1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çay Pasta Takımları

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben pasabahceden almistim herkes bayiliyordu gorunce, cok guzel modeller var oraya bak mutlaka :cak

kolera9 bunu beğendi.
  2. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

Tamam teşekkür ederimm bakıcam :)

3. bsyl

bsyl Uzman Üye+

tuğbabenli, asltrk, Maşuk ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

bsyl bunu beğendi.
  5. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Çok teşekkür ederim kuzummm :* :*

Büşra yağmur bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bsyl bunu beğendi.
  7. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım :* :)

cerensever bunu beğendi.
  8. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

bsyl bunu beğendi.
  9. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Amiinn canm çok teşekkür ediyorumm hepimiz mutlulukla kullanalım inşallahh :* :* :)

aytenengin bunu beğendi.
  10. asltrk

asltrk İnci Üye+

bsyl bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkürler cnm :)

asltrk bunu beğendi.
  12. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

18-parca-paslanmaz-celik-kalp-3771-32-B.jpg kızlar ya bi iki sayfa önce burda da paylaşmıştım ama hangi akıl fikirle böyle bi çay bardağı takımı aldım bilmiyorum :D
    https://www.tantitoni.com.tr/18-parca-paslanmaz-celik-kalp bundan almıştım bide 12li yaptım 180 lira para verdim yazık etmişim ya ama şimdi hiiiç beğenmiyorum çok basit çok çocuksu geliyo gözüme ya napcam :D Daha şık dantelli falan bişi arıyorum bu çok kötü demi :(

tuğbabenli ve ozlem392 bunu beğendi.
  13. mmlke

mmlke Uzman Üye+

bence hiç de kötü değil canım. modeller zevke tarza göre değişir. mesela ven cicili bicili şeyleri severim böyle bir takımım olsa severek kullanırım. ama klasik sevenler bu takımı beğenmeyebilir. o yüzden burda senin zevkin önemli. verdiğin para da az değil yazık yani değişim süresi falan varsa başka bir ürünle değiştirebilirsin yazık olmasın parana

kolera9 bunu beğendi.
  14. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik Aktif Üye+

Değiştirebiliyormusun acaba? Bence kişinin zevkine göre değişir günlük çay bardağın yoksa bunları günlük olarak kullanıp yine şu an istediğin tarz bişeyi misafirlik olarak alabilirsin.bence kötü değil ama bu tarz şeylerde zevkler değişebiliyor zamanla gerçekten.en kötü evlendikten sonra uygun olunca değiştirirsin canım o kadar takılma çay bardağı sonuçta ama cidden bayağa para vermişsin yazık bence kullan bi şekilde değiştiremiyorsan.

kolera9 bunu beğendi.
  15. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

ya daha 4-5 ay önce aldım bide kısa sürede nası bu kadar zevkim değişebiliyo bilmiyorum :D kalpli şeyleri hiç sevmem normalde bunu neden ve nasıl böyle aldıysam:) misafir yemek takımımın tatlı tabağına da uymuyo, takımım ağır bi model işlemeli ve bu çok cicibici kalıyo yanında :( değiştiremiyorum süresi geçtiği için de. En iyisi bunu günlük olarak kullanıp daha sonra uygun fiyata başka bi takım almak sanırım

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  16. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik Aktif Üye+

Öyle yap canım o halde en mantıklısı daha sade bişey alırsın misafirlik içinde :) takma kafana da bu kadar hepimiz bazen gözümüze o an hoş geldi diye alıyoruz işte

kolera9 bunu beğendi.
  17. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Bence kötü değil bende görüyordum bunu sürekli tantitoni de. Eğer ben almamış olsaydım alabileceğim bir takım benim için. Bence bunu günlük kullanabilirsin arkadaslarınla beş çayında kahvaltıda vs. Renkli sofralara eminim çok yakışır. Eger dantelli bir şey düşünüyorsan english home dan bakabılırsın. Bende 12 li yapmıstım 1 tane de sekerliğini 45 tl ye almıstım yanlıs hatırlamıyorsam. Kendini üzmeye degmez yani hemde böyle güzel takım için :)

kolera9 bunu beğendi.
  18. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

Çok takıyorum sanırım her şey uyumlu olsun diye :) Elde yıkandığı için günlük kullanmak da zor olucak ama napalım kısmet :D english homedakilere bakayım bi teşekkür ederim.

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş