1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bilezik Modeli

'Alyans ve Takı' forumunda Ezgi tarafından 10 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Kızlar Merhaba :)
    Haftasonu sevdiceğimin annesi benden bilezik modeli beğenmemi istedi ve bende hiç anlamadığımı söyledim :) O da bana bu modeli gösterdi nişanımız şubat gibi olucak henüz olmadı ama şimdiden almaya başlamak istemiş :) Anlamayan biri olarak yorumlarınızı merak ediyorum.

459.JPG

Betül, Sibirya, necla ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Ben de takmayacağım için iyice gezip kuyumculardan her şeyi öğrendim :) Kulplu ve kelepçeli olanlarda işçilik payı alınıyor. O yüzden değeri düşüyor. Aynı şekilde örgülü modeller de yatırım için çok uygun olmuyor. Ama @sevim in yolladığı burmalar da çok az oynama oluyor dediği gibi. Benim bileziklerim bundandı, simli mat 22 ayar bilezik. Tipi çok hoşuma gider satarken işçilik olmadığı için kayıp da olmuyor :) Tabii ki takmıyorum ama düğünde en azından göze güzel gelsin diye bundan aldım :D
    4249-_MG_3859.jpg

3. Ezgi

Ezgi Aday Üye

sade en azından düğünde de hoş durur dediğiniz gibi :) Çok teşekkür ederimmm :)

Yeliz ve Seda bunu beğendi.
  4. mervella

mervella Aktif Üye+

@Seda nın paylaştığı model çok güzel. ben altın takmayı severim yerine göre. tabi tek parçalar şeklinde. bir çok bileziği bir arada sevmiyorum. eğer takarım ben satmayı düşünmüyorum derseniz şu modeller benim çok hoşuma gidiyor. hint işi diyorlar. ee.png untitled.png

5. Seda

Eveeeet hint işi bayılmıştım ben de bunlara :) Anneannem bundan hediye etsin diye çok uğraştım ama o kendi beğendiğini almış :( Sanırım gülaylar altında görmüştüm

Yeliz bunu beğendi.
  6. mzehra

mzehra Aktif Üye+

canım benim bileziğimde bu şekilde dümdüz takmayacağım için işçiliği olmayan bir model istiyordum alyansımda düz olduğu için bunu seçtim bide 22 ayar olmasına dikkat et
    Düz-Bilezik-Modelleri.jpg

Cvsibel ve Ezgi bunu beğendi.
  7. Kübra

Kübra Aday Üye

Ben nisanimda bi taktım bi daha da.cikarmadim severim çünkü ben nasıl :) IMG-20140911-WA0007.jpeg

mrvynmz, GulGrnc, emosh ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  8. Hatice

Hatice İnci Üye+

benimkinden :( ama bende takmayacağımdan yatırım amaçlı olduğundan ses çıkarmıyorum ;)

Müminimm, Seda ve sevim bunu beğendi.
  9. Esengül

Esengül İnci Üye+

Buda benim bileziklerim.. 20ser gr dan 7 tane olucak 4u nişanda 3u düğünde... :) :) babamda 4tane bundan alicak takım şeklinde olucak.. ama ben bunları ev almak icin bozdurcam takmicam.. :) ama 3lu burma bileziklerle bunların arasında fark yokmus.. bizde araştırmstk.. onda da düşüyoms bunda düştüğü kadar..

Ekli dosyalar:

çiçek böcek, şule, Seda ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. sevim

sevim Uzman Üye+

çok güzel duruyor :) rengi parlak parlak çok beğendim ojenin rengini :) bencede sakla belki bir gün kızına takarsın :) inşaallah

11. Seda

Aslında çok parlak değil ama ışık altında durdum diye parlak çıkmış sanırım :) İnşallah kısmet diyelim :) Bir bavul bebeklik kıyafetimi saklıyor annem kız olursa 'küçük seda' olarak gezer artık ortada :p

Esengül bunu beğendi.
  12. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

pr_01_1715_max.jpg benim bilenziğim de böyle 21 gr almıştı kayınpederim bundan toplamda 4 tane takacakmış bazen takıyorum ama şimdilik 1 tane olduğundan sessiz sessiz takıyorum sonra sıkılıyorum 2 tane olsaydı da bari ses çıkarsaydı o zaman çıkarmazdım herhalde ;)

betulturan_, Sahra ve Benay bunu beğendi.
  13. emosh

emosh İnci Üye+

benim bileziklerde bunlar canlar şuan 4 tane ama bende takmaktan hoşlanmayanlardanım düğüne falan giderken teyzeler koluma bakıyor diye mecburiyetten takıyorum :):)

Ekli dosyalar:

esra-7- ve burcusamet bunu beğendi.
  14. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Güzel günlerde kullan canımm :)

15. yaqqmur

yaqqmur Üye+

16. ftmyrdkl

ftmyrdkl Üye+

bunlar da benim baktıklarım ben de takmayacağım için işçilik felan düşülmeyen bileziklerden tercih ettim. benim ki 2. resim

Ekli dosyalar:

Sahra ve Ezgi bunu beğendi.
  17. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Nişanda takılan bileziklerime benziyor :) ama ben takamıyorum işçiliği az yatırım amaçlı aldım takmak pek hoşuma gitmiyor ama benimkiyle nerdeyse aynı :)

Son düzenleme: 3 Aralık 2014
    Kübra bunu beğendi.
  18. medgicc

medgicc İnci Üye+

ben yatirim amacli aldım herkesin bildigi üçlü burma :)

Ekli dosyalar:

19. büşralper

büşralper İnci Üye+

Kızlar buda benim söz bileziğim bilmiyorum sizlerde adetmi bizde sözde bilezik takarlar :) bileziklerimide buna uygun anca burma alırım herhalde takmayıda düşünmüyorum yatırım olsun :) 1_39_97_53560769DSC_0218.JPG

20. Hatice

Hatice İnci Üye+

ayyy çok güzelmiş bu :) güle güle kullan canım

büşralper bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş