1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çelik Tencere Seti Önerileri

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 26 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Tencere tava konusunda cok cektim o yuzden hemen anlatiyorum ;) Çelik tencere seti için şunu öneririm bunu öneririm değil nedenlerini söyleyeyim daha objektif olur:
    - Ben hisar aldım, hisar'i kesinlikle ve kesinlikle onermem. Satış sonrası ilgi çok kötü, defolu geldi ürünler aylarca peşinde koşmak zorunda kaldık.
    - fissler ve diger alman mali tencereler, normallerine gore biraz tuzlaya gelir ama evladiyelik olur. Bu yuzden imkan varsa alinabilir
    -korkmaz dan çelik almadım alanlar yorumlarsa daha olur. Bildiğim kadarıyla çeliği inceydi o yüzden tercih etmedim.
    -karaca hakkında hiç yorum duymadım ben de araştırmadım o yüzden bir şey diyemem :) ama karacada satılan emsan'ı herkes çok severek kullandığını söylüyor.
    - Alman ürünler almayacaksanız ar-yıldız da çelikkalitesi en iyi olanlardan onu tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme: 3 Ocak 2017
    Nrn kzly, Kubis, aşksınsen ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Ben Karaca'dan çeyiz setinin içinde aldım 3'lü onun dışında çelik tencere küçük boylarını da korkmazdan aldım. Bunları annemde şuan evinde kullanıyor çok memnun.

tweety16, yildiz ve melek1991 bunu beğendi.
  3. türkan

türkan Süper Üye+

bende arkadaşım önerince karacadan bu seti almıştım :( herkes kötü demiş :( ama öneren ii dedi bilemedim 6448-karaca-krccyzdlny-115121218.jpg

ebruhüseyin ve mrvchn bunu beğendi.
  4. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Bende bundan aldım kızlar

Ekli dosyalar:

Senamahmut ve mrvchn bunu beğendi.
  5. Drajee

Drajee Aday Üye

Kızlar merhaba. Ben çeyiz setimi alıcam. Karaca'yı düşündüm birz pahalı ama bu marka hakkında tencereleri su tutuyo leke bırakıyor gibi söylentiler var. Aranızda kullanan varmı. Yada başka marka önerirmisinizz.

6. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

FO,5158,38,piramit-plus-sahan-set-6-parca.jpg Ben Ar-yıldız piramit modelinden sipariş verdim(büyük setten halinde).Marka olarak burda da konu açmıştım kötü bir yorum almadım.Umarım memnun kalırım :baybay

hauf, mrvchn, Seda ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. hamideunver

hamideunver Aktif Üye+

korkmazın tencere takımını kullanıyorum aşırı memnunum tavsiye ederim model olarak bu ama sapların rengi mor ,[​IMG]

Deniz Medine ve bsyl bunu beğendi.
  8. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Korkmazın iyi bir marka olduğunu duymuştum aklımda olucak bu teşekkürler :)

9. hamideunver

hamideunver Aktif Üye+

rica ederim tam olarak rengide bu mordan

ebruhüseyin, Deniz Medine ve bsyl bunu beğendi.
  10. hamideunver

hamideunver Aktif Üye+

ben iki yıldır kullanıyorum canım çok memnunum.

Deniz Medine bunu beğendi.
  11. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

kulplarında renk değişimi oldumu canım

hamideunver bunu beğendi.
  12. hamideunver

hamideunver Aktif Üye+

olmadı canım makinede yıkamama rağmen ilk gün ki gibi duruyor.

Deniz Medine bunu beğendi.
  13. mine

mine İnci Üye+

Kızlar ben Çelik tencere setini aryıldızdan almayı düşünüyorum.fakat pierre cardinin Çelik tencereleri de aklımı karıştırıyor onunla ilgili yorum ya yapılmadı yada benim gözümden kaçtı yardımcı olursanız sevinirim :) Sizce hangisi daha iyidir ?

melisgelin ve sıla çamcı bunu beğendi.
  14. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Ben aryıldız kullanıyorum memnunum tavsiye ederim ha bide karacanın tencere setlerini satıyorum müşterilerime çeyiz setinde veriyorum hiç bi müşterimden şikayet almadım ben bu işi yapıyorum :)

mine bunu beğendi.
  15. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Korkmazda alabilirsin çünkü her iki markaninda garantisi var herhangi bi problem yaşadığında fabrika sana yenisini gönderebiliyor...

16. mine

mine İnci Üye+

Çok teşekkür ederim tatlım bu işi yapan birinden öneri almak daha iyi oldu benim için.karacanın çeyiz setlerine bakmamıştım onlarıda bir incelesem iyi olcak

sıla çamcı bunu beğendi.
  17. mine

mine İnci Üye+

Bende çok kişi tavsiye ettiği için aryıldız düşünmüştüm canım.sanırım son bir kez daha araştırıp öyle karar vercem.önerin için teşekkür ederim :)

melisgelin bunu beğendi.
  18. mine

mine İnci Üye+

image.jpg Kızlarrr cuma günü Alışverişe aryıldız alcam diye çıkıp hisar alıp eve geri döndüm :) gerçi burada hisarla ilgili kötü yorum okumamıştım o yüzden modeli beğenince marka da tereddüt etmedim.inşallah memnun kalırım.

melisgelin bunu beğendi.
  19. mahsima

mahsima Aktif Üye+

Canim fiyati ne kadar

20. mine

mine İnci Üye+

Tatlım ben toptan satış yeriden aldım o yüzden 600 tl.hisarın internet sayfasında 999 tl yazıyor .

mahsima bunu beğendi.
  21. mahsima

mahsima Aktif Üye+

Cok iyi :)

mine bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş