1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Babasız Gün :(

'Özel Günler' forumunda MasallPrenses tarafından 17 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Babasız babalar günü mü olurmuş :agla bu sensiz geçirdiğim bilmem kaçıncı babalar günü artık ta saymıyor sen gideli 21 sene oldu tükendim saymaktan daha hangi birini sayayım ki nereden izledim bu videoyu onlar kızım dedikçe sarıldıkça gözyaşı döktükçe benim canım yandı tarifi mümkün olmayan bir acı bu yaşamayan gerçekten bilemez zaten duygusalım hormonlardan dolayı şimdi beni susturabilene bravo :rolleyes:
    Babacım (ne kadar tuhaf gelse de bu kelime) mekanın cennet olsun seni hiç unutmadım kalbin en derin köşesindesin Babalar Günün Kutlu Olsun <3

tuğbabenli, mrvchn, mmlke ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Canım Allah mekanını cennet etsin nurlar içinde uyusun.

MasallPrenses bunu beğendi.
  3. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Allah sabirlar versin insallah. Hamilelikte cok yuklenme kendine istersen zaten duygusalsin hormonlar sebebiyle :(

4. ayln

ayln İnci Üye+

Allah sabır versin canım nur içinde yatsın

5. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Gecen sene babalar gununde hastanede yatiyordu babam. Kanser hastalari icin en onemli sey moral oldugundan, ozel bir hediye almak istemistim. Koyu Besiktaslidir babacim, lisansli cok guzel siyah bir deri tavla almistik esimle. Onu alirken bile aglamistim nedense.. Cok mutlu olmustu. Iyilesince arkadaslarimla oynarim demisti. Ama kismet olmadi. Bu sene babam yok, mezarina giderken karanfil alcam. Hayatim boyunca bu iki babalar gununu unutmayacagim.
    Paylastigin videoyu izlemeye cesaretim yok suan. Yaziklarin bile gozlerimin dolmasina yetti. Babalarimizin mekanlari cennet olsun insallah...

6. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Allah sabir versin kuzum mekani cennet olsun insallah:(

7. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Canimm benim ne desek bos Allah size sabir versin mekani cennet olsun insallah

mrvchn bunu beğendi.
  8. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Amin canim benim insallah sagolasin

Bu Sayfayı Paylaş