1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bence Gelinolmak...... ❤️❤️

'Öneriler - Sorular' forumunda Seda tarafından 13 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Gelinolmak.com hakkında görüşlerinizi-düşüncelerinizi buradan paylaşmaya ne dersiniz? <3<3<3

2. aşksınsen

aşksınsen Uzman Üye+

Bence gelinolmak.com kimi zaman gelin çiçeği :gulyapımını öğrenme yeri; kimi zaman en iyi çelik tencere setini sorma yeri kimi zaman gelinliği almaya kimle :dansgidecegimize karar verme yeri , kimi zaman askerlerimize hep birlikte şafak sayma dertleşme yeri:begendim, kimi zaman akşam yaptığımız pastaları:kase paylaşma yeri, kimi zaman saçım nasıl uzayacak :bilmiyorumkonusuna çözüm bulma yeri kimi zamansa gerçek hayatta bulamayacagimiz dostlarla:arzula tanışma yeridir. Iyi ki var ... <3

Nslhn74, Esengül, merveyksl ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  3. esdayslhn

esdayslhn Üye+

Kendime 2. bir aile bulmuş gibi hissediyorum bu forumda. Sıcaklığı, samimiliği, yardımseverliği, üzüntüsü ve sevinciyle kısacası her anlamda herkes kendine ait bir şeyler bulabiliyor burada. Bu kadar güzel, bilgili ve anlamlı konuları ve yardımlaşmayı sanırım başka bir yerde bulamayız diye düşünüyorum. Ve bu foruma bayılıyorum :)

Esengül, Kubis, Yeliz ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  4. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

Bence Gelinolmak...... ❤️❤️
    Biz Gelin Adaylarının,
    En Güzel Ve En Kararsız Hazırlık Aşamalarında Birbirlerine Fikirleriyle Destek Olduğu,
    Yol Gösterdiği,
    Çok Seviyeli,
    Buraya Dahil Olduğu Andan İtibaren Kopamadığı,
    Dünya'nın Öbür Ucundan Ve Türkiye'mizin Her Bölgesinden Hiç Tanımadığı Bir İnsanla Tahmin Edemediğinden Fazla Ortak Düşüncelere Sahip Olunabileceğini Gösteren,
    Ortak Duyguları, Sorun Çözümlerini Tek Bir Yerde Toplayan Anlamlı Sitelerden Birisi Benim İçin...❤️❤️
    ❤️(Bayanlar İçin TEK ÖZEL SİTE BENCE ...!!! ^_^ )❤️

5. Ezgi

Ezgi Aday Üye

İnsanın en heyecanlı,en stresli olduğu zamanlarda hızır gibi yetişen koca bir aile gelinolmak.com
    Yolun en başından,düğün sonrasına,aileler,arkadaşlıklar aklınıza gelebilecek en ufak ayrıntıyı bile düşünen en iyi arkadaş; gelinolmak.com.
    Hiç bir çıkar düşünmeden kendi sevinci gibi sevinen,bir üzüntüyü kendi derdiymiş gibi üstlenen ve çözümler arayan güzel insanların buluşma noktası.
    İnternet ortamında ne kadar samimi olunur,ne kadar saygılı bir ortam oluşturulur en güzel örneği belki de. Burada herkes birbirinin ailesinden biri gibi,dostu,kardeşi,ablası gibi..
    İyi ki yolumuz burasıyla kesişmiş ve iyi ki böyle güzel insanlar buna vesile olmuş..

6. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Bence gelin olmak kendini en çaresiz hissettiğin anda bir dost evi inanılmaz fikirler veren ve bu hazırlık karmaşasında sana yardımcı olan gelin ve gelin adaylarının bir arada toplandığı biyer ve istediğin zaman karşılıksız menfaatsiz sana yardım edicek en güzel ve en özel anlarınızı birlikte paylaşarak yaşamak bazen kimseye ihtiyacın olmadığını gelin olmak formuyla aşabiliceğini düşünmek türkiyenin dört bir yanından arkadaşların olması sana karşılıklı saygı gösterilmesi ve en önemlisi bu mutlu günümüze en güzel kuşkusuz sorunsuz her ihtimale karşı önlemlerimizin olduğunu gösteren ve o mutlu günümüzde bize bir prenses olduğumuzu hatılatan bi formm hayatımda ki vaz geçilmezim tabiki gelin olmak formu :) :) :)

DeLiMaVi, nilüfertnyl, Kubis ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  7. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Bence gelinolmak;
    Dert ortağı, dost, sırdaş,öğretmen ve daha bir sürü şey.
    Kararsız kalsam yanımda, beğensem / beğenmesem benimle, arayıp bulduğum,İçimi döktüğüm ve rahatladığım, buraya ağladığım buraya güldüğüm, abla kardeş dediğim ve o kadar sıcak gördüğüm, belki birbirimizi hiç görmedik ama mutlulukta mutlu olduğum, üzüntüde üzüldüğüm, bilmediğim şeyleri öğrendiğim ve ya yanlış bildiğim şeyleri öğrendiğim de 'aaaa öyle miymiş' dediğim,
    Soğukluk kötü düşünceler bizden uzakta
    Her sabah ilk aklıma gelen site :)
    Yöneticileri muhteşem insanlar :)
    Gelinolmak.com içimi rahatlatan ve beni doğruya yönelten, sadece evlenene kadar değil ebediyen birlikte olacağım tek site :)

Kubis, Yeliz, esdayslhn ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  8. ea9187

ea9187 İnci Üye+

bence gelinolmak.com
    her an her zaman yanında olduğunu hissettiren kocaman bi ailenin olması. öyle güzel bi aile ki kimsenin içinde kötülük art niyet fesatlık yok.
    burada sadece güzel mutlu günlerimize değil bütün derdimize ortak oluyoruz.
    kararsız kaldığım her an beni en doğru şekilde yönlendiren bir sürü gelinciklerle dolu. :)
    bilgisayar başına geçer geçmez diğer sosyal ağları değilde gelinolmak.com u açmak istiyorum.
    burada olmaktan mutluyum iyi ki varsın gelinolmak.com :)

Kubis, Yeliz, esdayslhn ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  9. yildiz

yildiz Süper Üye+

Hüzün,sevinç,mutluluk bütün duygularını paylaşıp aynı duygularla sana kucak açan dosttur.Birbirini görmeden ,karşılık beklemeden güvenmektir. Gelin olmaya giden yolda da , gelin olduktan sonrada en büyük destektir.
    Kadın kadına yapılan 5 çayı kadar lezzetlidir gelinolmak :)

sevim, beyzalkan, Yeliz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  10. EceG

EceG Uzman Üye+

Çok yoğun is temposunda dahi, bütün işi gücü unutup bugün ne yazı paylaşılmış, kimler düğünüyle ilgili neler yapmış, şafaklar kaçlar da vs. konulara dalıp bütün zamanı burada geçirmektir. Kimseyle paylaşamadığını kimseye soramadığını forumda sorup paylaşıp koca bir aile olmaktır. Birbirimize destek olduğumuz yerdir. Her merak ettiğimiz konuyu bulduğumuz, aklınıza gelmeyecek sınırsız konu dağarcığına sahip muhteşem bir yer.. Ben hayatımda 2 kez iyi ki demiştim. Biri muhteşem bir ailede dünyaya geldiğim için, biri de nişanlıma sahip olduğum içindi. Şimdi 3. iyikim de bu güzel forumu, güzel insanları tanıdığım için. Iyi ki gelinolmak.com ailesinin bir üyesiyimmm.. iyiki birbirinden müthiş insanlar tanımışım. :asik:rolleyes::alkis<3

Son düzenleme: 13 Nisan 2015
    Selda2015, Yeliz, merveyksl ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  11. Kubis

Kubis Uzman Üye+

Bence gelinolmak.com;
    Kimseye anlatamadığımız dertlerimizi paylaştığımız,
    Canımız sıkıldığında huzur bulduğumuz,
    Gelin olma yolunda ilerlerken attığımız her adımda yardım alabildiğimiz, sevinçlerimizi paylaşabildiğimiz, hiç bir yerde eşi benzeri olmayan ikinci yuvamız:gokkusagi

Yeliz, merveyksl, Nazmiyee ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  12. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Gelinolmak.com
    Bir aile kadar yakin arkadasliklarin kuruldugu.turkiyemizin ve dunyanin her yerinden guzel insanlarla dolu olan bi yuva. bize paylasmayi yardimlasmayi ve yaninda kimse yok dedigin anda birden cok guzel insanla mutlulugunu üzüntünü paylastgin guzel dostluklarin kurulsugu bir yuva oldu bizim icin iyiki var:asik

Yeliz ve FATMA SİNAN bunu beğendi.
  13. FATMA SİNAN

FATMA SİNAN İnci Üye+

Gelin olmak abla demek kız kardeş arkadaş demek ☺bi derdin olduğunda herkesin yardımına koştuğu, ağlarken göz yaşını sildiği, destek olandır ben bunu söylüyorum ama acaba ne derler diye tereddütsüz paylaşımlar yaptığın belki annene yakınlarına bile sormaktan cekindigin şeyleri sorduğun, en özgür olduğun nadir yerlerden biridir ☺☺☺☺
    Görmeden,bir defa bile sesini duymadigin insanlarla seninle birlikte kocamaaaaaaaan bir aile olmaktır
    GELİN OLMAK
    iyiki varsınız iyiki burdayız ☺☺☺<3:yonca

Büşra yağmur, Yeliz ve atlgnesra bunu beğendi.
  14. Kübra

Kübra Aday Üye

hmm...
    Bence gelinolmak
    Bi kızın veya gelinin en zor zamanında tam da aradığını bulduğu yer :)
    Örnek verecek olursam:
    Gelinlik modeli, en sıkı dostluklar, sorunları beraber atlatabilme vs. :) daha anlatılır da :) kelime yok :p

15. beyzalkan

beyzalkan Aktif Üye+

Gelinolmak.com son derece bağımlılık yapan çok güzel sohbetlerin ve yardımlaşmanın oluştuğu bizden birisi :) tüm üyelerin tek bir ortak noktasının olduğu ve paylaşılan şeylerde art niyet düsünmeyen güzel gelinlerin ve adaylarının vakit gecirdiği bir yer... Birbirimizi gercekte görmesekte sanki hep taniyormus gibi ismini ve resmini gördüğümüz anda güzel duygular uyandıran bir arkadaş... Burdaki gelin ve gelin adayları birer aile yakin cevremize dahi soramayacağımız en güzel sorularımızın cevabı... Burda bulunmaktan cok mutluyum hepinize teşekkürler güzel bayanlar :)

Son düzenleme: 18 Nisan 2015
    canan yurtsever, Yeliz ve atlgnesra bunu beğendi.
  16. pinarpinar

pinarpinar İnci Üye+

Gelin olmak yolunda emin adımlarla ilerlerken yanımızda yol arkadaşımız :gulumse

Yeliz bunu beğendi.
  17. Hayrunnisaa

Hayrunnisaa Aday Üye

bence gelinolmak; dünyanın en iyi eşini bulduğuna inandığındaki mutluluk

aşksınsen bunu beğendi.
  18. ayşemustafa

ayşemustafa İnci Üye+

bence gelinolmak.com evlilik hayatı öncesi ve sonrasında gelinlerin 1 numaralı yardımcısı, kurtarıcısı.. mesafeler olmasına rağmen arkadaşlığı deneyimlerimizi fikirlerimizi paylaştığımız aile sıcaklığını hissettiğim adres gelinolmak.com<3iyiki bu ailenin bi üyesiyim aklıma takılan tüm soruların tadına doyulmaz sohbetlerin adresi Gelinolmak.com:)

19. canan yurtsever

canan yurtsever Aktif Üye+

Bence gelinolmak.com tüm sorularımın cevabı merak ettiklerimin cevabı düğün hazırlığım da ajandam :) unuttuğum da hatırlatıcım. Şu aralar kurtarıcım . Yeni fikirler aldigim yeni bilgiler kazandığım ansiklopedim gibi herseyi bilen google gibi :D. baş ucu kitabım gibi. Ikinci ailem olucak inşallah :)

Yeliz bunu beğendi.
  20. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bence gelinolmak sadece gelin olurken değil gelin olduktan sonra da en büyük yardımcımızdır.. Hiç tanımadığımız insanları yıllardır tanıyoruz gibi sıcacık dostluklar kurduğumuz güzel bir ortamdır.. Türkiye'nin dört bir yanından hiçbir çıkarı olmadan insanların birbirine yardımcı olmasıdır.. Bence gelinolmak benim gibi kararsızlık yaşayan o mu bu mu diye düşünen gelinlerin karar verme noktasıdır. Bazen en yakınımızdakilere anlatamadığımız sorunları paylaşmaktır..Düğün stresinden arada sıyrılıp keyif yapmaktır..Kısacası ''Gelinolmak'' ve değerli üyeleri iyiki var :)

Ardil, aytenengin, Yeliz ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş