1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Beyaz Eşya Renk Model Marka Neler Aldiniz?

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Yeliz tarafından 18 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. ozlem392

ozlem392 Süper Üye+

benim makinem hotpoint ariston kuzum çok kirlilerse 2 buçuk saat değilse 1 saatlik programda yıkıyorum

kolera9 bunu beğendi.
  2. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

ben sizinki de lg sandım pardon :) tamam teşekkürler

ozlem392 bunu beğendi.
  3. ozlem392

ozlem392 Süper Üye+

önemli değil bitanem :) eğer ki kipadan almaya karar verirsen mutlaka sor teşir ürünü mü yoksa kapalı kutu mu göndereceklerini. bazen teşir ürünlerini satıyor kipa yani ordaki incelediğin makinayı sarıp gönderiyorlar fiyat ondan o kadar düşük olabiliyor canım

kolera9 bunu beğendi.
  4. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

tamamdır sorcam mutlaka:)

ozlem392 bunu beğendi.
  5. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik Aktif Üye+

Lg çamaşır makinesinde gerçekten iyi bence benim abim 2 sene önce evlendi onlara almıştık gayet memnunlar farklı bir model ama bende erkek arkadaşımla konuştuğumda lg markasının çamaşır makinesinde iyi olduğunu söylemişti
    Ayrıca bence yıkamak ve tabi doğal olarak sıkmak için 15 dk çok az bir süre zaten bana göre

kolera9 ve ozlem392 bunu beğendi.
  6. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

teşekkürler

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  7. Mgulay74

Mgulay74 Yeni Üye

Kızlar ben çamaşır makinesini hotpoint ariston 9kg aldım ultra sessiz ve 10 yıl motor garantili dedi acaba nasıl kullananlar memmun mu

8. Heyecanlıkişilik

valla onu hiç duymadım ama bizim şu anki makinemiz siemens bi önce ariston kullanmıştık evde 9 sene kadar kullandık 10.sene de pes etti makine biz de değiştirdik ama 9 sene tık demedi maşallahı vardı :) beyaz eşya biraz da şans işi bence 9 kg gayet iyi ultra sessiz dense de bence sıkma ayarına da bağlıdır muhtemelen ama o bence o kadar daa önemli değil, önemli olan programları kilosu teknolojisi yani sessizliği çok ta önemli değil bana sorarsan.ne kadar ses çıkabilir ki zaten bi makineden.

9. Mgulay74

Mgulay74 Yeni Üye

Bende çok araştırdım bunda karar kıldık bakalım ins iyi çıkar gerçi dugune 8 ay filan var ama borcu bitsin sonra sikismayalim diye aldık

10. Heyecanlıkişilik

Hayırlısı olsun canım çok mantıklı canım ya para biriktireceksin ya önceden alçaksın zaten diğer türlü çok zor böyle evlenene kadar ödersiniz bile daha iyi bence biz de para biriktirip öyle alcaz şimdiden kenara atıyoruz düğün ev masrafları için vs 2 seneye yakın var ama erkek arkadaşım 1 senedir para biriktiriyor bende çeyize yatırım yapıyorum başka türlü imkansız düğün ev falan masraflı şeyler

11. Mgulay74

Mgulay74 Yeni Üye

Valla para birikmiyor ben onu da denedim bir eksik çıkıyor şu para vardı deniyor gidiyor

12. Heyecanlıkişilik

valla erkek arkadaşım bu konuda mükemmel altın alıp kenara atıyor her ay düzenli bir şekilde :) elde tutunca gider de bu şekilde gitmiyor

13. Mgulay74

Mgulay74 Yeni Üye

Oda iyiymis valla ama bu ara altın aşırı pahalı en iyisi ya para koycan yada eşya alcan

14. Heyecanlıkişilik

Öyle canım ama bizim daha çok var o yüzden biriktiriyoruz şimdilik
    Beyaz eşyalarda küçük ev aletlerinde vs garanti önemli bi de teknoloji değişebiliyor o yüzden onları en son almayı düşünüyoruz

15. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

Beyaz eşyaları önceden alanlar mağazada mı bekletiyosunuz? Ben stok bitme sorunuyla çok karşılaşan olduğu için mağazada bekletmek istemedim o yüzden ev belli olunca alıcam :/

Deniz Medine bunu beğendi.
  16. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

canım ben beyaz eşyalarımı önceden aldım mağaza da durdu.açıkcası hiç senin gibi düşünmedim,bir sıkıntı da yaşamadım ama seçtiğim ütünün üretimi durdurulmuş sanırım, onun yerine başka bir ütü vermişlerdi ama benim için sıkıntı mı, değil :D etrafımda bu şekilde yapan çok var dı onlar da bir sıkıntı yaşamamıştı yine de sen bilirsin tabi;)

NeslihanM bunu beğendi.
  17. gulsencaglar

gulsencaglar Aday Üye

Kızlar merhaba;
    Ben beyaz eşyamı Arçelik'ten yana kullandım. Annem 30 senedir kullanır bu markayı. Bizde televizyondan saç kurutma makinasına buzdolabından müzik setine (eskiden çok modaydı) kadar herşey bu markadan. Babamın da tavsiyesi üzerine buradan aldım. Şu an hepsi yeni teknoloji, o yüzden kullananlar varsa yazacağım modeller için varsa benimle tecrübelerini paylaşabilir mi acaba?:yildiz:asik
    9146 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi
    2476 CEI No Frost Buzdolabı
    6354 I Bulaşık Makinesi

NeslihanM bunu beğendi.
  18. NeslihanM

NeslihanM Aktif Üye+

Bende eylulde aldim , marka olarak bende arçelik aldim kayinvalidemin tavsiyesi ile cok begendim bende tabi , antalyada arcelik magazasinda duruyo bizimkiler dugunde mayisin 5 sinde , aralikta eve monte ettircez insallah

gulsencaglar ve mmlke bunu beğendi.
  19. kolera9

kolera9 Aktif Üye+

Kızlar kulpsuz buzdolabı kullanan var mı?Ailemin evinde hep kulplu buzdolabı kullandığım için bi tek bana mı garip geliyo acaba :d nişanlımla buzdolabı bakıyoruz ama mesela bi model beğeniyorum aynısının kulpsuzu 700-800 lira daha ucuz oluyo ,haliyle sırf bi kulbu olsun diye 800 lira fazladan verelim diyemiyorum ama kulpsuz da hiç içime sinmiyo:(
    bide bazılarında kahvaltılık yada et/balık çözdürmek için 0 derece bölmesi olmuyo çok sorun olur mu acaba?

cerensever bunu beğendi.
  20. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Benim dolanım kulpsuz gayet kullanışlı rahat alışınca hiç garip gelmez takılma buna.

kolera9 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş