1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Avcılar-beylikdüzü Civarında Kuaför Önerisi?

'Gelin Saçı' forumunda a&e tarafından 8 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. a&e

a&e Aday Üye

İstanbul avrupa yakası avcılarda gelin saç ve makyajı için önerebileceğiniz kuaför var mı kızlar ben bulamadım :(

büşralper bunu beğendi.
  2. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

avcılarda değil ama toriumun oralarda bir tane tavsiye edebilirim benim nişanda saçımı makyajımı orda yaptırmıştım herkes çok beğendi :)

3. büşralper

büşralper İnci Üye+

canım istanbulda tek bildiğim kuaför Perihan abla (Damla yağmur Arı ) istanbuldaki bütün boşnaklar bu kuaföre gider keşke burda olsada bende ona gitsem çok harika bir kuaför :))

4. a&e

a&e Aday Üye

avcılar-beylikdüzü yakın bana zaten adı ne peki

5. medgicc

medgicc İnci Üye+

beylikdüzünde var canım sana yakın olan note güzellik salonu ve ünlem güzellik salonu bend eoraya gidiyorum

6. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

toriumun arka caddesinin üzerinde salon ras diye bi yer facebook adresi burası https://www.facebook.com/salonras?fref=ts ben memnun kaldım ama bir görüş düğünden önce prova yapıyolar diye biliyorum daha kendim için görüşmeye gitmedim :)

7. a&e

a&e Aday Üye

Teşekkür edrim kızlar görüşücem bunlarla :)) ya bazıları ilgilenmiyo şurasnı şöyle yap desende kendi bildiklerini yapıyolar benimle ilgilenecek gelinliğim için uygun saç ve makyajı yapabilecek biyer istiyorm inşallah bulurum

ozlemtuc bunu beğendi.
  8. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

Rica ederim canım :) inşallah istediğin gibi çok çok güzel bir gelin olursun :)

9. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

a&e canım kuaför buldun mu benim tavsiye ettiğim kuaför biraz pahalı geldi bana sana sormak istedim

10. a&e

a&e Aday Üye

ben h&p kuaför var avcılar/parseller tarafında ona gitmeyi düşünüyorum makyajı çok güzel yapıyolar ne kadar fiyat verdiler sana

11. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

Canım ünlem var,değişim var, EYS kuaför var güzel olarak bildiğim beylikdüzünde

12. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

13. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

GulGrnc bunu beğendi.
  14. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

canım burasıysa kınayla birlikte 600 TL fiyat söylüyor :) sen daha önce görüştün mü ?

15. GulGrnc

GulGrnc Uzman Üye+

16. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

tamam canım teşekkür ederim :)

GulGrnc bunu beğendi.
  17. a&e

a&e Aday Üye

evet orası canım ya çok da pahalıymış görüşmedim daha

18. ozlemtuc

ozlemtuc Üye+

canım ben sana tavsiye ettiğim yerle görüştüm yüz yüze gelinbaşı (kaş, bıyık, manikür, kol ağda, kirpik ve prova)+kına gecesi+bir saç bir makyaj+2 makyaj için toplam 400 TL ye anlaştım haberin olsun

19. medgicc

medgicc İnci Üye+

ünleme ve note giderseniz indirim yaptırabilirim daha oncede soylemiştim benim nikah kına düğün saçım ordan olacak giderseniz özellikle denize yaptırın :)

burcak bunu beğendi.
  20. burcak

burcak Aday Üye

merhaba herkese, ben de beylikdüzünde kuaför arıyordum, ÜNLEM le öyle tanıştım. düğünüm 23 Ağustosta olcak
    merhaba, beylikdüzün de oturuyorum, ünlem kuaförü duymuştum ama görüşmedim henüz. düğünüm Ağustosta, kimle irtibata geçmeliyim yardımcı olur musun

Bu Sayfayı Paylaş