1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Çalışmak Ve Ev Işlerine Yetişememek

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda tuğbabenli tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ahh neler var bu başlıkta :asikBu konudaki güncel yorumlarını alalım o zaman :)

2. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Yaaa ne güldüm :) En cok akşam 5 dedi mi çıkma olayına.. Malesef ki sartlarim cok değiştiği icin aksam 5 de çıkmak hayal, eve gitmem 7,30 u buluo. Ama bi düzen oturttuk sanirim, olabildigince cuma aksami temizlik yapmaya gayret gösteriyorum, olmazsa cumartesi hallediorum tabii.. camasiri bekletmeden yikiorum, haftada 3 makina kesin.. dogal olarak ütü biraz yoruyor ama onu da bekletmeden aksamlari 1er saate bölüyorum. Yemek konusu biraz degisik :) haftada 1 gün annem, 1 gün kayinvalidemdeyiz. Bazen onlardan getiriyorum, onun disinda hafta ici bi yemek yapsam 2 gün yiyoruz. Pazar günleri de bahçedeyiz zaten standart mangal günü. Haftada 2 kez yemek yapmam kurtarıyor beni.. Simdilik böyle ileride de buna bakıp gülerim galiba :)

tuğbabenli ve mldfyz bunu beğendi.
  3. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Aynen şimdi benim baktığım yerden bakıp gülersin inş. Bir elimde bebiş çorba karıştırıp firsat buldukça yatiyorum. En güzel düzen bende:D emerken telefon tv bakiyorum birde dus aldım mi tamam:asik

Bu Sayfayı Paylaş