1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Aynı Eve Gelin Gitmek !!!

'Düğün Sonrası Hayat' forumunda lülü tarafından 22 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

1. mmlke

mmlke Uzman Üye+

şartlar her zaman düşünüldüğü gibi olmuyor tabi. herkesin hayatında bürüzler sıkıntılar oluyor. cefa çekmeden de sefası olmuyor. o yüzden sıkma canını siz emek verin gönlünüze göre olan gelecektir mutlaka

Mgulay74 bunu beğendi.
  2. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Aynen öyle cnnnm şartlar bazen insanın istediği gibi ilerlemiyor biz bu günlere kolay gelmedik bununda üstesinden geliriz insss:) ama şu var son raddeye gelene kadar aynı evde yaşamaya evet demicem ins o aşamaya gelmeden güzel işler buluruz da rahat ederiz dua edin cnnmm ins buluruz :)

mmlke bunu beğendi.
  3. Rapunzel

Rapunzel Aday Üye

Etrafın demesiyle hayatınla ilgili kilit kararlar almamalısın. ev ev üstüne olmaz siz mutsuz olduğunuzda elalemin umru olmaz valla, hakkınızda hayırlısı tabi.

mrvchn ve bsyl bunu beğendi.
  4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Canım ev ev üstüne olmaz. Çevren ne derse desin çevreye bakarak evlenme valla ben ayrı oturduğum halde evlenmeden önce kaynanamı çok severdim ama şimdi sevmiyorum soğuttu kendinden. Evim ayrıydı haftanın 5 günü görümcem bendeydi diğer 2 günde hemen hemen her hafta kaynanam bendeydi bıktırdılardı. Artık ağzımla söyledim hafta sonu misafir gelmesini sevmiyorum diye zorla anladılar. Azalttılar gelmeyi. Aynı ev olunca daha zor herşeyine ister istemez kaynana kayınbaba karışacak rahat hareket edemiyceksiniz tekrar düşün derim.

tuğbabenli bunu beğendi.
  5. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Kızlar evet çok haklısınız ben bu konuyu nisanlimla tekrar konuşayım çünkü dediklerinuz doğru aynı evde olmaz şöyle birşey var dediğiniz gibi kuru ekmek yerim belki istediğim esyam olmaz ama huzurum olur diye düşünüyorum ins hakkımızda hayırlısı olur su da var nisanlim baya tutumlu yani 4 sene uni okuduk herşeyi yer içerdik ama kira da dahil 1500 ile geciniyorduk yine yapabiliriz diye düşünüyorum yeri gelecek doğalgazı kapatıp battniye ile oturduğumuz günler olabilir ama nisanlim yanimda olduktan sonra hepsinin üstesinden geliriz ins :)

tuğbabenli ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  6. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Kizlaarrr çok mutluyum hayırlısı ile nişanlım is buldu ve aynı eve gelin gitmek gibi bir düşünce bile kalmadı elhamdülillah kendi duzenimi kendi hayatımizi kuracağımız evimiz yuvamız olacak :) şöyle anlatiyim artık biz is bulamıyoruz napcaz galiba aynı evde oturmak zorunda klacaz diye kara kara düşünüyorduk tabi ikimiz için de iş başvurusu yapıyordu cv filan bırakıyorduk netten geçen cuma nişanlıma huc ummadığımız bir anda geri dönüş oldu bugün görüsgörüşmeye gitti ama umutsuz bjf şekilde çünkü tecrübesi filan yok daha yeni mezun neyse en son nişanlım girmiş görüşmeye tabi patronun düşüncesi nisanlimdan yana olmuş ve ins ay başında işe baslicak :) darısı bana ins bende bir is bulurum kızlar :)

NeslihanM, Bride16, Maşuk ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  7. melodika

melodika Uzman Üye+

Sizin adınıza çok sevindim inşallah sende bir iş bulursun herşey gönlünüzce olur :) bende iş aradığım için seni çok iyi anliyorum.

Mgulay74 bunu beğendi.
  8. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Sagol canım tesekkur ederim.Bu dönemde çok zor oluyor is bulamamak evet bende kpss çalışıyorum ins iyi bir puan alırım da güzel bir ise girerim bende ins sende iyi bir is bulursun @melodika canimmm :)

melodika bunu beğendi.
  9. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Hayırlısı olsun inşallah canım :)

Mgulay74 bunu beğendi.
  10. melodika

melodika Uzman Üye+

Sağol canım inşallah :*

Mgulay74 bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Sizin adınıza çok sevindim canım ne güzel kendi yuvanızı kurabilecksiniz rabbim daim etsin işinide :*

Mgulay74 bunu beğendi.
  12. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Allah razı olsun çok teşekkür ederim çok şükür şu mübarek günde bu haber bizi inanılmaz mutlu etti ama nisan nikah vs derken hep söylerlerdi Allah yuva kurana yardım eder diye ben bunu gördüm gerçekten Rabbim yuva kurana yardım ediyor ne zaman sıkışsak çıkmaza girecek olsak karşımıza bizi mutlu edecek haberler çıkıyor :):)

DAMLA01 bunu beğendi.
  13. mmlke

mmlke Uzman Üye+

çok sevindim sizin adınıza mutluluğunuz daim olsun inşallah

Mgulay74 bunu beğendi.
  14. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Sağol canım teşekkür ederim bizde çok mutlu olduk tam zamanında geldi güzel haber :)

Bu Sayfayı Paylaş