1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çeyiz Önerisi: Tencere-tava

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 10 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Bana da o aldırdı :)

krista bunu beğendi.
  2. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

DCA06DE6-6B2A-4D9A-8FD6-4BE64EE6A294.jpeg 6FB21A2C-01E8-4548-8DCC-D7B08571E2CA.jpeg Granitlerim bunlarda:)

tuğbabenli, Glsrnysf, mmlke ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  3. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

yasemin talip bunu beğendi.
  4. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Teşekkür ederim:)

cikolatalikek bunu beğendi.
  5. melodika

melodika Uzman Üye+

6. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Sen daha
    sen daha önce kullanacaksın yorumlarını bekliyorum:)inşallah güzeldir :)

melodika bunu beğendi.
  7. melodika

melodika Uzman Üye+

tabii ki kullandigim zaman yorum yaparim :) benim tavamda ufak bir cizik vardi onu degistirdiler aklinda olsun kontrol et :)

8. cikoalex

cikoalex Yeni Üye

bir dolabım çeşitli markalardan aldığım tavalar ile dolu ama Hisar'ın siyah mercury setindeki seramik tavasını kullanıyorum sadece.. temizlemesi çok pratik, içinde herşey kızartmışımdır hiç yapışma vs. yaşamadım. Korkmaz'ın üçlü sahan setinden ise hiç memnun değilim. 4 aylık evliyim, hem bulaşık makinasında hem de elde yıkamayı özellikle denedim, içi gökkuşağı gibi rengarenk ve ne yaptıysam değişmedi. bu değişim için 4 ay bence çok kısa bir süre, haftada bir kez falan kullanıldığını düşünürsek...

9. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Kizlar merhaba. Ya ben yeni tencere seti almaya karar verdim. Normalde var tencerelerim zuccaciyeden aldiim birde karaca setim var ama granit yada o tarz artik baska varsa :D almayi dusunuyorum ne oneririrsiniz. Yakin zamanda evlenen ve evini yenileyenler :D

mldfyz ve tuğbabenli bunu beğendi.
  10. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Canım ben çelikler dışında hiç birinde memnun kaldım yeni hedefim demir döküm yada titanyum almak onlarda ciddi paralar. Hele o granitler iki set denedim ikisi de çizildi tahta kaşığa rağmen bir nevi teflon.

11. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Karacada siyah takim gormustum bio diamond serisiydi off icim gitti:Dpahaliydi yeni cikmis ama harika gozukuyordu alsam bidaha onlardan alirim ben:D

ayşenn bunu beğendi.
  12. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Of cidden mi ya bende karar veremedim iste ya az daha arastirayim ozaman saol canim :) dediklerine de bir bakayim

13. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Offf sorma bende gordum o seti cok güzel gercekten ama 800 kusurdan basliyor trendyolda okadarini almam herhalde ya ceyiz olsa veririmde zaten var setlerim indirime girerse belki de ama cok güzel cidden :)

mldfyz bunu beğendi.
  14. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Aynen cok pahali gercekten ama ozelliklerini falan okumustum yagsiz sebze yapilabilir yapismaz diye yaziyordu bende tekli olarak alirim diye dusunmustum o zaman set olarak cok pahaliydi ama kaldi iste:D

ayşenn bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş