1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çamaşırlarda Renk Koruyucu Mendil

'Temizlik - Düzen' forumunda Seda tarafından 5 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Renklilerin rengini koruması için ve renklerin birbirine karışmaması için çok güzel bir şey bu renk koruyucu mendiller. Marketlerde bu 2 markayı bulabilirsiniz:
    anaresim_zpsf520610f.jpg
    Rossman'daki benim kullandığım bu:
    images.jpg

Son düzenleme: 21 Şubat 2018
  2. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

hiç gözüme çarpmadı aslında toplu alışverişlerimizi büyük marketler de yaparız.Ben de en kısa süre de bakacağım.
    Benim de pek kıymetli bir gömleğim vardı artık pembe :p Tek olarak kaç kez yıkadım çıkmıyor :(

3. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

4. Seda

Renklileri yıkadığımdaki mendilin öncesi-sonrası (mendil katlanmış oyüzden desenli olmuş normalde hepsi koyu renge dönerdi:))
    image.jpeg
    Yıkadığım renkliler hep koyu renk örnek foto da çektim: yeşil, bordo, mavi, kırmızı, pembe vs
    image.jpeg

Deniz Medine, Ezgi ve lülü bunu beğendi.
  5. lülü

lülü Uzman Üye+

bu mendillerden markette dün görmüştüm hızlı geçtiğimiz için sadece adını okuyabildimmm :) şimdi bu renklerin hepsini aynı anda yıkadın ve birşey olmadı değil mi yanlış anlamadım seda ablaaa eğer öyleyse almam gerek çünkü eşiminn renkli tşortu çokkk :)

6. Seda

Aynen öyle kuzum, Benim eşim de her gün t-shirt giyer ve tshirtleri pek kıymetlidir al sen de kullan bakalım işine yarar :) Bunların hepsi tek makinede yıkandı, kuraması için astığımda çektim fotoyu. Benim pembe bluzlarım kururken mavilere falan renk verir korkusuyla başka askıda kuruturum fotoda renk skalası görünsün diye oraya 1 tane astım :) Siyahlar zaten ayrı, Açık renklileri de yıkayınca ayrıca çekerim :*

lülü ve Deniz Medine bunu beğendi.
  7. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Cumartesi günü bakacağım alışveriş yaparken. Ne güzel renkleri korumuş ilk gün ki gibi resmen :)

8. Seda

Yeni aldığım kırmızı kırlent ve tshirtleri yıkarken araya bir beyaz tshirt kaçmış iyi ki renk koruyucu mendil atmışım yıkarken, test ettim onayladım beyazım bembeyaz çıkmış tüm renk mendilde toplanmış çok mutluyum :D
    B260EBCF-2920-464D-ABD1-AF257835C5EB.jpeg

muncuk, Maşuk, mrvchn ve 4 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş