1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çalışmak Ve Ev Işlerine Yetişememek

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda tuğbabenli tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ahh neler var bu başlıkta :asikBu konudaki güncel yorumlarını alalım o zaman :)

2. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Yaaa ne güldüm :) En cok akşam 5 dedi mi çıkma olayına.. Malesef ki sartlarim cok değiştiği icin aksam 5 de çıkmak hayal, eve gitmem 7,30 u buluo. Ama bi düzen oturttuk sanirim, olabildigince cuma aksami temizlik yapmaya gayret gösteriyorum, olmazsa cumartesi hallediorum tabii.. camasiri bekletmeden yikiorum, haftada 3 makina kesin.. dogal olarak ütü biraz yoruyor ama onu da bekletmeden aksamlari 1er saate bölüyorum. Yemek konusu biraz degisik :) haftada 1 gün annem, 1 gün kayinvalidemdeyiz. Bazen onlardan getiriyorum, onun disinda hafta ici bi yemek yapsam 2 gün yiyoruz. Pazar günleri de bahçedeyiz zaten standart mangal günü. Haftada 2 kez yemek yapmam kurtarıyor beni.. Simdilik böyle ileride de buna bakıp gülerim galiba :)

Littlelady, tuğbabenli ve mldfyz bunu beğendi.
  3. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Aynen şimdi benim baktığım yerden bakıp gülersin inş. Bir elimde bebiş çorba karıştırıp firsat buldukça yatiyorum. En güzel düzen bende:D emerken telefon tv bakiyorum birde dus aldım mi tamam:asik

4. cikoalex

cikoalex Yeni Üye

evlenmeden önceki tek endişem bu konuydu, ki hiç de haksız çıkmadım :) eve en erken 7-7buçuk arası giriyorum, eşim ise 6ya çeyrek kala. bazen yemekleri o yapıyor, bazen annemde yiyoruz, bazense dışarıda. bu yazı böyle geçirelim diyoruz. çünkü malesef çok yemek attık. israf etmekten gerçekten yorulduk ve hafta içi kahvaltı dışında yemek yapmama kararı aldık. yaptığım zaman da o akşamlık yapıyorum. buzdolabına kaldırılan yemek asla bir daha yenmiyor çünkü. bir de eşim de ben de oldukça sosyal bir çevreye sahibiz, her akşam/her iki akşamda bir arkadaşlarımızla veya ailemizle planımız oluyor, yaz akşamları güzel havayı kaçırmayalım sonra çok ararız derken 4 ay böyle geçmiş bile:) bakalım kışa nasıl olacak yemek meselesi ben de merakla bekliyorum.

MasallPrenses bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş