1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Balayına Gidilebilecek En Iyi Yurtici Rotaları

'Gelinolmak.com' forumunda Seda tarafından 20 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

mrvchn, mmlke, aysunbalkis ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. cannsss

cannsss İnci Üye+

çok faydalı oldu öncelikle çok teşekkür ederim benim gibi balayını nasıl yapsak diye düşünenler için. Güzel Gelinler... Kıbrısta balayı ile ilgili düşüncelerinizi de merak ediyorum Kıbrıs da aklımızda olan bir yer çünkü....

Seda ve Pinar2829 bunu beğendi.
  3. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

Her zamanki gibi guzel bir yazi olmus tesekkurler :) ama rotalar arasina fethiye de eklenmeliydi tam bir doğa harikasi :asik

Seda ve tuğbabenli bunu beğendi.
  4. tweety16

tweety16 Aktif Üye+

Teşekkürler @Seda abla deneyimliyim ama tekrar bir tatil düşünürsek değerlendirebilirim ya da evlenecek olanlara öneri de bulunurum. Bende balayında Belekteydim gayet memnun kaldım otelimden de çevreden de..

5. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Biz de belekteydik balayında gayet güzeldi. Kapadokyayi çok merak ediyoruz sırada o var inş. Bir de hakikaten Fethiye ölüdeniz çok güzel o da değerlendirilmeli

Pinar2829 bunu beğendi.
  6. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

bizimde şimdiki tatill hedefimiz kapadokya eşimle gitmeyi çok istediğimiz bir yer :asik

7. Pinar2829

Pinar2829 Yeni Üye

Güzel bir bir yazı olmuş çok teşekkürler @Seda hanım. :):ada bende henüz karar veremedim erken rezervasyon dönemine kadar karar vermek istiyorum. Araştırmalarımda Antalya belek, Side, kemer ilgimi çekti daha çok otellerine baktım konsept çevresi felan. O kadar çok iyi seçenekler var ki karar vermek zor. :acim birde benim hırkam sıkıntım da şu ki ; ben tayin alıp Karadenize gelmez isem nişanlım buraya gelecek. Bu durumda yıllık izin hakkı doğmuş olmayacak. Belirsiz bir durum olduğu için ne yapacağımı bilmiyorum :acim:agla

8. AylinY

AylinY İnci Üye+

Seda abla içimi okuyup hazırlıyorsun sanki bu yazıları :asik Yakın zamanda araştırmaya başlayacağım ve bence evlilik hazırlıklarının en güzel konularından biri <3 düğünü mayıs başı düşündüğümüz için Antalya-Belek mantıklı geliyor aslında ama bi yandan da bodrum yada çeşme-alaçatı kalbimi çalıyor gibi bilemiyorum hiç ne yapsam :cabala

nazifeışık bunu beğendi.
  9. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Teşekkürler, Balayı/Kıbrıs başlığından yorumla
    Teşekkür ederim :) Yıllık izni bir sonraki yıldan borç olarak veriyor bazı özel sektörler veya bayram tatilleri yaza denk geldiği için ona göre bir plan yapabilirsiniz :) Balayı mutlaka düğünden hemen sonra olacak diye bir zorunluluk yok, ne zaman uygunsanız o zaman yapın ;) Uzunca tatil yapamıyorsanız da 2 gün yakın bir yerlere kaçın, hiç gidememektense o 2 günü doya doya geçirmek çok önemli ;)
    ra bakabilirsin :* Balayı mekanları hakkında yeni yazılar da çok yakında siteye eklenmeye devam edecek ;)
    Teşekkürler Meliscim, Açıkçası memeketimizin her köşesi cennet gibi ;) Tek bir yazıda/videoda uzun uzun yazıp dikkat dağıtmak yerine parça parça paylaşıyoruz, önümüzdeki günlerde tabii ki oraları da paylaşacağım :*
    Tabii ki sadece balayı olarak düşünmemek gerekir, tatil tatildir :) Biz de balayında belekteydik, sonraki 2 yaz da bodrumdaydık. Karadeniz ve kapadokyaya da önceden 2şer kez gitmişliğim vardı, o yüzden çok severim bu 5 yeri :) Önümüzdeki yazılarda da çok güzel yerleri anlatacağım tatil planı yapmak için bakarsın sen de :*
    Kapadokya'ya mutlaka gidin o zaman :) Özellikle ilkbahar-sonbahar dönemlerinde birkaç gün şehirden uzaklaşmak için çok ideal ;)
    Bir üstteki yorumuma seni de ekliyorum o zaman :*
    Canıım benim ne güzel bu ara güzel şeyler yapacağız işine yarar mutlaka:* Mayıs başı için en güzel seçenek belek olur kuzum ya bodrum ve alaçatı soğuk olur sanki biraz:suslu Belki sonraki yıllarda o tarafların tadını çıkarırsınız, alaçatı bizim de önümüzdeki yıl gitmek istediğimiz yerlerden biri :) Sen yine de doya doya otelleri araştır, daha vakit var nasılsa kararını rahat rahat verirsin :)

tweety16, melisgelin, AylinY ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  10. AylinY

AylinY İnci Üye+

Mayısın 20si için mekan rezervasyonumuzu yaptırmak üzereyiz balayı da mayısın son haftası olucak inşallah.Mekan ve tarih kesinleşince kendimi bu işe adayacağım Seda ablacım :asik

11. mmlke

mmlke Uzman Üye+

aşırı nem ve sıcaktan bunalanlar için bozcaadayı öneriyorum ben de. ben antalyalı olarak deniz kum güneş üçlüsünden farklı birşey olsun istemiştim ve bozcaadanın küçük dar sokakları renkli evleri,restorantları beni cezbetmişti. gidincede hayran kaldım. sessiz sakin dinlendirici bir ortamı var. o daracık renkli sokakları da çok romantik geldi bana. balayında denizsiz olmaz diyorsanız ayazma plajında denize de girebilirsiniz.

12. selinahmet2012

selinahmet2012 Yeni Üye

Mayıs 13te benimde dugunum var inşallah hava şartlarından çok tedirginim fethiye ve Kıbrıs arasında kalmıştık . Şimdi ise bodruma yogunlasmis durumdayız :cool bodrum türkbükü Otel giden bilgisi olan var mı veya kıbrıs kaya Artemis bu kadar kararsız kalacağımi tahmin etmedim :acim

Glsrnysf bunu beğendi.
  13. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Mayısta evlendim ve 10 mayısta Fethiye deydim hava çok sıcaktı deniz süperdi. Çok memnun kalmistik. Bence mayısta Fethiye, Bodrum tarafı çok iyi olur :) Tavsiye ederim :begendim

14. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Bodrum Turkbuku icin Voyage'i onerebilirim. Gecen gun fiyatlara baktim %30 indirim var. Mayis ayi icin 4 gecesi 1100 civariydi. Bu yaz kismetse tekrar gidecegiz.

Bodrum otelleriyle ilgili https://gelinolmak.com/forum/threads/mugla-bodrumda-balayi.248/ basligindan fikir edinebilirsin.

15. mmlke

mmlke Uzman Üye+

bahsettiğin oteller hakkında fikrim yok ama hava şartlarının kötü olmayacağını düşünüyorum. güneyde nisanda başlıyor havalar ısınmaya. ama üçü arasında en sıcak hangisi olur diye sorarsan kıbrıs bence.

16. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Guzel bir yazi olmus @Seda cim kendi adima tesekkur ederim :) Onumuzdeki yaz 2. balayimizi dusunuyoruz kismetse. En cok tercih edilen yerleri sectik bizde. Belek&Bodrum&Alacati gectigimiz yazin da acisini cikaricaz insallah cok ihtiyacimiz var.

17. selinahmet2012

selinahmet2012 Yeni Üye

Çok teşekkür ederim Bodrum'daki otellerin fiyatları da uygun geldi bana Türkbükü içinde çok güzel yorumlar aldım

18. selinahmet2012

selinahmet2012 Yeni Üye

Kıbrıs ın sıcak olduğunu duymuştum teskkurler ederim önerin için Kıbrıs'taki oteller arasında kararsızlık yaşıyorum

19. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

@melodika canım balayına nereye gidiyorsunuz :) ne kadara mal ettiniz detayları alalım :)
    şimdiden iyi tatiller :yeah:yaylan

melodika bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş