1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bebek Arabası 3 Teker Mi 4 Teker Mi?

'Hamilelik' forumunda Seda tarafından 27 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Inglesina trilogy diyorum simdiki aklim olsa kesinlikle alirdim esimde ayni seyi soyluyor abimlerin bebisi 2yasina girecek o kadar rahat kullaniyorlarki baston gibi katlaniyor ve cok hafif biz puset 3kilo diye aldik ama teker bolumu ayri puset ayri tasiyinca 10kiloya cikiyor zor oluyor tek parca katlanmasi cok onemliymis diger markalari cevremde kullanan olmadigi icin bilmiyorum ama bundan cok memnun abimler

tuğbabenli bunu beğendi.
  2. lülü

lülü Uzman Üye+

Bizim bebiş doğdu doğacak ama biz de hala karar veremedik :) daha önceden demiştim gorumcemin kullanılmamış araba var diye ama çok kaba olduğu için caydik ondan.simdi de acele etmiyoruz ama baktığımız hep 4 teker ve travel sistem o da çok uçuk fiyatlardan almayız diye düşünüyorum :) en son beneto marka travel sistem bakmıştır hoşumuza gitti alırsak yaza doğru alicaz.bu konuda tecrübeli annelerin yorumları da önemli tabiki :)

tuğbabenli bunu beğendi.
  3. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Ya seda merhaba. Penbe puseti gorunce yazayim dedim. Aynisi kizim Alya ninda var. Bu yaz aldik. Hep ısıtıyordum iyi olur diye gorunce cok beğendim ama nebileyim biraz sikintim var araba konusunda. Tamam katlanmasi yer kaplamamasi iyi hos ama cok zor suruluyor donerken on tekerlekler donuyor arkadakiler sabit gibi donmuyor e ozamanda cok yoruyor beni ya sizinde oyle mi arka tekerlekler donuyormu

MasallPrenses bunu beğendi.
  4. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Kuzum tecrubemi paylasayim. Alya istanbulda dogdu biliyosun. Malum her yere kendi arabanla gidiyosun. O durumda puset yeterli oluyor. Zaten bir sure disari cikmazsin. Bizim travel sistem. Puseti bir sure kullandik sonra diğer buyuk olana gectik ama Alya sevmedigi icin arabayı genelde kucakta yurumeye baslayincayada yuruyerek dolastik cogunluk. Yani bebek arabasi muhabbeti hemen kullanilmiyor ama puset olmasi iyi olur. Hastaneden cikarkeb sormuslardi bize olmasi gerekiyor diye. Yani acaba simdilik puset tarzi bisi alsaniz sonra normallerinden bisi alsaniz dicem oyle dahada masraf olur acaba. Yada puset yerine disari gezmeye falan ciktiginizda slingler oluyor kucaginda tutarsin falan bilemedim :)

5. lülü

lülü Uzman Üye+

Bizde öyle düşünüyoruz ama bilmiyorum ki zaten araba alma mevzuu da var evde bakalım ne olacak bende bilmiyorum :)zaten hiç bana göre değil bebek arabası kullanmak :rolleyes:

6. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Beneto kullananlar memnun cnm ama puset 0-6 ay genelde travel sistemlerde ona dikkat et pusetli değilde araba olmali, ana kucağı zaten oto koltuğu oluyor sonra o kullanışlı her açıdan bence alın çünkü ilk günden beri kullanıyoruz hastaneden çıkarken ana kucağı ile basladik. Bir de ebebek indirimlerini takip et çok iyi bir şey düşebilir.

lülü bunu beğendi.
  7. lülü

lülü Uzman Üye+

Evet e bebek bildirimleri falan eşime geliyor genelde ordan alışveriş ediyoruz.gecen gün bir araba 200 TL ye inmiş ana almadık şimdi işimizi görmez diye .açıkçası bende düşünmeye başlamadım değil hastaneden çıkarken sanırım kucakta gelecek bebiş :) akıl veren de çok olunca insan bunalıyo yaaaaa

tuğbabenli bunu beğendi.
  8. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Arka tekerlekler dönmüyor cnm ama ben rahat kullaniyorum hic sıkıntı yaşamadim

9. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Cnm Kraft öneririm ablam kullandı ama diğerleri genelde aynı ebatlarda erkek bebekler çabuk atak yaptığindna içinde küçük kalıyor büyük yaş civarı tabi bu gözlemlerimden sadece kullanmadım bilmiyorum.

Bu Sayfayı Paylaş