1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Beyaz Eşya Renk Model Marka Neler Aldiniz?

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Yeliz tarafından 18 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Teşekkür ederim aminn tatlım böyle olumlu yorumları gördükçe çok seviniyorumm :) evet yorgan programı var :)

2. gzmgcngl

gzmgcngl Yeni Üye

Merhabalar kızlaar :) çok güzel bir indirim gördüm onun haberini vereyim dedim. Media markta 4 al 3 öde var beyaz eşyalarda gelin adaylarına duyurulur birde kullandığınız ve memnun olduğunuz beyaz eşya markalarını paylaşabilir misiniz eğer içime sinen olursa bu indirimi kullanmayı düşünüyorum :) biz bosch düşünüyoruz ama yinede fikirlerinizi almak istedim☺️

3. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Ben arcelikten yanayim , cok seviyorum cok iyiler :)

gzmgcngl bunu beğendi.
  4. melodika

melodika Uzman Üye+

Henüz kendi evimde kullanmak nasip olmasa da annemlerde de hep kullandığımız ve çok memnun kaldığım marka bosh ben kesinlikle bosh u tavsiye ederim gerek servisi gerek garantisi gerekse ürünlerin den çok memnunuz. kendi evimde herşeyimizi bosh aldık :)

yeni_gelin ve bsyl bunu beğendi.
  5. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

bende bosh aldım :)genelde çevremde herkes bosh öneriyor ama ben hiç kullanmadım baba evinde :)

gzmgcngl bunu beğendi.
  6. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Bütün beyaz eşyalarım arçelik çok memnunum :)

gzmgcngl bunu beğendi.
  7. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik İnci Üye+

Kızlar geçenlerde gördüm, İngiltere de hotpoint marka buzdolabı alev almış ve yangın çıkmış koca apartman yanmış, can kayıpları vs de yaşanmış.bence alırken bi kere daha düşünmek lazım.bu testlerinin yeterli olmadığını gösteriyo bence

tuğbabenli bunu beğendi.
  8. evrengin

evrengin Yeni Üye

keşke markayı karalamadan önce haberi ayrıntılı bir şekilde okusaydınız çünkü buzdolabı zaten bozukmuş ve buzdolabının modeli üzerine gerekli testler henüz yapılmamış.Yangının bu denli büyümesinin sebebi de binanın dış kaplamasıyla ilgili bi hatadan dolayı.http://www.londrali.com/news_list/v...ngininda-patlayan-buzdolabi-hakkinda-detaylar

Heyecanlıkişilik ve Özlem bunu beğendi.
  9. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

benim bütün beyaz eşyalarım hotpoint 2 senedir tık demediler maşallah ben çok memnunum
    bu tür kazalar bence marka ayırt etmeksizin testten geçmemiş veya elektriksel bir arıza olan tüm cihazlarda olabilir allah korusun

Elfidaty bunu beğendi.
  10. Heyecanlıkişilik

Markayla herhangi bi durumum yok neden karalayayım haberlerde gördüm ve söyledim bu kadar umarım sorun büyük değildir ama ben de haber sitelerini okudum internete yazınca çıkıyor zaten.5 6 site okuyup yazarım ben buraya tek site okuyup asla bişey yazmam.

11. Heyecanlıkişilik

Maalesef canım o kadar fazla test yapılması gerekiyor ki..Allah korusun gerçekten çok sıkıntılı durumlar bence.biz de eskiden kullanmıştık çamaşır makinesini falan ama böyle bi haber okuyunca bayağa şaşırdım.

12. krista

krista Yeni Üye

Beyaz eşyanın dayanılabilirliği yaşadığınız şehirle de oldukça ilgili. Mesela doğuda çok elektrik gidiyor hele ki güneydoğu tarafları bir de sıcak ve nemli oluyor 10 sene dayanan beyaz eşyanın ömrü kısalıyor. Onun dışında dediğiniz gibi servis ilgi alaka çok önemli. Ben samsung beyaz eşyalardan yana çok fazla eleştri duydum. Etrafımda alıp pişman olan çok fazla insan var.

Ben de Siemensin gri buzdolabı ve bulaşık makinesini beyaz çamaşır makinesini aldım. Henüz kullanmadım. Siemensle ilgili sıkıntı yaşayan varsa ve beni aydınlatabilirse çok sevinirim:)

13. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

Ben bütün beyaz eşyalarımı LG aldım. 9 kg kurutmalı çamaşır makinesinden baya memnun kaldım, süper sessiz çalışıyor. Buzdolabı hiç ses çıkarmıyor, soğutması kapak dahil eşit, koku vs yapmıyor çok memnun kaldım. Bulaşık makinesinde yıkandıktan sonra tamamen kuru çıkmıyor, damla damla su kaldığı için bardak çatal bıçak vs su lekeli oldu, henüz kullanma klavuzunu incelemedim ama çözümü olmayan bir şeyse ondan sanırım memnun kalamicam.

Maşuk bunu beğendi.
  14. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Bulasik makinemi ilk kullandigimda hepsi bir arada jel deterjan kullaniyordum. Bulasiklarim kuru cikmiyordu. Servisi aradigimda parlatici kullanip kullanmadigimi sordular. Ayri kullandigimda bir sorun kalmadi. Eger ayri kullanmiyorsaniz belki sizin de bu yuzden olabilir.

gizogizo bunu beğendi.
  15. gizogizo

gizogizo Yeni Üye

tüh keşke ucuz marka parlatıcı almadan önce okusaydım bunu. ben de ya parlatıcı diye bişi varmış bi deneyelim diyip almıştım, sonra sizin mesajınızı gördüm denedim ama hala tam istediğim gibi olmadı. sanırım finish falan gibi daha bilinen markaları denersem çözülecektir sorun. çok teşekkür ederim :)

mrvchn bunu beğendi.
  16. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Benim bulaşık makinem siemens ben de bulaşıklar bittikten sonra açıp havalandirmazsam öyle damla damla su lekesi oluyor havalandirdigimda bi şey olmuyor. Bunu kurulum yaparken de söylemişlerdi belki öyle denersen de düzelir

17. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Belki de markayla alakalidir dediginiz gibi. Bir de digerlerini deneyin bakalim insallah servise gerek kalmadan sorun cozulur. Rica ederim :)

18. Elfidaty

Elfidaty Aday Üye

Kesinlikle katılıyorum. Sadece beyaz eşya olarak değil tüm elektronik eşyalarda her şey olabilir Allah korusun inşaallah. Bu elektronik eşyalar da biraz şans işi. Mesela bizim ailede arçelik uğursuz galiba çünkü alan kimse memnun kalmadı. :rolleyes::DBen de Hotpoint marka eşyalar aldım. Allah herkese eşyalarını hayırlısıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşaallah

Özlem bunu beğendi.
  19. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

amin canım :)

Elfidaty bunu beğendi.
  20. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Sevgilim Beyaz Eşya Olarak Profilo Aldı Daha Önce Marka Olarak Kullanmadığımız İçin Nasıldır Bilmiyorum Tabi Ama Evimizin Eşyaları Alındıkça Rahatlıyor Mutlu Oluyorum
    IMG-20180513-WA0000.jpg IMG-20180513-WA0003.jpg
    IMG-20180513-WA0004.jpg
    IMG-20180513-WA0005.jpg
    IMG-20180513-WA0006.jpg

Bu Sayfayı Paylaş