1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bursa'da Gelinlik Icin Nereyi Onerirsiniz?

'Gelinlik' forumunda sara tarafından 24 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. sara

sara Aday Üye

Gelinliğimi Bursa dan almayı düşünüyorum.....bursa gelinlik 21 bilgisi olan var mı? istediğiim gelinliği bulabilecek miyim bilemiyorum :(

Mervesrht bunu beğendi.
  2. minininap

minininap Uzman Üye+

3. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Valla ben henüz bakmadım canım.. Heykel'de La beria moda evi var. Facebook'tan takip ediyorum. Güzel işler çıkartıyor. Geçen bi gelinlik sordum 5,500 dedi :eek: :D Bana pahalı geldi açıkcası.. Ben nişanlığımı meskende Filiz Yıldırım Moda Evinde diktirdim. Özel dikim kiralama oldu yani model, beden bana göre oldu ama nişanlık benim olmadı :D İşçiliğini beğendm ama çok kaliteli biyer değil açıkcası.. Orta yollu bişey düşünenler için (hem fiyat, hem kalite) önerebilirim.. Önerisi olan varsa yazsın bende bakmaya başlıcam.. Öneri üzerine gitmek daha sağlıklı olurr.. :)

minininap bunu beğendi.
  4. gülsee

gülsee Aktif Üye+

Canım tek kelimeyle elif modaevi derim ben sana ben nisanligimi nesem modaevinde diktirmistim memnun kalmamistim ama elif modaevi bi harika gelinligimi ve kina kiyafetimi orda diktirdim ikisine de herkes bayilmisti fiyati da oldukça uygun IMG-20150727-WA0018.jpg IMG-20150727-WA0028.jpg gelinligim bu canım

5. gülsee

gülsee Aktif Üye+

6. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

yeri nerde canım?

7. gülsee

gülsee Aktif Üye+

Ulucaminin orda sayilgan pasaji var onun alt katında canım

8. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Hmm anladım canım bakıcam oraya da :begendim:alkis:alkis

minininap bunu beğendi.
  9. gülsee

gülsee Aktif Üye+

Canım bencede bi git derim istediğin modelin daha da güzelini cikartiyorlar resmen ve fiyat diğerleri gibi uçuk değil

minininap bunu beğendi.
  10. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Aslına bakarsan diktirmek en son çare olarak görüyorum.. Hazırlara bakarım önce bi beğenmezsem diktirirm :)

11. bsrdklts

bsrdklts İnci Üye+

benim gelinliğim baya oyuncaklı bir işti neredeyse her moda eviyle görüştüm laberia içime çok sindi ama benim gelinliğim için verdikleri fiyat benim mobilya takımlarımın tamamı kadardı :suslu bir müddet araştırmayı bıraktım o sırada ( taa yeni yıl gelirken yani bu olay düşün ) nikah işlemleri için kaymakamlığa gittim kıpkırmızı kınalık istiyordum ve tam karşımda YELİZ MODA EVİ nde vitrinde duruyordu :) gittim giyindim beğendim açtım istediğim gelinlik fotoğrafını gösterdim. altın iğne nin eski ustası yeliz abla çok candan sıcak kanlı işinin ehli birisi. mütevazi bir moda evi. ama laberia da dahil olmak üzere içime en çok orası sindi. fiyatıda laberia nın 3 te 1 i kadar :) sonradan kınalığı başkaları giymesin diyede biz özel dikim olarak satın aldık gelinlik + kınalık 2900 tl den yaptık üstelik taksitle ödemeye başladım ben. kilo veriyorum modelim değişmez artık diyede hala benim tamam abla bu kilom iyidir dememi bekliyor :) son provaya gittik güya ama üstüne 2 kg daha verdim düğününm eylül 12 de abla dikme bekle dedim gidicem hafta sonu nasipse :) bütün nazımı derdimi çekti sağolsun ve inanılmaz rahat işler çıkarttı :)

12. bsrdklts

bsrdklts İnci Üye+

bunlarda provadan resimler ve istediğim model. ben çok fazla değişiklik yaptım :) mesela gelinliğim kısa elbise olacak o alttaki kabarıklık biraz daha kabarık olacak ve ilk danstan sonra çıkartılacak 6 metre kuyruk olacak oda yine danstan sonra çıkacak v.s. v.s. istediğim modelin kuyruk ve sırt dekoltesi benim bazımdı üzerinde pek çok oynama yaptık kısa halide fotoğraftaki gibi olacak provada tek omuzdan yerleştirdik dantelleri ama simetri olacak :) :) ben mesela kınalığımı sonrasında satmayı düşünüyorum o sebeple her bedene olacak şekilde tasarladık hiç bir dediğimde geri dönmedi kesinlikle tavsiye ederim.

Ekli dosyalar:

13. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

aaa harbiden baya değişikmiş :) niye çıkartcaksın kiii altınıı :) Model güzelmiş sana da çok yakışmı.. Bitmiş halini de görmek isterim canım..

14. özlemmurat

özlemmurat İnci Üye+

bende gezdım gezdım en sonunda nurten moda evıne karar verdın sahıbı cok tatlı bır bayan gayet anlayıslı 2.provama gıttığımde ıstedığımden daha gusel olmustu cuma gunu teslım alıcam ınsallah gelınlığımı :)

hilalozer bunu beğendi.
  15. minininap

minininap Uzman Üye+

Kızlar fiyatlar nasıl peki ?? İki modaevininde facebook sayfasını inceledim güzele benziyor.

bsrdklts bunu beğendi.
  16. özlemmurat

özlemmurat İnci Üye+

tatlım ben 2300 anlastım bırazcık pahalı ama diğer gezdığım yerleden ıcıme sınen burası oldu.gezdığım gelınlıkcıler pek samımı gelmedı konusmaları acıkcası gez bak derım bır suru gelınlıkcı var basın donebılır braz dolanmakta :)

17. minininap

minininap Uzman Üye+

Canım sen gelinliğini kaça diktirdin ? Ben de o modelden istiyorum

18. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Bende baktım şimdi facebooktan harbiden süper işler çıkartmışş.. Tam olarak yeri nerde peki canım.? Senin gelinliğinii de görmek isterizz :)

özlemmurat bunu beğendi.
  19. özlemmurat

özlemmurat İnci Üye+

canım ulucamının orda ıgs magzası var ordan yukarı cıktığında tam karsında kalıyor nurten moda evı

20. hilalozer

hilalozer Süper Üye+

Hmm anladım canımm teşekkürler :*

özlemmurat bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş