1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Buhar Kazanlı Ütüler

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Ezgi tarafından 22 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Kazanlının ısınması biraz zaman aliyor yani 2 gomlek icin en az 20 dk fln bekliyosun, ama çok guzel utu yapiyo. Ben 4-5 sene once kullaniyodum belki yeni cikanlar hemen ısınır bilmiyorum.

2. Halimemet

Halimemet Üye+

Annemde demisti gec isinir ugrasamazsin ama ben yinede aldim ugrastirici seyleri sevmiyorum simdi pisman oldum yaaa

ezgitilkili bunu beğendi.
  3. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Bu da benim ütüm daha kullanmadım bakalım nasıl

4. elifserhat

elifserhat Aday Üye

Arçeliğin kazanlı ütüsünü aldım düşük ısıda bile çok güzel açıyor diğer markalar kadar da pahalı değil.

5. ezgitilkili

ezgitilkili Aktif Üye+

Kazanli utuler eskisi gibi zahmetli değil eger ust modelleri alirsaniz isinma sureleri 2 ile 5 dk. arasinda farklilik gosteriyo birde alirken mutlaka utuleme sirasinda su eklenebiliyor olmasina dikkat edin arkadaslar bazi modellere eklenemedigi icin önce sogumasini bekleyip su ekledikten sonra isinmasini bekliyosunuz o da gercekten angarya bi is oluyor. Benim tercihim philips ten yana oldu ki 5 yildir da evlenirsem kesin philips diyordum hic de pisman degilim tavsiye ederim ;):)

sibell28 bunu beğendi.
  6. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Bilgilendirdiğin için tesekkur ederim canım, bende philips aldim ama kazanlı değil :)

7. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bende kazanlı ütü kullanıyorum boş olan odama ütü masamı kurdum ütümü de koydum ısınması 2 dakika sürüyor ve çok güzel ütülüyor çok memnunum dün bir dünya çamaşırı yarım saatte ütüledim :)

8. ezgitilkili

ezgitilkili Aktif Üye+

Philips in kazanli olmayanini anneme aldim onada bayiliyorum tabani çok iyi ozellikle güle güle kullan inş. :):)

sibell28 bunu beğendi.
  9. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Teşekkür ederim kuzum sen ve annende güle güle kullanın inşallah :) bol kırışık açmalar :D :D

10. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Bende buhar kazanli ütü kullanıyorum singerin gayet iyi güzel ama ben ütü yapmayı hiç sevmem mecbur bende yapıyorum :D

Glsrnysf ve ezgitilkili bunu beğendi.
  11. ezgitilkili

ezgitilkili Aktif Üye+

Hiç de sevmem yaa :komik insallah diyim yinede :asik:asik

sibell28 bunu beğendi.
  12. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Ay bende sevmezdim ama evlenince müziği açıyorum şarkı söyleye söyleye yapıyorum ütü de güzel yapınca zor gelmiyor :D

sıla çamcı bunu beğendi.
  13. sıla çamcı

sıla çamcı Uzman Üye+

Hiç sevmedim sevemedim utuyu :D

Glsrnysf bunu beğendi.
  14. Alevbcr

Alevbcr Yeni Üye

Kızlar bana philipsin kazanlı ütü modeli önerisi lazim cok uçuk fiyatlı olmayaninda

15. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

Bu ütüyü annem de kullandığı ve çok mmenun olduğu için aldım.Gittigidiyordan 860 tl ye satın aldım:)
    Screenshot_20191220-212331.png

mldfyz ve Maşuk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş