1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Bartın' Da Kuaför Önerisi

'Gelin Saçı' forumunda fufidik tarafından 13 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. fufidik

fufidik Yeni Üye

kizlar ben egeliyim.bartina gelin gidecegim.düğün de bartinda yapilacak ama hangi kuafor iyidir bilmiyorum.sadece bir kez gittim oraya.gorumcem de yok danisabilecegim.kaynanam da süsüne düşkün biri degil.orda hangi kuaförü onerirsiniz? yardim lutfen :aglamakli

2. gamzeeazd

gamzeeazd İnci Üye+

@sibell28 tatlım profilin de Bartın yazıyor. Bartın'da yaşıyorsun sanırım hasret olduğum şehir ve bir türlü gelemedğm Bartın. Ah ah :)
    Arkadaş Bartın a gelin gelecek ve haliyle kuaför arıyor. Bu konuda senin yardımın lazım. :)

fufidik bunu beğendi.
  3. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Evett canim bartinda yasiyorumm. Önder kuafor diyorumm ben çok begeniyorum cabuk ve guzel yapiyo saci, sezer çagatay var bide o da çok harika ama biraz pahali :)

4. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

benden baska bartinli yok sanirim forumda yeni gordum bu mesajini canim. Bartinin neresine gelin gelceksin diye sorucam ama zaten kucuk bi yer merkez dersen abes olmaz :) önder kuafor ve sezer cagatay çok guzel.. ç&ç ve hava guler de guzelmis ben gitmedim bunlara.

5. fufidik

fufidik Yeni Üye

sag ol canim valla forumdaki tek bartinliyi bulmama yardim ettin :)

gamzeeazd bunu beğendi.
  6. fufidik

fufidik Yeni Üye

bartin merkez canim :D ben internetten arattim. ç&ç yi buldum ama giden birine danismak daha mantikli geldi.sen olsan hangisini secerdin peki dugun icin ? :inekmod

7. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Bu benim şu an icin en dertli olduğum konu. Ben olsam önderi seçerdim 5 senedir gidiyorum ve nişanimda da ona gittim.ama orda olan ufak bi olaydan dolayi nisanlim dugunde asla gondermem diyo :( sezer cagatay da kina ve dugun icin 850 tl diyo çok pahali tabi.. Hava guler ve Ç&ç ile konuscam iste yakınlarda.. Önder özliman.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mart 2016
  8. fufidik

fufidik Yeni Üye

canim hava guler ve ç&ç'yle konustuktan sonra bana da haber verir misin ? ben haritanin öteki ucundayim da su an :rolleyes:

9. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Tabi veririm canimm :)

10. fufidik

fufidik Yeni Üye

sag ol tatlim ;)

sibell28 bunu beğendi.
  11. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

@fufidik canim ben bugun kuaforleri dolastim. Ç&ç kına icin 300 dugun icin 450 diyo, hava gülerde hemen hemen aynisini soyluyo canim, ben bugun gelinligimin siparisini verdim ve gelinlikcinin anlasmali oldugu kuaforle anlastik ama tabi öngorusme yapcam o kuaforle de :)

12. fufidik

fufidik Yeni Üye

ayy sag ol canim yaa :) ben tam bi ay sonra ordayim inşallah, nikah gunu almaya gelicez.manikür pedikur adi altinda kuaforlere bakicam :alkis fiyat bilgisi iyi oldu ama.bu arada dugun icin uygun fiyat vermişler :inekmod

13. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Rica ederim canim ne demek :) bizde 1 ay sonra baslicaz nikah islemlerine :) dugunun ne zamandi senin tarih olarak?

14. fufidik

fufidik Yeni Üye

24 temmuz pazar canim,buyur gel :cool islemleri yaptirmak bile cook heyacnli.nikah,dugun gununu dusunemiyorum :alkis:p

15. gozen

gozen Yeni Üye

Kızlar bende bartın da kuaför arıyorum çç ile görüştüm fakat cok kalabalık randevu alamadım sezer iyi mi gerçekten maymuna dönmek istemiyorum yardım acil :((

16. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Merhaba canım ben bartında yaşıyorum, Sezer Bartının en iyi kuaförlerinden biri , tereddüt etmene gerek yok.

17. muzi78

muzi78 Yeni Üye

merhaba, ben de bartinda memur olarak calisiyorum. bugun cok onemli bir programim vardi. bu yorumunuzu okuyup onder kuafore randevu aldim. Giristen itibaren kaliteyi hissediyorsunuz,cok saygililar. onder bey daha ben agzimi acmadan ne istedigimi soyledi ve yapti. aklimda olmayan bir saci yapma konusunda beni ikna etti ve cok da guzel oldu. bu onun profesyonelligini gosteriyor. onceden denedigim kuaforlerden hic memnun kalmadim, saci bozuk yapani mi ararsiniz, lakayit olani mi..bundan sonra baska kuafore gitmem. coook tesekkur ediyorum tavsiyenize :sevimli<3 ayrica hic paragoz birisi degil. ben soylemeden kendisi gunluk topuz diye ucret aldi, onemli bir yer toplanti oldugunu bilmesine ragmen

sibell28, mldfyz, mmlke ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Memnun kalmanıza sevindim :)

Bu Sayfayı Paylaş