1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Biçak Seti

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 9 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ahahah tahmin ettim zaten zwilling kullanan bir seda deyince ustume alindim :p Bak bu boylar, ben cok kullaniyorum elinin altinda olmasi iyi oluyor; bastaki 3 siyah ve 1 yesil zwilling, pembe ve siyah victorinox (o da isvicre markasi o da iyi)
    528ED73B-F9D1-4ADB-A114-98C656B2EE14.jpeg

Songül5555, mmlke ve Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  2. mmlke

mmlke Uzman Üye+

bilgilendirme için çok çok teşekkür ederim :* senden onay alınca hemen sipariş verdim hatta iki set sipariş verdim birini de kız kardeşime hediye edicem çeyize koysun diye :p

Seda bunu beğendi.
  3. Seda

güzel günlerde güzel yemekler yapın kullanın inşallah :) gelince paylaş(bu arada fiyat da çok iyi yaklaşık 10 euroya geliyor ki burada da siteden baktım aynı setin indirimli fiyatı 11 euro ;))

mmlke bunu beğendi.
  4. mmlke

mmlke Uzman Üye+

bıçalarım geldi dee kullandım bilee ve gerçekten çok güzel şimdiye kadar kullandığım bıçaklar bıçak değilmiş :p çeyiz alışverişi yapan kızlar aklınızda bulunsun bence çeyizinde olmalı ;)
    20180305_213612.jpg

Ceyoo, mrvchn, Songül5555 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  5. Seda

Gule gule kullaaan tirtikli sebze icin bicilmis kaftanmis degil mii :) ben bir markayi begeniyorsam o gercekten iyidir bak demedi demeyin :cokkomik yoksa cok kaprisliyimdir her seyi begenmem :p mutfak sektorunde belli basli markalar var zwilling de bunlardan biri :cak

Gizem bunu beğendi.
  6. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ayneeenn mükemmel ya bıçaklar şimdiye kadar kullandıklarım gerçekten kesmiyormuş daa ben kesiyor zannediyormuşum :D o tırtıklı domatesi müthiş kesiyo ya daha önce rooc un tırtıklısı vardı o da domatesde iyiydi ama bunu kullanınca farkı gördüm gerçekten :)

7. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

güle güle kullan canım :) aman dikkatli kullan :D

mmlke bunu beğendi.
  8. mmlke

mmlke Uzman Üye+

hehehee teşekkür ederim canım tırtıklı olanla ilk kazamı yaşadım bile :D

Özlem bunu beğendi.
  9. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

ay dikkat et vallahi canım çok korkarım bıçaktan

mmlke bunu beğendi.
  10. Seda

Eveet ben de eskiden tirriklida rooc kullaniyordum ama alakasi yokmus ilk kaza yasanir :) dikkatli ol kuzum, x2 mutfakta vakit gecirmeyi sevdiriyor :)

mmlke bunu beğendi.
  11. krista

krista Yeni Üye

merhabalar ben bunlardan aldım. Bir karadenizli olarak sürmeneyi tek geçerim. Bir de pirge'nin ürünlerini de çok tavsiye ediyorlar. Bu aldığımın yanına ekstra meyve bıçağı olarak ne önerirsiniz kızlar ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Nisan 2018

Bu Sayfayı Paylaş