1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çelik Tencere Seti Önerileri

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 26 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Söylediğin iyi oldu bir de oraya bakayım sonuçta her zaman alınacak birşey değil:)

bsyl bunu beğendi.
  2. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Aynen öyle canım bak bakalım hangisi içine sinecekse onu alırsın :)

3. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

ne yaparsan yap kulplar yanacak cnm, benim ocağın altını açma gibi bir huyum yoktur kısık ateş severim ama arkamı dönsem eşim açmış olabiliyor. kulpu yanmayan tencerem kalmadı sanırım, diğerleri de ısınır kaza olur yine kulp değiştirilir farklı renkle bile hatta :)

4. hamideunver

hamideunver Aktif Üye+

harlı ateşte kullanılmadığı sürece sıkıntı olmuyor

5. ttuubbaa

ttuubbaa Yeni Üye

Merhaba kullanmaya başladınız mı acaba ben de aldım ama yorumlar iyi değil, değiştirsem mi diye düşünüyorum siz çelik tencereden memnun musunuz?

6. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

Merhaba henüz kullanmadim iki günlük evliyim ama kullandığım zaman yorumumu yazarım ins :)

7. ttuubbaa

ttuubbaa Yeni Üye

Öyle mi :) Hayırlı olsun öncelikle Allah mesut etsin, tamam ben yorumuzu bekliycem aynı setten ben de aldım yemek takımı ve tencere aynı sanırım tencere kapakları süzgeçli benim aldığım takımda, değiştirmeyi düşünüyorum olumsuz yorumlar gördüm ama aynı tencereyi siz kullanacaksınız sizin yorumunuz daha geçerli olacaktır, inşallah iyidir de uğraşmak zorunda kalmayız. Şimdiden teşekkürler :)

Mgulay74 bunu beğendi.
  8. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

Herkes farklı düşünür bu konuda ama çelik tencere konusunda ar yıldız çok iyi diye duydum ben almadan önce aynı şekilde çatal kaşık da güzel diyorlar tabi bu kullanıma da bağlı biraz bence bakalım ins iyi çıkar dedigin gibi canım :)

9. caglaltin

caglaltin Yeni Üye

Karacanın bio diamond serisi çok iyi benim kuzen aldı anlata anlata bitiremiyor keşke ben de ondan alsaydım çizilmeye çok dayanıklıymış ve ısıyı her yere eşit dağıtıyormuş bence özellikle tavalar için çok iyi durum :(

10. Eminekya

Eminekya Yeni Üye

Kizlar kesinlikle aryıldız öneririm sari bulut sitesinde indirimde suan saplarini bu sekilde istemeyenler icin de kutahya porselenin de cok guzel celik sapli setleri var urunleri de cok iyi cok memnun kalan var ayri ayri almayin celigi her zaman set halinde tercih edin ve saplarinin sert plastik yada ahsap olmamasina cok dikkat edin yanma oluyor illaki

Ekli dosyalar:

tuğbabenli bunu beğendi.
  11. Elisaa

Elisaa Yeni Üye

Merhaba, bende bugün döküm tencere almaya gittim. Gitmişken çeliklere de bakayım dedim orada görevli olan bayan evimsaray markasını önerdi. Aslında ben emsan düşünüyordum. Evimsaray markasını kullanan var mı? Hangisini tavsiye edersiniz..

12. MUHENDIS_GELIN

MUHENDIS_GELIN Yeni Üye

Ben Evimsaray markasını bilmiyorum ama annem Emsanı 26 yıldır kullanıyor hala taş gibi bende büyük çeliklerimi Emsandan aldım. Bu arada döküm konusunda ne aldıysan bilgilendirebilir misin ? Ben ARYILDIZIN bir döküm setini gördüm ama set alana kadar sağlam bir tava ve tencere mi alsam bilemedim.

13. Nagihan Sözen

Nagihan Sözen Aday Üye

ben gülsan marka çelik tencere alıyorum gayette güzel tavsiye ederim.

Bu Sayfayı Paylaş