1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Beyaz Eşya Renk Model Marka Neler Aldiniz?

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Yeliz tarafından 18 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

3CC765D6-AD23-4028-88CB-18DBE2B139AA.jpeg 15355568-8743-477A-BFC3-1F729E1A0B58.jpeg 0B404B85-4081-4A44-BCFC-04FFBEF17F9C.jpeg Benim beyaz eşyalarımda bunlarr hepsi bosh

Ekli dosyalar:

cerensever, mrvchn, bsyl ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

yeni_gelin bunu beğendi.
  3. cutebutmely

cutebutmely Yeni Üye

Merhabalar, kurutmalı çamaşır makinesi kullanan var mı? yorumlarınız neler?

4. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

aa sevindim canım o zaman sorayım sana memnunmusun makinalarından :) kaç yıldır kullanıyorsun. sağol canım sende iyi günlerde kullan. birde beyaz eşyada garanti yılını uzakmak vardı siz uzattınızmı :)

Glsrnysf ve Gizem bunu beğendi.
  5. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Çamaşır makinemiz aynı benimki 8 kg olanı ben çok memnunum bence beyaz esyada garantiyi uzatmalısın

6. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Tesekkur ederim canim cok memnunum ikisinden de bi sıkıntı yasamadim 26 ay oldu evleneli ama oncesinde esim kiraladigimiz evde oturdugu icin erken kurdurduk yaklasik 2.5 senedir kullanıyoruz bi sıkıntı olmadi. O zaman böyle birsey soylendi mi hatırlamıyorum sanirim biz de uzatma olmadi. Bana sorarsan uzatman iyi olur annemler uzatti ücreti yuksek değildi iyi olur senin icin esyanin ne zaman bozulacağı belli olmuyor. :)

yeni_gelin bunu beğendi.
  7. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

Evet canım doğru söylüyorsun sağol bilgiler için :))

Glsrnysf bunu beğendi.
  8. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

Ben kullankullanıyorum LG 9 kg yıkama 6 lg kurutma. Gayet güzel bence ama her zaman kullanılmıyor. Ben gündelik kıyafetler iç çamaşırı ve havlular için kullanıyorum ve gayet ise yarıyor. Ilk başlarda biraz yanık kokusu oluyordu ama her kullanımda azaldı bitecek sanırım. Yumuşatıcı kullanmaya gerek yok bu makinede. Kurutmadan sonra söyle bi yatağın üstüne atıp bi yarım saat havalandırmak lazım sadece

9. cutebutmely

cutebutmely Yeni Üye

Çok teşekkür ederim. Yanık kokusu neden acaba merak ettim, araştırayım. Nevresimlerde vs denediniz mi ben en çok onlar için düşünüyorum almayı

10. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

çok yüksek ısıda kuruttuğu için makinedeki malzemeler normal kıvama gelene kadar oluyormuş. nevresimde kırışma yapacağını düşünüyorum bir de pahalı ürünler olduğu için denemedim. ama sık değiştirilen çarşaf vs için olabilir tabii, onlar sade renklerde oluyor solma sorunu olmaz. ama yatak örtüsü yorgan kılıfı falan erken yıpranabilir. kurutma için ev kıyafetleri iç çamaşırı halvu vs daha uygun bence

Bu Sayfayı Paylaş