1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bebeği Hastalananlar

'Diğer' forumunda melisnur tarafından 15 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. melisnur

melisnur Üye+

Benim gibi bebegi surekli hastalanan anneler varmi. Perisan olduk 2 hafta 1 hastaneye yatiorz yokmu bunun bi çaresi

2. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Canim cok gecmis olsun nesi var bebisinin

3. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Kuzucumun 2 gundur burnu tikali sprey sıkıp burun aspratoruyle temizliyorum yine doluyor burnu geniz akintisi var nefesini ceviremiyor bizim kiz biraz korkak nefessiz kalcak diye akli cikiyor hickiriktan bile korkuyor :) peteklere su koydum oda nemlensin diye eczaneden yastigina damlatmaya ilac aldim daha once gittigimiz doktor vermisti surekli emziriyorum en iyi ilac anne sutu diye ama keyfi yok zorla gulmeye calisiyor şapşikim insallah cabuk iyilesirsin kuzum:asik

mmlke ve ozlem392 bunu beğendi.
  4. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Geçmiş olsun canım burun tıkanıklığı çok zor oluyor bizim doğdu başladı hemen 6 ay kadar devam etti tabi ilk zamanlarda daha çoktu sonradan azaldı. 6 ay sonunda da bitti çok şükür. Biz sprey kullanmadık hep damla kullandık. Damlanın yarısını bir deliğine yarısını da diğerine birden sıkıp çeviriyorduk Alya yı burnunda ne varsa çıkıyordu. Sonra otribebe ile çekiyorduk. Hava değişimlerine dilkat etmek gerek. Masal daha minnak alışmaya çalışıyor dünyaya. Keşke hiç hastalanmasalar bizimde dişler geliyor galiba sürekli memedeyiz :)

MasallPrenses bunu beğendi.
  5. ozlem392

ozlem392 Süper Üye+

bebişler hasta olmasın kıyamam <3 çok geçmiş olsun güzelim inşallah çabucak iyileşir

MasallPrenses bunu beğendi.
  6. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Size de gecmis olsun canim diş evresi de zor geciyormus duyduguma gore damla dedigin bu serum fizyolojik mi bende ondan almayi dusunuyorum herseyi deniyoruz iyilesmesi icin :)

7. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Tşk ederim tatlim insallah iyilesir yoksa doktor yolu goruncek galiba :aglamakli

8. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Saol canım. Evet serum fizyolojik ondan kullanmıştık halada vardır evde nezle gripte kullanıyoruz hemen

Bu Sayfayı Paylaş