1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Biçak Seti

'Çeyiz' forumunda Seda tarafından 9 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Kızlar ben de bu seti aldım standlı olanları tercih etmedim tezgahta boş yere yer kaplasın istemedim, Karaca'da satılıyor bunlar çok çok memnunum ;) siz neler aldınız, memnun musunuz?

image.jpg

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 24 Ocak 2017
    gulsencaglar, IHASRETI, Glnz ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

http://www.tantitoni.com.tr/6-parca-ahsap-bloklu-mor-duz-bicak-seti bıçak setimi tonti toniden aldım şimdilik memnunum :)

3. Seda

Ben tazgah üstünde bıçak görmekten hoşlanmıyorum :) Hoş olmayan bir obje benim için, bir de gereksiz yere tozlanacak yer kaplayacak. O yüzden ayrı ayrı aldım. Bir de set alınca iyi mi kötü mü bilemiyorsun. Karacanın bu bıçağından önce bir tane aldım çok beğenince diğerlerini aldım. 1.5 yıldır kullanıyorum :asik Seramik bıçakları önermem, yere düşerse veya tezgaha çarparsa kırılıyor, Tupper'ın peynir ve ekmek bıçağı çok güzel onu öneririm, diğerleri de güzelmiş ama denemediğim için şimdilik yorum yapmıyorum,
    013045-userisibicak.png
    Bir de rooc marka marketlerde satılan bıçaklardan gördükçe stok yapmanı öneririm domatesi, pişmiş eti falan çok güzel kesiyor :) Yalnız bıçak kısmı çelik olsun, renklilerde sen görmesen de boyada dökülmeler olur o yüzden görüntüsünden ziyade sağlıklı olsun ;) Ben bu pembeden 8-10 tane almışımdır :asik

Rooc-Kirmizi-Bicak-Seti-4-Adet-hergunyeniurun-com-2001x2945x12046_orj.jpg

Bir de meyve bıçağı olarak karacadan aldım ama hiç sevemedim elimi kestim kaldırdım hepsini kullanmıyorum :confused: Marketten ucuz meyve bıçakları var ya ondan aldım onu kullanıyorum en güzeli o bence :D Çok daha güzel kesiyor tam kararında :D
    Meyve-Bicagi-Seti-6-Parca-1.jpg

4. türkan

türkan Süper Üye+

Ben set olarak kullanışlı bulmadım. Annemde denizliye gidince tek tek büyük bıçaklarından almış oranın meşhurmuş. 3 tane büyük varöyle diğer meyve bıçaklarımdan çoook memnunum. tantitoniden tavsiye ederim.
    indir.jpg

seyymanur bunu beğendi.
  5. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Sevgili adaşım canım adminimiz :) Konuları o kadar güzel açıklıyorsun ki, insanın aklındaki tüm soruları gideriyorsun. Gerçekten bayılıyorum sana ve teşekkür ederim kendi adıma :) Bende tek tek bıçak alma taraftarıyım. Setler hem gereksiz pahalı hem de iyi mi kötü mü belli olmuyor.

efmg, ezgitilkili, Seda ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. zuzum

zuzum İnci Üye+

stil-800x800.jpg benım bıcak setım karacadan.bunun sıyahı ve cok memnunum yedı aydır kullanıyorum hıc bır körelme fılan olmadı.tavsıye ederım

7. akgüvercin

akgüvercin İnci Üye+

ben de tupperwera dan aldım ayrıca ayrı ayrı birkaç takım aldım umarım iyi çıkar :)

ezgitilkili bunu beğendi.
  8. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Annem ben kullanıyorum tupperın bıçaklarını. Renklileri göstermiştim onlar haricinde büyük boy bıçağım da varmış yeni gördüm :D
    Ben memnunum henüz başka bir bıçak kullanmadım :p

9. Esrahımm

Esrahımm İnci Üye+

Bende set alma taraftarı değildim tezgahın üstü tıklım tıklım dolu olmasını pek sevmiyorum ayrı ayrı aldım çelik çok da güzel kesiyorlar:)

10. bsrdnzhn

bsrdnzhn Yeni Üye

Ben Trabzonluyum . 2 sürmene bıcağı bütün işleri halleder diye düşünüyorum :):):)

11. Seda

Aaaaa renklerine bayılmıştım annesinin kuzusu kullanışlı olmasına da çok sevindim :D Büyük boy bıçakta benim de gözüm var şu ara alımları durdurdum, kendime mevsim geçişi almak istediklerimi tamamlıyorum eve almak istediklerimi erteledim biraz :p

12. Seda

Trabzon gelinisin başka bıçağa gerek yok gerçekten ;) Benim rahmetli dedem de kendi çocuklarına ve torunlarına birer sürmene bıçak koymuş, şu an elimin altında hep o var yıkar yıkar kullanırım diğerleri 2.planda :)

13. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

[​IMG] Benimde hoşuma gittiği için bunu aldım arkadaşlar rooc marka kullanan var mı

NeslihanM bunu beğendi.
  14. sezen90

sezen90 Yeni Üye

Merhaba bende cok arastirdim.emsan alcaktim ama o kadar para vermeye gerek yok deyip indirimdeyken bambum bicak setini aldim

15. Salçalıekmekkk

Salçalıekmekkk Yeni Üye

Vee karşınızda almak istediğim

ezgitilkili ve korkmazgamze bunu beğendi.
  16. korkmazgamze

korkmazgamze Uzman Üye+

bende morunu aldım canım mükemmel :)

slive20, Nils, ezgitilkili ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. Salçalıekmekkk

Salçalıekmekkk Yeni Üye

Morunuda çok begendim zaten o olcak gibi buna au lekesi kalır dediler çalışanlar. Ama morda emsanın baharatlıklarıyla uymuyor ya renkleri tutmuyor

ezgitilkili ve korkmazgamze bunu beğendi.
  18. korkmazgamze

korkmazgamze Uzman Üye+

Açık gri siyah da vardı :)

19. Nerec

Nerec Uzman Üye+

ben bunları çok beğendim , kullanan var mı kızlar bi yorum alabilirmiym ? cpp01.png cpp02.png cpp03.png

20. nurnevesta

nurnevesta İnci Üye+

ezgitilkili ve Nerec bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş