1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bugun Ne Izlesem?

'Kültür - Sanat' forumunda medgicc tarafından 7 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Özet ve Detaylar
    Don Lockwood, kendi yeteneklerini günden güne bileyerek geldiği bu son noktada, nihayet beyazperdenin en çok aranan ve en çok parıldayan yıldızlarından biri haline gelmiştir. Ulaştığı noktada yeri sağlam olan bu ünlü şahsiyetin güvenini kıracak kişi ise aktörleri birer birer reddedecek olan Kathy Selden olacaktır. Don, kendisine yapılanların üstesinden gelir gelmez Kathy’ye aşık olacaktır. Ancak öte yandan da seksi ve bencil Lina Lamont, Don’u kendisi için istemektedir.
    Sadece kendi döneminin değil sinemanın da önemli klasikleri alınan film, aynı zamanda filmin başrollerinden birini de üstlenen Gene Kelly tarafından yönetildi.
    Dün gece izledim filmi kısa kısa görmüşlüğüm vardı bazı sahneleri ama niye bugüne kadar izlememişim diye kendime kızdım :( müzikal ve eski filmlerin tadını seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim ;)
    MV5BZDRjNGViMjQtOThlMi00MTA3LThkYzQtNzJkYjBkMGE0YzE1XkEyXkFqcGdeQXVyNDYyMDk5MTU@._V1_.jpg

tuğbabenli bunu beğendi.
  2. Gizem

veee dün izlediğim içimi ısıtan bir filmle yine karşınızdayım;) tabi bu filmi de tavsiye ediyorum :asik
    Audrey Hepburn<3 ben
    1465034859.jpg
    Özet ve Detaylar
    Bir ülkenin güzeller güzeli genç prensesi olan Ann, uzun bir Avrupa seyahatine çıkar. Roma'ya vardığında ise sahip olduğu hayattan iyice sıkıldığını fark eder. Gereksiz protokoller, sahte nezaketler ve prenses olmanın getirdiği zorunluluklardan bunalan genç kadın doktor tarafından verilen bir sakinleştiriciyle durumu atlatmaya çalışır. İlacı aldıktan sonra şehre iner ve sokaktaki hayatı keşfetmeye başlar. Tam da bu anda etkisini gösteren ilacın belirtileri yüzünden bir bankta sızan prenses, paparazzilik yapan Joe Bradley tarafından bulunur. Kadını evine götüren Joe, onun bir prenses olduğundan habersizdir. Ertesi sabah uyandıklarında ise tüm şehir prensesin ortadan kaybolduğu haberiyle çalkalanmaktadır.
    Usta yönetmen William Wyler tarafından yönetilen 'Roma Tatili', ünlü yıldız Audrey Hepburn'ün keşfedildiği film olma özelliğine sahip.

kızkulesi ve Maşuk bunu beğendi.
  3. Gizem

10439.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Özet ve Detaylar
    "En iyi Arkadaşım Evleniyor" filminin ana mottosu, dillendirdiği başlıca tema, hala günümüz gençliğinin diline pelesenk olmuş bir geyiğin de miladı sayılabilecek bir espridir: Karşı cinsteki iki yakın arkadaş birbirine şu şekilde söz verir, tıpkı Michael ve Julianne'nin yaptığı gibi: Eğer 28’lerinde hala kimse ile evlenmemişlerse, birbirleriyle evleneceklerine söz verirler! Julianne 28’ine yaklaşmaya başlayınca, şimdi Chicago’da spor yazarı olan Michael’i araması gerektiğini ve anlaşmalarının sona erdiğini söylemesi gerektiğini düşünürken, Michael Julianne’ı arayarak dört gün sonra evleneceğini haber verir. Bunun üzerine Julianne arkadaşına düğün hazırlıklarında yardım etmek için hemen Chicago’ya gelir. Gelişinin asıl nedeni ise bu evliliği önlemektir. Julianne’ın önünde sadece üç gün kalmıştır. Bu süre içinde Michael ve Kimberly’nin aralarını bozmak için her yola başvurur. Sonunda düğün günü Michael’a onu sevdiğini söyler ve onu öper ancak Kimberly onları izlemektedir. Şimdi Michael’ı çok zor bir karar beklemektedir.

julia roberts seven biri olarak filmi geçen gün izledim Türk versiyonu da çekilecekmiş. romantik komedi tarzında 1997 yılında çekilmiş bir film ;)

4. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

heheh eşimle bizde arkadaşken öyle anlaşma yapmıştık tabi o benden büyük olduğu için benim yaşıma göre anlaşmıştık :D film güzele benziyor merak ettim en kısa süre de izlicem:baybay

Gizem bunu beğendi.
  5. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Ayy üniversitedeyken izlemiştim bu filmi çok güzeldi :asik kesinlikle izlenesi bi filmm :)

6. Gizem

805548-82270,lGcV5IUsd0WyPBgq-84Tsw.jpg
    dayanamadım ve bugün sinemada izledim oyunculuklar müthişti özellikle Şener Şen'in oyunculuğu tek kelime ile harikaydı tavsiye ederim arkadaşlar fırsatınız varsa gidin izleyin kaliteli bir yapım...

Heyecanlıkişilik, cerensever ve mmlke bunu beğendi.
  7. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ben de merak ediyorum bu filmi. şener şen varsa iyidir diye düşünüyorum. bakalım önümüzdeki haftasonu gitmeyi düşünüyoruz biz de

Gizem bunu beğendi.
  8. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ay bunu da çok merak ediyorum Ayla filmini de şuan sinema olarak şahane filmler girdi vizyona kafam da deli sorular :) ama bu kesin dedim çok güzeldir Şener Şen var daha ne olsun :):)

Gizem bunu beğendi.
  9. Gizem

aynen öyle cerencim şener şenin oyunculuğu mükemmeldi

cerensever bunu beğendi.
  10. Gizem

benim daha sıraya koyduğum bir çok film var eşim gelince gidicez diğerlerine de

mmlke bunu beğendi.
  11. cerensever

cerensever Uzman Üye+

gerçekten şahane bir adam zaten ya :)

12. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Akşam film keyfi yaptık Yıldızlararası izledik, ilk kez izliyor gibiydik tekrar tekrar izlenir :begendim unnamed-1.jpg

DAMLA01, sibell28 ve Maşuk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş