1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bugun Ne Izlesem?

'Kültür - Sanat' forumunda medgicc tarafından 7 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. medgicc

medgicc İnci Üye+

Evet kızlar.. En son izlediğiniz filimleri yazalım Beğendiniz mi beğenmediniz mi?? Ona göre fikir edinmiş oluruz gitmediğimiz filmlere gitmiş oluruz :)

ben en son hobbit beş ordunun savaşına gittim 3d gayet basarılıydı gitmenizi tavsiye ederim :)

2. Ezgi

Ezgi Aday Üye

my sister's keeper ( Kız kardeşimin hikayesi) eski bir film geçen akşam kuzenimle izledik aklımıza geldi. Güzeldi bol duygusaldı :)

3. türkan

türkan Süper Üye+

the hunger game ( açlık oyunları ) ve düşes filmini ard arda izledim geçen hafta :) güzel filmlerdi :)

össsgee, Sahra ve Ezgi bunu beğendi.
  4. betulturan_

betulturan_ Aktif Üye+

ben bu ara hint filmelerine taktım 3 idiots tan sonra aamir khanın fadaa filmini izledim şiddetle öneririm ben çok beğendim, uzun olmasına rağmen resmen beni bilgisayarın başına kilitledi..

5. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

son zmnlarda izlediğim ve adları aklımda kalan filmler, hobbit tbiki:), the judge, predestination, nightcrawler,edge of tomorrow ve limitless:) çok film izlerim ama adları aklıma gelmiyor şimdi :) predestinationa benzer olarak looper ve minority report u da tavsiye ederim.

6. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

bersel, melorie, elaedadnz ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  7. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

güzel bir filme benziyor aklımda bulunsun :)

Yeliz bunu beğendi.
  8. türkan

türkan Süper Üye+

çok merak ediyoruum ben bu filmi umarım izleyebilirim bu haftasonu

Seda ve Yeliz bunu beğendi.
  9. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Soluksuz izledik biz de. Bugunluk kolaya kacip senin onerini vurgulayayim dedim :p

türkan ve Yeliz bunu beğendi.
  10. daisy07

daisy07 Üye+

İzlemeyenlere siddetle tavsiye ediyorum cok guzel bir film hem gulup hem agliyorsunuz aamir khan filmi (Pk) ve diger aamir khan filmlerii..

Caglaozan, EzgiNadir, zuzum ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  11. suleumt

suleumt İnci Üye+

kesinlikle izlemelisiniz arkadaşlar. Her çocuk özeldir filmin adı. bir öğretmen ile yaramaz bir çocuk arasındaki ilişki anlatılıyor. ama aile kuracak olan bizler için çocuklarımızla nasıl ilgileneceğimize dair de bir film. ben ağlayarak izledim o kadar güzel bir film.

DygDncr, EzgiNadir, zuzum ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  12. daisy07

daisy07 Üye+

Aynen anaokulu ogretmeni olarak cocuk gelisimi adina yapilmis guzel filmlerden biri. Pk yi izledikten sonra aamir khanin her cocuk ozeldir 3 idiotsu izledim ikisinede bayildim ayrica sirk konusunu ele alan bir filmi daha vardi firsat buldukça izlemeye çalışıyorum

13. suleumt

suleumt İnci Üye+

kesinlikle 3 idiots da çok güzel izlenmeli ;)

EzgiNadir ve Aylin bunu beğendi.
  14. Aylin

Aylin Süper Üye+

3 idiots favarilerimden benim de :)
    Biz de dün world war z yi izledik tavsiye

zuzum, Yeliz ve daisy07 bunu beğendi.
  15. suleumt

suleumt İnci Üye+

kızlar filmlerin konularınıda özet geçer misiniz ;)

16. Aylin

Aylin Süper Üye+

@Seda Bir de dün twd 6 nın 3üçünü izledik, izlemeyinnn :ayipettin:sinirli çok sinir olduk sonuna, hala etkisindeyim..

17. Aylin

Aylin Süper Üye+

Doğru söylüyosun. Brad pitt başrolde. Eski bir Birleşmiş Milletler çalışanı. Güney korede ortaya çıkan ve hızla yayılan virüsten sonra insanlar yaşayan ölülere dönüyor, hızlı hareket edip insanları ısırmaya devam ediyor. Brad pitt arkadaşımız ailesini ve insabları kurtarmak için bu virüsün nasıl çıktığını ve antivirüsünü araştırıyor. Aksiyon ve dram. İmdb 9.2 sevgiler. En güzel akşamlar sizlerin olsun efem :arzula

Glsrnysf, hilalozer ve pinkrose bunu beğendi.
  18. suleumt

suleumt İnci Üye+

çookk teşekkür ederim @AylinYıldırm arkadaşım bak bu kez dikkatimi çekti.değişik bir filme benziyor izleyeceğim en kısa zamanda ;) teşekkür ederim :*

Aylin bunu beğendi.
  19. Aylin

Aylin Süper Üye+

Hihoho :dans rica ederim @suleumt arkadaşım

suleumt bunu beğendi.
  20. suleumt

suleumt İnci Üye+

Bu Sayfayı Paylaş