1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Balayı Çantamızı Paylaşıyoruz :)

'Balayı - Seyahat' forumunda Seda tarafından 9 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Güzel gelinlerimizin düğün tarihleri yaklaşıyor ;) Yavaş yavaş balayı bavulları, makyaj çantaları toplanmaya başladı mı peki? Bu gördüğünüz kokoş benim seyahat çantam, içine tatilde ihtiyacım olacak eşyaları koydum. SeyahatCantaminOlmazsaOlmazlari2_Poster.jpg
    Genel bir listeyi de sitede paylaşmıştım, içini hazırlarken bir şeyleri unutmamak için bu listeden kontrol edebilirsiniz: http://gelinolmak.com/seyahat-cantamin-olmazsa-olmazlari/

Sizin çantalar nasıl paylaşım bakalım :) Bildiğim kadarıyla @sevim çanta yapmaya başladın ilk senden bekliyorum devamı gelsin :asik:asik

serapraşit, Gamze e, Ebru ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. emosh

emosh İnci Üye+

canımmmm çok cici hepsi senden kopya çekeyim bende :) @sevim , @Seda sen bir harikasın tatlım sayende eksiksiz bir güzel bir süreç atlatıyorum :)

Seda bunu beğendi.
  3. Seda

Bu da benim balayina goturdugum bikac kombin, goturdugum diger elbise ve etekler henuz elime gecmedi, gecince onlari da eklerim ;)
    Tecrubem ise topuklu falan yalan, o kadar yorgun oluyor ki insan parmak arasi terlik tatilin favorisi oluyor ;) uzun etek ve elbiseler ozellikle alsam yemeginde cok rahat oluyor ;)
    Biz arabayla gittigimiz icin biraz fazla abarttim bavul isini :p ama ucakla falan gidiliyorsa 1 dolgu topuk tum elbiselere yeter de artar bile ;)
    image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

4. bernahosseven

bernahosseven Aktif Üye+

sayende gerçekten eksiksiz hazırlıklar yapıyorum ben de süpersin ya çok teşekkürler :asik:asik:gul:gul:gul:gul

Kubra1645, serapraşit ve Seda bunu beğendi.
  5. Seda

Ben teşekkür ederim canım sen de hazırlarken paylaş bizimle çok eğlenceli oluyor :arzula

6. Çağlahmet

Çağlahmet Aktif Üye+

Cok guzel bi konu bu cok tesekkurler hersey yalan en zorlandigim konu valiz hazirlamak benim icin tam bi eziyet saatlarimi hatta gunlerimi aliyor ben 3.4 valiz hazirlarim butun esyalarim erzurumda burdan giderken buyuk ve tek valiz hazirlayacagim orda her sekilde halleederim kina yaklasinca izmirdeki dugun icin bi valiz hazirlayacagim kina ile dugun arasi 3 gun o sure zarfinda esimin ailesinin evinde kalicaz babasi haci sizce yeni gelin olarak orda ne giymeliyim ve bu 3 gun icerisindede kemeraltina gidip balayi icin herseyi ordan almak istiyorum fikirlerinizi bekliyorum ozelliklede yeni gelinin erkek tarafindaki o surecte ne giymesi konusunda :acim

hulyabozkurt bunu beğendi.
  7. medgicc

medgicc İnci Üye+

çok güzel bir konu ben henüz başlamadım yavaş yavaş başlıyım diyorum mayıs 30 birşey kalmadı :)

Çağlahmet bunu beğendi.
  8. Çağlahmet

Çağlahmet Aktif Üye+

Canm neguzel ya cok az kalmis darisi bizim basimiza insallah :)

9. medgicc

medgicc İnci Üye+

evet canım çok az kaldı heyecan gün yaklaştıkça çoğalıyor

Çağlahmet bunu beğendi.
  10. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Benim düğünüm 5 eylülde ne balayına nereye gideceğim belli ne de bir bavulum var :) Ama geçen gün görünce "aa bu balayinda giyilirrr" deyip aldığım elbisemi paylaşmak istedim:D Insan böyle hazirda görünce almalı bence yaa zamanı geldiğinde aynısı bulunamayabiliyorrr:/
    Screenshot_2015-04-16-14-11-19.png
    Ortadaki gri olan:D

mldfyz, Nudem, Nazmiyee ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  11. eda. hdr

eda. hdr Uzman Üye+

Konu çok iyi olmuş bende balayı alışverişine çıkıcam bütün günümü ona ayırcam paylaşırım yakında inşallah :)

12. özgeyldrr

özgeyldrr Aday Üye

Merhabaaa. Ya biseyi merak ediyorum balayı bavulu malum çok dolu olucak. Peki uçakta bavul kilo hesabı diye birşey varmış. Kaç kilodur bilen varmıı? Hic uçakla seyehat etmediğimden bilmiyorum

13. Ayşecan

Ayşecan Üye+

ayy 20 gün sonra tatile gidiyorum ve ben hiç bişi almadım daha hemen alışveriş zamanı yaratıyorum kendime bu arada kombinlerinize bayıldım kızlar :D

sevim bunu beğendi.
  14. semaköken

semaköken Yeni Üye

peki düğünüm ekimde ben ne zaman alışverişe çıkmalıyım yardım lütfen :acim

15. Seda

Bunun zamanı olmaz ki Ekime kadar beğendiğin şeyler i buldukça alıp koy kenara veya kullanmaya başla ;)

semaköken ve Ebru bunu beğendi.
  16. korkmazgamze

korkmazgamze Uzman Üye+

benim düğününüm seneye tarihi bile belli değil ama ben şimdiden alıp koyuyorum kenarı seneye düğüne yakın birde balayı çantamı düşünmemek için zamanı sen kendine göre ayarla canım

semaköken bunu beğendi.
  17. semaköken

semaköken Yeni Üye

yavaş yavaş yani bakıcaz bakalım artıkk diğerlerinden buna pek zaman ayıramadım da :)

18. bsrdklts

bsrdklts İnci Üye+

Ay kızlar yaa bu konu çok iyi olmuş haftaya düğünüm var ve ben daha tek parça hazirlamadim :) alışveriş bile yapmadım :) düğünün ertesi günü dışarı çıkmak için 1 günümüz var su ara düğün hazırlığı sebebiyle maddiyat el vermediğinden düğünün ertesi günü çıkıp benim için alışveriş yapacağız :) sevdicege de bugün aldık :) belki bende akşam tozlu.com dan söylerim :) ayakkabı falan alicam sevdicegin aldığı modelden orda vardı ona uygun bi şort bir t-shirt alicam offf aman yaa ne zor işler bunlar :(

seyymanur bunu beğendi.
  19. Haceröznur

Haceröznur Yeni Üye

Bu yazı harika olmuş, ben hep kot tişört yaşıyorum o valizle de balayına gider şapşik şapşik dövünürdüm :)

hilalozer bunu beğendi.
  20. Esrdbk

Esrdbk Aday Üye

Valla süper bi konu olmuş gerçekten. Beyaz elbise fikrine bayıldım hiç düşünmemiştim ama bende bakmaya başlayacağım artık.

Bu Sayfayı Paylaş