1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bebeklerimiz:)

'Hamilelik' forumunda Esrahımm tarafından 24 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Kim bilir ne anlatıyor yine ? :p
    20180601_211926.jpg

2. melodika

melodika Uzman Üye+

shqiptare bunu beğendi.
  3. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Çok bilmiş büyüdü tabi teyzesi. 15 ayı geride bıraktık.Annesine bıdı bıdı laf yetiştiriyor, kavga ediyor daha şimdiden.yakında burayada o girer :p

melodika bunu beğendi.
  4. melodika

melodika Uzman Üye+

Hay maşallah doğduğu günü hatırlıyorum ya dün gibi :eek: zaman nede çabuk geçiyor Allah hayırlı ömürler nasip etsin. Kız cocugu işte bicir bıcır konuşur işte seninle :arzula

shqiptare bunu beğendi.
  5. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Kırk banyomuzu yaptık misler gibi olduk :asik IMG-20180610-WA0008.jpg

6. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

tuğbabenli bunu beğendi.
  7. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

tuğbabenli bunu beğendi.
  8. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

tuğbabenli bunu beğendi.
  9. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

IMG_20180612_090716_367.jpg
    Amcasi ne hallere sokuyor kizimi :Dcoolbebek

10. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

IMG_20180621_203346.jpg
    Odaya her girdiğimde başka köşede buluyorum :D

11. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Yaa yerim:pben daha besige koyamiyorum of:(boyle buyuyunce azcik koyabilirim diyorum ama bu seferde alisir o gitmez diyorlar degisik anne oldum ben:eek:

MasallPrenses bunu beğendi.
  12. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Amaaan meldacım yaa herkes bişi der boşver sen dinleme. Çocuğunu en iyi annesi tanır. Zamanla oda sende birbirinize yön verip yardımcı olacaksınız. Valla şuan aklım olsa ozamanlar anakucağına hiç yatırtmam hep kucağıma alırdım Alya yu beni etkilediler hep kucağına alma kokuna alışır diye. Zaten çocuk bu dönem dönem huy değiştirecek. Yeri gelecek kucağından inmicek yeri gelicek çevre senden daha baskın gelip çevreyi inceleyecek. Al kucağına öp kokla hep. Biraz büyüsün beşiğine koyarsın emdiği için zaten uyanacak hep. Kucağında uyur sonra koyarsın :)

muncuk ve mldfyz bunu beğendi.
  13. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:)icime su serpildi sanki evet ben koyamiyorum besigine yoksa zaten daha anlayacak kadar buyuk degil nereye koysam orada uyuyacak suanda ama ne zaman uyanacagi ne zaman mikirdanacagi belli olmuyorki suanda benim onu besigine koymam demek hic uyumamam demek cunku boyle yanimdayken bi eline dokunuyorum kokluyorum hemen uykuya geri daliyor o yuzdende besigine yatirmak isime gelmiyor kucagina alistirma diyenlere hihi diyip geciyorum cunku gercekten cok kucuk daha 20 gunlugunuz alisacak durumda degil uyumadikca aliyorumda vallahi:pama yaninda yatirma bidaha hic ayiramazsin falan dediklerinde bi korktum esimle sakalastik hatta sorun bende benim yatagimi ayirin en iyisi diye:D

shqiptare ve ayşenn bunu beğendi.
  14. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

MasallPrenses bunu beğendi.
  15. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Masal kuşu ilk zamanlar yanımda yatırıyodum sonra beşiğine alıştırdım uykusu geldimi yatırıyorum oyuncak veriyorum kendi kendine oynarken uyuyor :)

mldfyz ve ertekin bunu beğendi.
  16. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Cnm anne yanında uyusun ama beşiğe koy benimki 1 aydan sonra resmen sabaha karşı yanıma geliyor gitmiyor beşiğe yani çok zekiler alışır evet. Yanimda uyuması çok güzel ama risk var cnm uyku sersemi zarar vermek istemiyorum.

mldfyz ve MasallPrenses bunu beğendi.
  17. lülü

lülü Uzman Üye+

Onu yapma bunu yapma bebek bu ne zaman büyüdüğünü anlamayacaksın bile doya doya tadını çıkar bu günlerin :) bizim evde öyle kucağına almama derdi hiç olmayacak onu bekleyen kucak çok o yüzden hiç takılma ...sen alıştırsan da aliştirmasanda kendi bildiğini okuyacak :)

tuğbabenli ve mldfyz bunu beğendi.
  18. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:)oyle bidaha bu kadar kucukte olmayacak o yuzden kucaga gayet aliyorum kokluyorum bol bol bende:p

lülü ve tuğbabenli bunu beğendi.
  19. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

20. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Sümeyye 4 ay benimle yattı sonra beşiğine koymaya başladım. 13 aylıkta yine 1-2 hafta bizim yatağa geçmek için ağladı kendi beşiğinde uyumak istemedi. Şimdiyse beşiği kaldırdık yer yatağında yatıyor :D hiç bi yere sığamadı küçük hanım yataklar dar geldi artık :D o yüzden kimseye aldırış etme melda büyüyünce zaten istemicekler belkide bizi. Şimdilik o sana muhtaç sende bu geçici tatlı günlerin tadını çıkar. Çocuğunu zamanla en iyi sen tanıyacak huy değişimlerini gözlemleyip ona göre hareket edeceksin zaten ;) bak bize yer yatağı bile yaptık cadının keyfine göre :D

mldfyz ve tuğbabenli bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş