1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bodrum Tatili

'Balayı - Seyahat' forumunda Özlem tarafından 22 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

attım valla kuzucugum gerçekten çok iyi geldi daha mutluyum artık iş yerimde de :):) çok teşekkür ederim <3<3<3

Mgulay74 ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  2. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Çok güzel çıkmışsınız maşallah size :) ya ben hiç gitmedim şuana kadar bodruma tatillerde hep başka yerleri tercih ettik bodrum nasip olmadı. Ama baya merak ediyorum istiyorum. Eşim de istiyordu ama araştırdım ben çokta öyle gezilecek yerleri yokmuş denizi falan çokta iyi değilmiş falan filsn5dedi. Sen gitmişsin görünce hemen yazmak istedim. Gezen gören biri olarak tavsiye edermisin. Bu yaz için gidelim diyorum ama eşim pek sıcak bakmıyor oraya değil başka yerleri istiyor. Biliyosun kızımız var onuda düşünerek yapıyoruz tatillerimizi. Geçen yaz marmarise girmiştik baya güzeldi. Bodrum için ne düşünürsün fikrini almak isterim

Özlem bunu beğendi.
  3. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

ayy canım benim ne güzel kafa dağıtmışsın özendirdin valla bizde kısmetse Ağustosun ilk haftası gitcez sabırsızlıkla bekliyorum senin resimleri görünce daha da heyecanlandım

Özlem bunu beğendi.
  4. Özlem

kuzum bu sene bodrum kalesi ve bazı müzeler restorasyona girmiş gezilecek yerler kapalı denilebilir
    denizinin suyu gerçekten çok güzel ama taşlık ve bizim gittiğimiz otelin kumsalı yosunluydu beğenmedik bizde o yüzden. ama barlar sokağında gerçekten hayat var eğlence tavan ama çocuklu bir aile için uygun değil :/
    Ama bodrumun otelleri gerçekten çok güzeller bizim gittiğimiz otelde çocuklar için kreş tarzı bir şey açmışlardı kaydırak falan da vardı bahçesinde çocuk havuzuda vardı .. Bodruma gitmeyi düşünürseniz bu tarz bir otel bakabilirsiniz

5. Özlem

ahhh kuzum sizde bol bol eğlenirsiniz inşallah <3<3 az kaldı ağustosa :*

6. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Canım bütün resimleriniz birbirinden güzel ne güzel kafan dağılmıştır biraz :asik

Özlem bunu beğendi.
  7. Özlem

teşekkür ederim gerçekten dağıldı kafam kuzum işe daha mutlu başladım :)

DAMLA01 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş