1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Astroloji Burç Yorumları

'Haberler' forumunda Özlem tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Özlem

  Özlem Moderatör Site Yetkilisi

  Puan:
  33,752
  Benim gibi astrolojiye meraklı arkadaşlarım için gelsin :)
  koç.png
  Koç Pek sıkıntıya gelemeyen Koç burçlular, yine senenin ilk yarısında gelenek ve göreneklere bağlı kalmadan yaşamayı tercih edecekler. Toplumda haklarını yitirmiş, zarar görmüş insanlara umut saçan görüşleri doruk noktasına çıkacak. Bilinç noktasında yeni buluşlara ve önemli fikirlere açık ve eğilimleri artacak.Mücadelelerle dolu bir aşk hayatı gözüküyor. Her şeye rağmen sevgi ve aşk konularında pek zorlanacaklar.Enerjilerinin yerinde olduğu bir yıl olduğu için bu burç maddi bakımdan iyi olacaklar denebilir.
  boğa.png
  Boğa Sabrı ve bu sayede kazanmayı çok iyi beceren Boğa burcu mensupları bu sene daha da güçlenecekler.Peki, tek zorluk ne olabilir acaba bu burçtakiler için? konuları ne olursa olsun, aşırı iyimserliğe hiç kapılmamaları gerekiyor.Çoğu kez olduğu gibi bu yıl da Boğalar istikrarlı ilişkiler sergileyecekler. Sene ortalarından sonra ise ani olaylar ve yepyeni aşklar ortaya çıkabilir. Tam istedikleri gibi maddi bir yıl olacak 2018 onlar için.
  ikizler.png
  İkizler Bu yılın İkizler burçlular için zengin hayallerle, sırça saraylar inşa etmemeleri için bir ihtar olduğu söylenebilir. Fazla meraklanmamaları gerek. Savunmasız olmayacaklar ve arkalarında mutlaka güçlü birileri yer alacak. Aşk ve beraberliklerinde dayanıklılıklarının oldukça zayıf olduğu görülüyor. Bu bakımdan yeni beraberliklere ve aşklara atılmamalarında yarar var. Sene sonunda durumlar hafifleyebilir. Maddi bakımdan zorlu bir yıl.
  yengeç.png
  Yengeç burcu dışa karşı sert ama içte kırılgan, savunma amaçlı sert ve soğuk davranabilir. Dışa maske takabilen bir karakter oluşturabilirsiniz. Sosyal sorumluluklara ilişkin günlük ayrıntılarla ilgileniniz. Alıngan takılmazlarsa korkulacak fazla bir şey yok. Aşk yaşamı ve beraberliklerin kesinlikle iyi olacağı bir dönem denebilir. Maddi bakımdan mükemmel durum desek yeridir. Hem istikrarlı, hem de disiplinli davranışlar içinde olacaklarından maddi kazançta zorlanmayacaklar.
  aslan.png
  Aslan yine bütün haşmetiyle tepelerde parlamakta. Bu sene “içinde dayanma gücü çok yüksek olan kişiler" olarak algılanmaktan aşırı hoşlanacaklar denebilir. Yıl içinde saygın bir kişi olmak ve başkalarını etkileyebilmek amacıyla ellerinden geleni yapacaklardır. Uzun lafın kısası, mücadelelerle dolu bir sene. Birçok konuda olacağı gibi, aşk yaşamları da bu sene çok parlak olmayacağa benziyor. İkili diyaloglara önem vermeleri gerekiyor. Maddi rekabetlerden, ticari çatışmalardan uzak durmaları gerekmekte.
  başak.png
  Başak bu sene tam mantıkları ile karar vermelerine önem verirlerse çok iyi yaparlar. Eski sevgililere, geçmiş ayrılıklara olan ilgileri bu sene içinde ağırlık kazanacak gibi gözükmekte.Parasal açıdan mantıklı ve ticari düşündükleri takdirde kazanç durumlarının fena olmayacağı söylenebilir.
  terazi.png
  Terazi Dengenin dengesizliği Terazi burçluların pozitif sevimlilik, uyumluluk, beraberlik, adalet ve diplomasi getirecek bir yıl. Bir yıllık süreç içinde Teraziler’in büyük sosyal amaçlara hizmet etmeyi sağlayan olumlu bir yaratıcılık geliştirmeleri mümkün. Psikolojik olarak becerikli ve sakin durumdalar. Yıl boyunca motivasyonları yüksek ve yaratıcı olacak. Teraziler bu senede nezaketleri ve kibarlıkları ile iyi ikili ilişkiler kurabilirler. Dolu dolu hisle beraberlikler onları bekliyor.
  akrep.png
  Akrep çoğunlukla başkalarının durumları hakkında bilgi sahibi olmaktan hoşlanacaklar. Ancak bazen üzerlerinde ağır bir yük olduğunu hissedecekler denebilir. Bir tür ruhsal gerçekleri tercih ederek, dünya siyaseti ve bilimsel keşifler gibi büyük sorunlara odaklanarak dünyevi sorunları aşmak istemeleri muhtemel büyük değişiklikler söz konusu olabilir. ikili ilişkilerinin maçovari kişilerle olacağı söylenebilir. Akrep burçluların bu sene çıtkırıldım tiplerden uzak, gücüne güvenen aşklar bulmaları uygundur. Üstelik bulacaklar da.
  yay.png
  Yay bu yılı içinde hoşgörülü, iyimser ve neşeli davranışları sayesinde toplum içinde iyi uyum sağlayabilirler. Sosyalleşmeye ve işbirliğine açıklıkları, onlara mutlu günler vaat ediyor. Aslında kafalarına taktıkları saplantılaşmış fikirlerle yüzleşmeleri için tam ideal bir yıl. Bundan dolayı da aile geleneklerinin ya da özelliklerinin değişmesini isteyeceklerini söylemek yerinde olur. Uzun zamandır haber alınamayan adli olaylar bu sene başarılı sonuçlar getirebilir. Bu sene Yaylar karşılarında oldukça dirençli kişiler görebilirler. Ayrıca iyi bir beraberlikleri olabileceği halde yıl içinde bu konuda sezgilerine güvenmeseler iyi olur.
  oğlak.png
  Oğlak burçluların üzerinde bir hayli yük olduğu görünüyor. Bu burcun ilk on gününde doğanların sene içinde İnsanlarla çalışmaları iyidir. Rekabet yerine ortaklıktan yana olduklarını söylemek gerekir. Bu yıl ciddiyetleri ve ahlaki kurallara bağlılıkları ile tanınmalarının tavan yapacağı bir dönem. Aşk ve ikili ilişkilerin biraz zorlu olacağı söylenebilir. Zor ama yine de kazanılabilen bazı paralar olacak. Ayakları bu sene içinde de fazlasıyla yere değen Oğlaklar'ın kazançlı bir sene geçirmeleri olası.
  [​IMG]
  Kova Bu sene bağımsızlıkları açısından zorlanacaklar. Her şeye rağmen Kova burçlular bu sene de geri planda kalmaktan hoşlanmayan bir tutum içinde olacaklardır. Bağımsızlıklarına olağanüstü meraklı Kovalar sene içinde kendileri gibi bağımsızlık düşkün eş ve partnerler bulabilirler. Her ne kadar toplumsal hayatlarında biraz zorlanıyorlarsa da aşkta güzel sürprizler var.Burçları para bakımından rahat görünüyorsa da yine de rekabeti seven ticari rakiplerden uzak durmalarında yarar var. Ticari hayatlarında bu sene karşılarına bayağı dişli ve güçlü rakipler çıkabilir.
  [​IMG]
  Balık Bu yıl hayallerin, sezgilerin tavan yapacağı bir yıl Balıklar için. Özellikle burcunun ikinci on gününde doğanlar, yazılanları daha da yoğun yaşayacaklar. Her türlü ilhamlar ve sezgiler artacak, yaşamlarında inişli-çıkışlı değişim grafikleri izlenecektir. Güzel sanatlarla, mistik konularla uğraşan Balıklar için bu senenin dopdolu geçeceği söylenebilir. Aşk ve ikili ilişkilerde sezgilerini kullanmalarının tam zamanı. İçlerindeki ses onları romantik aşklara yönlendirebilir. Yine sezgi ve duygularını kullanarak yeni işlere atılmalarında yarar var bu sene. Şanslarının ticaretten yana açık olduğu söylenebilir.
   

Bu Sayfayı Paylaş