1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bursa'da Kuafor Onerileri

'Gelin Saçı' forumunda mrvchn tarafından 28 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Merhaba arkadaslar, ben kina ve dugun icin kuaforumu ayarladim ama benim gibi Bursali olup da henuz ayarlamamis arkadaslarimiz varsa yardimci olalim istedim.Konuyu dogru yere acmisimdir umarim :)

yuppi bunu beğendi.
  2. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Nisanimda Carrefour Gos Kuafore gittim makyaji gayet basariliydi ama sac konusunda pek memnun kalmadim fiyatlari da oldukca yuksek.Dugunum icin Besevlerde Mine Sac ve Turban Tasarima gitcem kismetse.Ablamda dugununde oraya gitmisti sac ve makyajda basarililar.Bildigim biryer olsun istedim o yuzden baska yere gitmek istemedim.Fsm'de Saliha Guler, Esentepe'de HCR Hair Deisgn, Zafer Mahallesinde Zarife Kuafor iyi oldugunu duydugum ama gitmedigim yerler. :)

Son düzenleme: 28 Şubat 2015
    bernahosseven bunu beğendi.
  3. müjganserkan

müjganserkan . YASAKLI

Dikkaldirim da zen kuaför var. Serhat abi saç, nefize abla makyaj ikisi de başarililar. Uzun zamandir her düğünde ordayim. İsmimi söylediğinizde yardimci da olurlar ;) kinamda oraya gidicem ama düğünde saçim majesty gold hotel in kuaföründe olacak. Orasini bilmiyprum nasil. İyi diyorlar ama bakalim

4. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Otelin kuaforu hangisiymis peki arastirdin mi hic dugunden once mutlaka gidip yaptiklari sac ve makyajlari gormeni tavsiye ederim.Prova da olabilir ama sanirim prova icin ekstra ucret istiyorlar bircok yerde.Insallah memnun kalirsin hersey istedigin gibi olur :)

5. müjganserkan

müjganserkan . YASAKLI

Otelin içinde kuaför. Düğünden 1 hafta önce prova olucak zaten ama ücretli değil. Salonun anlaşmasinda var. İnş canim bakalim

mrvchn bunu beğendi.
  6. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Benimde 26 temmuz bursada olucak düğünüm ben manisadan gelin gidicem oraya salonumun adı davet düğün salonu anlaşmalı kuaförü varmış salonun ve benim kuaför hakkında hiç bir fikrim yok :(

7. pembepanjur

pembepanjur Aday Üye

davet düğün salonu güzel, kuaförüde öyle diye duyumlar aldım canım :)

perihanerol bunu beğendi.
  8. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Saol tatlım umarım öyledir bilmediğin bi yer olunca soru işareti oluyo insanın aklında

9. Pınarnazz

Pınarnazz Aday Üye

Kızlaaarr Bursada onerebileceginiz guzel bir kuafor varmi bildiginiz karar veremiyorum

10. minininap

minininap . YASAKLI

@yuppi sana bu konuda yardımcı olabilir diye düşünüyorum :) Bana bile şimdiden önerilerde bulundu çünkü :)))

11. müjganserkan

müjganserkan . YASAKLI

anlaşmalı kuaförü neresiymiş canım ? bu arada davet düğün salonu bize çok yakın ;)

12. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Bilmiyorumki canım henüz kim siz nerde oturuyosunuz tam olarak

13. müjganserkan

müjganserkan . YASAKLI

anlaşmalı oldukları kuaförün ismini söylemişlerdir diye düşündüm :) yunuseli tokilerinin orda ali bostancı evlerinde

14. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Ya söylemişlerdi ama ben oraya bilmediğim için unuttum öğrendiğimde söylerim canım zehra dediler gibi geliyo ama yalnışda hatırlayabilirim :)

15. müjganserkan

müjganserkan . YASAKLI

:) tamam canım belki bildiğim bi yerse iyi kötü fikrimi söylerim

16. yuppi

yuppi Üye+

tatlım https://www.facebook.com/HacerOnarProfessionalMakeUp işte bu bayan :) güvenirim yani makyajına. benim kına ve düğünde makyajımı bu bayan yaptı. fotoğraflarına bakıpta ilk etapta çekinme, abartılı renkli bazı makyajları var ama o kişinin isteğine kalmış. ben olabildiğince naturel istedim, istediğim gibi de oldu :) tavsiye edebilirim yani burayı :) @minininap sende buraya gidebilirsin gerçekten :)

17. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Tamam canım en kısa zamanda öğrenicem inş :)

müjganserkan bunu beğendi.
  18. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Canım benim kına için tuttugum salonun da Hacer Onar'la anlaşması vardı, ama hiç duymamıştım ve güvenemediğim için başka yerle anlaşmıştım ben.Daha sonra başkalarından da duydum iyi bir yer olduğunu.Dediğin gibi diğer arkadaşlar da gidebilirler buraya :)

yuppi bunu beğendi.
  19. m_funda

m_funda Aday Üye

canım bende bursada davet düğün salonunun yakınında oturuyorum salon güzel ama kuaförün adı ne acaba :)

20. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Bilmiyorum canm bende gidip öğrenmek lazım ama ben manisada oturuyorum gidemiyorumda :(

Bu Sayfayı Paylaş