1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bebiş Isteyenler :)

'Hamilelik' forumunda bftmnr tarafından 6 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. EceG

EceG Uzman Üye+

canım hic üzülme. Sen üzülüp stres yaptıkça daha da zorlaşıyor bu işler. Kendimden biliyorum. Allah her şeyin en iyisini ve en doğru zamanını biir. Sadece dua et ve ona bırak kuzum.. Eminim bir gün sende hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olacaksın.

cikolatalikek bunu beğendi.
  2. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Üzülünce de bişey olduğu yok zaten elden bişey yok.. doktora gideceğim artık

EceG bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ya inşallah güzel haberlerini alırız stres yapma sıkma kendini elinde olmadan üzülüyorsun biliyorum ama bebiş olabilmesi için pes etmemen sabretmen gerek kuzucum

4. EceG

EceG Uzman Üye+

Evet canım doktora gidebilirsin. Bak ben kendim icin çok iyi bir doktor buldum. Herşeyin yolunda olduğunu, tahlillerimin yumurtlamanın, eşimin tahlillerinin. Hızlandırmak için, ilaç tedavisi uyguladı bu ay bana bakalım olacak mi. Bizde isteye li 1 yılı geçti herşeyin yolunda olmasına rağmen zamanı değilmiş demekki diyorum ve isyan etmemeye çalışıyorum. Allah hic birimizin kucağını boş bırakmasın ve evlatlarımıza uzun sağlıklı omurler versin

sedaozer, Hnfee, mrvchn ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Tatlım bir akrabamızın aynı şekildeydi herşey yolundaydı 1 yıldır deniyorlardi bir doktora gittiler doktor ona yumurtlama gününü söylemiş bir iki aya hamiile kalmıştı strese sokma hiç kendini :*

EceG bunu beğendi.
  6. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Canım hiç üzme kendini hayırlı zamanı vardr sen stres yaptıkça ters teper akışına bırak :* inş. hayırlı haberlerini bekliyoruz

7. EceG

EceG Uzman Üye+

hic stres yapmıyorum artık kuzum:) herşey olacağına varır. Ne kadar kendimi yipratsamda Allah en doğru zamanda bana bir evlat verecek diyorum. Benimde bir arkadaşım ilaçla 2.ay hamile kaldı. Bakalım 7 8 günün var regliye :)

bsyl bunu beğendi.
  8. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Amin canım benim haftaya çarşamba için randevu aldım yumurta takibi isteyeceğim isyan etmemek gerekiyor dediğin gibi.. bekleyip göreceğiz

EceG bunu beğendi.
  9. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Öyle yaptım artık canım ne yapayım elden gelen bişey yok randevu aldım bu ay ben de yumurta takibi yaptırıyorum umarım meyvelerini toplarım..

bsyl bunu beğendi.
  10. EceG

EceG Uzman Üye+

kuzum sen hormon testlerini yaptırdın mi, adetin 3.günü hormon testi istiyor . Benim doktorum 3.günü test yaptır sonra bana gel dedi özel bir klinik. Regli iken alttan muayene etti, tahlillerin ve yumurtalıkların iyi dedi. Reglinin 4.günü ilaca başlattı 5 gün boyunca iciyorsun 1 hafta sonra tekrar kontrole çağırıyor. Yumurta gelişimine gore sana bilgi veriyor. Sonra gün aşırı ilişki öneriyor.

11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

İnşallah hayırlısıyla olur canım :* :*

EceG bunu beğendi.
  12. bsyl

bsyl Uzman Üye+

İnşallah canm :* :* hakkında hayırlısı olsun

13. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Onu bilmiyordum sağolsun @tuğbabenli bahsetti yarın hormon testlerimi yaptırıp doktoruma sonuçlarla birlikte gideceğim canım

tuğbabenli ve EceG bunu beğendi.
  14. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Canım yeni görüyorum çok sevindim bi sorun olmadığına :alkis Bi kaç aya güzel haberler verirsin inşallah ;) Transfere 10 ayım kaldı benimde arkandan gelirim :cak

EceG, tuğbabenli ve Bride16 bunu beğendi.
  15. EceG

EceG Uzman Üye+

evet kuzum eğer bu ay olursa 10 gün sonra belli olacak:) çok heyecanliii.
    Senin de hicbir şeyin kalmamış yaa aman Nasıl da hızlı geçmiş.. İnşallah seninde herşey yolunda gider ve sorunsuzca atlatırsın o dönemleri :*

Hnfee bunu beğendi.
  16. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Evet çok heyecanlı gerçekten :) Hadi bakalım bekliyoruz :*

EceG bunu beğendi.
  17. mustafulden

mustafulden Uzman Üye+

Sevgili teyzelerim ben 5+3 te bir susamim hepinize merhaba demek istedim
    @EceG @mldfyz @Seda @Betül ve tüm gelinler

Ekli dosyalar:

18. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Masallah minik susamciga:)saglikla gelsin insallah canim benim hayirlisiyla alin kucaginiza<3

mustafulden bunu beğendi.
  19. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Masallah canimm benim saglikla alin kucaginiza cok sevindim:)

20. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Hayirli olsun canim Maşallah Rabbim sağlicakla kucagina almayi nasip etsin cok guzel bir duygu

Bu Sayfayı Paylaş