1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Aylık Kuaför Harcamalarımız

'Günlük Hayat' forumunda sibell28 tarafından 21 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Etiketler:
  1. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Mpamuk, muncuk, EceG ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Yaaa ne güzell, aslında bende bıyığımı kendim alabiliyorum ama uğraşmak istemiyorum bir de kendi canıma kıyamiyorum :D büyük şehirler ucuz oluyo kuaför konusunda burda sadece bıyık 5 tl düşün :D

Akdnzkbra ve Bride16 bunu beğendi.
  3. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Şey ben pek kuafore gitmem kii:rolleyes: Kas bıyık evde hallederim. Ağda için kuafore gitmem utanırım bide temizlikte pinpirikliyim onu da evde hallediyorum. Saçımı uzun zaman oldu kestirmeyeli en son 4 ay önce kırıklarını aldırdım o da İstanbul da ki kuaför komşum aldı:p Kız ne masrafsizim :D

Akdnzkbra, CanerEdanur ve Bride16 bunu beğendi.
  4. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Bende ayni sekilde @Bride16 gibi kasimi biyigimi kendim alirim iple:) saclarimi kestirmedigim icin kuaforede gitmem senede uclarimdan kendim alirim. Kapandim ama saclarimdan vazgecemiyorum:)

Bride16 ve CanerEdanur bunu beğendi.
  5. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Iıı şey ben kuaförün yolunu unuttum sanırım :p en son kaş bıyık ve saç kesimi için gitmiştim 25 tl verdim. Bayadır kaşlarım seyrek diye aldırmıyorum çok boş geliyor. Kendim topluyorum. Bıyık işi de evde kendim hallediyorum. Hamilelik beni masrafsızlığa çıkarmışta haberim yok :p :D

Akdnzkbra bunu beğendi.
  6. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Ayy maşallahhh yaa hepinizee en masraflı benmişim yaa:eek:

Glsrnysf, shqiptare ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  7. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Benim aylık masrafım kaş bıyık 5 lira veririm kaşımı da Adana'ya sürekli gidip geldiğim için ordaki kuaförüme aldırırım ve Malatyaya dönüncede kendim çıkanları çıktıkça alırım. Çünkü kaşımı bozuyorlar o hataya bi kere düştüm bi daha düşmem. bıyık işini Malatyadayken kendim alırım aynı şekilde Malatyadayken ağdayı kendim yaparım yada tüy dökücü kullanırım. Adanaya gidincede komple ağdaya 30 tl veririm. Yılda bi kere de ombrem için kuaföre giderim bu sene ombremi yenilettiğim için 150 lira verdim artı kesimde dahil bu fiyata. Böyle yani :)

sedaozer, sibell28 ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  8. sezinogün

sezinogün İnci Üye+

Valla helal olsun kızlar siz hiç para harcamıyormuşsunuz :) ben eğer evime yakın yerdeki kuaföre gidersem ağda,kaş bıyık 120 tl veriyorum anneme yakın yere gidersem de 55 tl :) saçlarım açık renk olunca hemen hemen her ay dip boya yaptırıyorum yine eve yakın yerde(sadece bir kere dip boyaya gittim çünkü çok pahalı) 80 tl, annemin orda uçlarının düzeltmesi fönle beraber 45 tl :) arada sırada fön çektirmeye giderim çıtçıtlarım da olduğu için 20 tl veriyorum:) tabiki 6 ayda 1 de ombre yenileme 150 tl :) dediğim gibi ben kuaförde azcık masraflı olanlardanım :)

Akdnzkbra bunu beğendi.
  9. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Aynen haklisin:) ben saclarimi hep cok sevmisimdir belime kadar kivircik masam ve duzlestiricimide cok sık kullanirim:)

Bride16 bunu beğendi.
  10. shqiptare

shqiptare Uzman Üye+

Maşam düzleştiricim benimde elimin altında canıııım o kadar da paspallaşmadım :p şişkolaştıysak saçımızı da unutmadık :p saç bakımımı ihmal etmemeye gayret ederim bakım yağlarım maskelerim vardır illa ki :) hele ki düzleştirme veya maşadan sonra daha bi özen gösteririm yıpranmasın diye

sibell28 ve Bride16 bunu beğendi.
  11. lülü

lülü Uzman Üye+

Kaş,bıyık,saç,epilasyon,manikür hepsini kendim yapıyorum :) evlendigimden beri gitmiyorum buradaki kuaförler fazla fazla para alıyorlar İstanbul'a göre bu yüzden de tercih etmiyorum özel günler dışında herşeyi kendim yapıyorum :)

sibell28 bunu beğendi.
  12. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Cnm bıyıklar için iğneli epilasyon kullandım çok şükür kurtuldum tavsiye ederim. Dip boyası için 45 veriyorum ve lazer epilasyona başladım agda parasından kurtuldum. Bir iki fön olsa 75 falan sanırım benim masraf.

sibell28 bunu beğendi.
  13. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Tabi ki onlar bende de elimin altında ama saçıma zarar veriyor diye çok yapamıyorum. Uclarini sekillendiririm genelde .Hiç boyatmadim doğal rengi saçımın o yüzden boya masrafım da yok :p

14. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Bi an herkes ben kuafore gitmiyorum diyecek sandımm :) senin de çok pahaliymis ama boya olunca işin içinde fiyat fırlıyo tabi o_O

sezinogün bunu beğendi.
  15. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Yaa bende istiyorum.. bıyık çok sorun ya 2 haftada bir aldiriyorum nerdeyse. Aldirmadigim zaman kendim iple geciyorum, kaşımın çıkması o kadar rahatsiz etmiyo ama bıyık önemli :D

tuğbabenli bunu beğendi.
  16. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Ben evlendigimden beri gitmeseydim recep ivedik olurdum heralde :cokkomik kaşlarim çok kalın telli ve sık hemen pırtleyiveriyor kendim ne kadar cikanlari toparlasamda kuafor elinden gecmesi gerekiyo, keske az olsaymış kaşlarım. Yani benim vücuttaki tüy dağılımlarım çok enteresan, bacagimi 6 ayda bir aliyorum nerdese minnak incecik tuyler var ama kaş desen o biçim :D

lülü bunu beğendi.
  17. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Ucuzmus ya burda kaş bıyık 15o_O ağda tüm vucut 80 sanirim ben tüm vucut gitmedigimden bilemiyorum tam:oops:

CanerEdanur bunu beğendi.
  18. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Evet Adana'da her fiyat var pahalısı da var ultra pahalısı da var ortası da var ucuzu da var. önemli olan hem uygun fiyatlısını da hemde işini iyi yapanı bulmak. ağdacım farklı kaş bıyıkcım farklı saçımla uğraşan farklı yani benim 3 kuaförüm var ve 3 ünden de çok memnunum :) nişan dönemimde de 1 kuaför daha keşfettim 4 e çıkardım yani :) 4 kuaförümle de baya bi samimiyim buda artı bi durum oluyor benim için çünkü bana hiç zam uğramıyor teğet geçiyor :)

sibell28 bunu beğendi.
  19. lülü

lülü Uzman Üye+

Kaş bendende öyle ya neden bilmiyorum :) alsam her hafta alınır yani :) ben birde internetten nasıl kaş alındığına falan baktım o şekilde alıyorum şeklini falan da verebiliyorum :D

sibell28 bunu beğendi.
  20. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

Benim aylik agda, kas ve bıyık toplam 60 buluyor bazen fön falanda eklenince 70 falan oluyor :D

CanerEdanur ve sibell28 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş