1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bilezik Modeli

'Alyans ve Takı' forumunda Ezgi tarafından 10 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Aynen canım ya sonuçta ev için bozucam yani o yüzden yatırım daha önemli :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  2. melodika

melodika Uzman Üye+

IMG-20170804-WA0003.jpg evvvet bilezik modelimi seçmiş bulunuyorum :)

3. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

çok güzelmiş canım güle güle takın inşallah :)

Gzde23 ve melodika bunu beğendi.
  4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Çok güzelmiş canım mutlulukla güle güle tak inşallah :*

melodika bunu beğendi.
  5. melodika

melodika Uzman Üye+

Teşekkür ederim fıstığım inşallah :)
    Teşekkür ederim kuzucum inşallah :*

6. asltrk

asltrk İnci Üye+

melodika bunu beğendi.
  7. bsyl

bsyl Uzman Üye+

melodika bunu beğendi.
  8. melodika

melodika Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım :)

asltrk bunu beğendi.
  9. melodika

melodika Uzman Üye+

Teşekkür ederim kuzum hem az göstersin hem kibar bişey olsun diye uğraştım bu yorumuna sevindim bebişim :*

bsyl bunu beğendi.
  10. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Bu model bilezikleri cok begeniyordum, babam bana bilezik almak istedi bende tabiki ilk bunu denedim hatta alacaktık neredeyse.. ama kullanıssız olur dediler sen calısan bayansın takamazsın dediler satılırken deger kaybeder dediler kafamı karıstırdılar :acim
    20180306_140420.jpg
    Sonrasında ise arasında hiç fiyat farkı olmayan bu bilezige karar kıldım daha zarif oluyormuş daha kullanışlıymış ve drger kaybetmezmiş hiç anlamam bu işten :cool::agzimkapali
    IMG-20180306-WA0005.jpeg

11. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Çok doğru bir karar vermişsin kuzum :) bende 1. Resimdeki bileziği düşünüyordum ama değer kaybediyor ve gerçekten birikim amaçlı iştiyorsan burma çok iyi annemler de bana burma aldı Nisan da nişanım var nişanlım da burma alıcak

aytenengin bunu beğendi.
  12. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Kuzum eger yatirim amacli dusunuyorsan cok dogru karar vermissin ama takacagim ben diyorsan bitanesini oyle kelepceler var o sekilde alirsiniz onu takarsin istediginde ama yok takmam dersen yazik deger kaybedecek birsey alma tabi;)

aytenengin bunu beğendi.
  13. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

20180215_155335.jpg kızlar kaynanam bu modeli beğenmiş bnede beğendim bundan beş tane olcak aynı resimdeki gibi şimdilik sözde takilan var ben bilekte nasıl duruyordiye merak edip takmistim :)

Dilan62 bunu beğendi.
  14. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Oyle soyledi herkes canım acıkcası bende pek takıp takıştırmayı seven biri değilim hele işe gittiğim zamanlarda hiç takmam neredeyse. O büyüğü düşünme amacım bi tane alırım bi tane takarım düğüne dernege bi yere giderken fln diye. Ama sonunda üclü adana burmasına karar kıldık bende sözlümün ailesine bunlardan aldırtacagım :)

Dilan62 bunu beğendi.
  15. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Aynen bebegim cok doğru dedin. Ben pek takı takmayı sevmem düğünlerde fln bi tane takar cıkarım dedim ondan onu istedim ama babam 2 tane daha alacak bu sefer hepsini genişlerden alırsak olmaz takamazsın dedi. Enginlere de burma aldırtacam :dans düğünden sonra da bi tane kelepçe yaptırırım kendime bi yere giderken takmak için burmalarda yatırım amaçlı kalır kenarda :)

mldfyz bunu beğendi.
  16. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Kuzum öyle bir iştegin varsa birtane bunlardan aldır ama ileride takmam birikim yapar ev veya araba alırım diyorsan bosver günümüzde insan altın takmaya korkuyor artık :) güle güle mutlulukla kullan :)

aytenengin bunu beğendi.
  17. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Çok teşwkkür ederim canım benim :*

Dilan62 bunu beğendi.
  18. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Güle güle kullan canım :) güzel ve şık duruyor :)

Mgulay74 bunu beğendi.
  19. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Ben düğün dernek vs olduğunda takarım diye üstteki modelden almıştım canım :* bide iki tane en büyüklerden aldım nişandan sonra yatırım amaçlı. Burma da yatırım amaçlı çok güzel güle güle kullan :* :* altın nede olsa Hemen satılırsa değer kaybediyor ama 3 5 sene sonra satınca getirisi çok oluyor abimlerden biliyorum :)

aytenengin bunu beğendi.
  20. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ikiside hoş durmuş ama değer kaybetme işi var birde öyle o yüzden hangisi değer kaybetmeyecekse o senin olsun :D ilerisi için herşeyi düşünerek hareket etmek gerekiyor ya :)

aytenengin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş