsini yatagin bazasina kaldirdim sandik yerine ;) sandigimi da calisma odama koydum icinde de dugunde kullandigim aksesuarlarim var ;)duvaklarim, nikah kalemim, vs bissuru bisey :)

yildiz bunu beğendi.
  3. Benay

Benay Üye+

eve gidince fotosunu cekip atarim ;)

yildiz bunu beğendi.
  4. Kübra

Kübra Aday Üye

bazalı istiyorum zaten :) demi bencede bi de ona yer bakmak zorunda kalmıyım :D

Benay ve yildiz bunu beğendi.
  5. Benay

Benay Üye+

20130702_074248.jpg
    benim sandığım bu işteee :) içlerinden sözde en sadesini almaya çalıştım :p ama büyük sandığa hiiç gerek yok bence kızlar ;) ben evde çok eşya olmasını çok sevmem birazda ondan :)

6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

@archbn çok güzelmiş canım güle güle kullan :) Ben sandık almamıştım, ama biraz gezilse güzel sandıklar varmış demekki ;) Bence bunu nereden aldığını da söyle ki Ankaralı gelin adaylarına fikir olsun ;)

7. Benay

Benay Üye+

Soysal pasajının içinde YAPRAK diye bir mağaza var. metro çıkışının karşısındaki girişten pasaja girerken hemen karşınıza çıkıyor :) bütün nişan alışverişimi iç çamaşırlar, terlik vs. hepsini oradan almıştık bu da oradan :) bir de bunun takı sandığı var küçük ;) orada ufuk abla var en kıdemlileri, çok da güzel indirimler yapıyor :) pazarlığa çok açıklar ;)

adelok ve yildiz bunu beğendi.
  8. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

hahahaha ben de oradan aldım eşimin ve benim pijama çamaşır alışverişimi :) Gerçekten çok güzel indirimler yaptılar. Ben sandık düşünmediğim için dikkatli bakmamışım demek girişte solda duruyordu terliklerle birlikte :D

yildiz bunu beğendi.
  9. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

benim sandığımı liseden mezun olduğumda dedemle babaannem hediye almışlardı. annem içini doldurdu tabi :) ama 8 yıl geçti tahta kurdu yemiş her tarafını. :( şimdi deri sandıklarda kalıyo aklım ben sandığı seviyorum o sandığın üzerine oturup bahşiş isteme adetlerini falan yerine getirmek lazım sonuçta :D

Esengül, yildiz ve Kübra bunu beğendi.
  10. Kübra

Kübra Aday Üye

Ben o.adeti.sandikta.degil.direk ceyizin ustune oturtcam :D

11. gulsum

gulsum Üye+

bence gerek yk ben almayacağım sonra nereye koysam derdi var :D şimdi herşey bazalı koy yatagın altına :)

12. Benay

Benay Üye+

kızlar ilk dediğime tekrar dönüyorum ;) küçük sandığı alın ama büyüğe hiç girişmeyin ;)

yildiz ve Kübra bunu beğendi.
  13. Kübra

Kübra Aday Üye

Küçük sandık alındı onun yeri hazır :D ama büyüğü almicam karar verildi :D

Benay bunu beğendi.
  14. gulsum

gulsum Üye+

sevgili kayın validem küçük bişe almıştı makyaj malzelemlrı falan koymaya onla ıdare ederim artık :D kararın için tebrklerrr :D

Kübra bunu beğendi.
  15. gulsum

gulsum Üye+

çok şekerlermişşş :D

16. Kübra

Kübra Aday Üye

Teşekkürler :D

17. Elif112

Elif112 Üye+

Kızlar çeyiz sandığını ayak uçunda puf olarak da değerlendirebiliriz çok da şık oluyor image.jpg image.jpg

Ekli dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      76.5 KB
      Gösterim:
      6
  18. Elif112

Elif112 Üye+

19. Kübra

Kübra Aday Üye

Esengül bunu beğendi.
  20. Elif112

Elif112 Üye+

Hoşnuld
    hoşbuldum canım. Bilemedim artık orasını olurmu olmaz mı ama keşke olsa çok hoş:);)

Sahra ve Kübra bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş