1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Canımm Sıkılıyor Bana Ne Sıkılmasaymis Işte !

'Günlük Hayat' forumunda eylülgelini tarafından 25 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

htugce, gozdeincii, Nazmiyee ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Kitap okuyarak, film izleyerek, veya çikolata+kahve ikilisiyle :D Genel olarak dışarı çıkmak isterim ama tembellik yapıp çıkmam, çıkmak yerine de bunları yaparım..

eylülgelini, Nazmiyee ve nilüfertnyl bunu beğendi.
  3. nilüfertnyl

nilüfertnyl Aktif Üye+

Yada forumda takılarak :D

Kubis, eylülgelini ve Nazmiyee bunu beğendi.
  4. betildedeoglu35

betildedeoglu35 Aktif Üye+

valla bu gnelde işteyken oluyo bazen evdeyken dırek kendımı uykuya verıyorum evdeyken hıcbısı yapmak ıstemıyo canım cunku

5. ea9187

ea9187 İnci Üye+

direk yatağa uzanıp uyumayı tercih ediyorum :) o zamanlar üşengeçliğim fazlasıyla olduğu için :D

eylülgelini bunu beğendi.
  6. sevim

sevim Uzman Üye+

Özellikle kafamın çok yoğun olduğu zamanlarda bunu yapıyorum. sonra kendime bir saat belirleyip tam o saatte o işi çözmeye ya da yapmaya odaklıyorum kendimi. Ve o zaman üzerimden bir yük kalkmış gibi hissediyorum. :)

7. gozdeincii

gozdeincii Aktif Üye+

8. medgicc

medgicc İnci Üye+

ara ara herkese oluyor bende ablamın kızı var o benim dünyam nehirim hemen onun yanına gidiyorum alıyorum onu biyerlere gidiyoruz tatalı pasta yiyoruz parka gidiyoruz kendime geliyorum bikere gülüşü beni benden alıyor zaten minik prensesimin

gozdeincii ve eylülgelini bunu beğendi.
  9. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

gozdeincii ve ea9187 bunu beğendi.
  10. nilüfertnyl

nilüfertnyl Aktif Üye+

11. eylülgelini

eylülgelini İnci Üye+

:)ama bazen hiç bişey yapmak istemiyorumm kendime kızıyorum sonra ondan yani öyle dedim ama evet hoş bir cümle değil:D:gul

nilüfertnyl bunu beğendi.
  12. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

tek yaptığım şeyyyyyyy
    müzikkkkkkkkk dinlemek :sevimli:sevimli:gul:gul

13. 1907zynp

1907zynp İnci Üye+

Uyumaya çalışıyorum bende :)

14. Sener

Sener Yeni Üye

Kızzlarr merhaba hangi foruma yazacağımı şaşırdım ya şimdi benim canım sıkkın neden diceksiniz eylülde düğünüm var evlendikten sonra çalışıcam eşimin çalıştığı yerede cv mi verdik yaklasık 2 aydan beri eşim uğrasıyor çünkü cumartesi pazar tatil diye hemde şartları iyi diye ama bendede şöyle bir korku var yeni bir işe girmeye korkuyorum hem yapamazsam diye öğrenemezsem diye birde eşimin torpiliyle sayılır zaten muhasebe mezunuyum ben muhasebede işe giricem işte salı günü falan büyük ihtimalle görüşmeye çağırcaklar beni hemde düğünden öncede başlamak istemıyorum off nerdeyse dua edıcem olmasın diye çok canım sıkkın :-( :-(

15. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Zaten insan istemediği bir işte mutlu olamaz ki bunu neden eşinle konuşmuyorsun. Bir de şuan oturdugunuz yerde mi oturacaksınız? Bulundugun yere evliliğe ve işe aynı zamanda alısman zor olabılır.. Bunu bu şekilde eşine anlatabılırsın. Şu ihtimalde var, insan çalışınca kendisine daha güzel bir plan program olusturuyor evliliğinin ilk zamanları daha güzel daha kolay da geçebilir. Bu tamamen senin şuan bulunduğu şartlara göre değişir.

Bu Sayfayı Paylaş