1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ara Öğün Seçenekleri

'Diyet' forumunda Ezgi tarafından 16 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Çikolata krizleri için yanımda taşıyorum.:D

mldfyz bunu beğendi.
  2. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

3. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Super super:p birazda olsa bastiriyor ben 1 ayi gecmistir sayelerinde tabi sursem surerimde:D agzima cikolata surmedim hurma birde iyi oluyor cikolata krizleri icin hmm birde yaban mersini enfeksiyona iyi geliyormus iyi yapiyorsun yemekle bana da doktorum onerdi onu da koydum aralarina afiyet olsun kuzum:*

sonal ve Deniz Medine bunu beğendi.
  4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

çok zorlanıyorum tabi arada yiyebilirim asla yemiycem diye bir şey yok ama ben çok abartıyorum kendimi sınırlandırmazsam:agzimsulandi bizde baya iyi anlaştık kendileriyle şuanlık güzel :rolleyes: açıkca söylemek gerekirse şuan internetten baktım ve şu içindeki kırmızıların yaban mersini olduğunu öğrendim:cokkomik bol bol yiyelim o halde bilgi için tteşekkürler canım benim<3

mldfyz bunu beğendi.
  5. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:Drica ederim kuzum afiyet olsun:*

Deniz Medine bunu beğendi.
  6. sonal

sonal Yeni Üye

Benimde ara öğünlerim genelde kuru kayısı yarım muz elma kuruyemiş olur. Tatlı krizim tuttuğunda kakaolu muz yiyordum ara öğünde

7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

En guzeliiii ben de bayılıyorum :asik ama bir konuda uyarmak isterim kuzum paketli alıyorsanız arkasında içindekiler kısmına bakın şeker, glikoz, glikoz şurubu gibi tatlandırıcılar var mı yok mu diye. Açık alıyorsanız da kuruyemişçiye güven önemli. Sağlıklı besleneyim diyoruz sağolsun bazı uyanıklar lezzetli olsun diye ekstra şeker koyuyorlar :mad:

Melda koş benim kafam karıştı :D Yaban mersini=blueberry diye biliyorum, koyu mor hatta siyaha yakın bir rengi vardır tazesinin. Kuruduğunda da siyah erik renginde olur. Cranberry sanırım türkçesi kızılcık, o meyvenin tazesi kırmızıdır ekşidir ve kurusu da kırmızıdır. O kırmızı yabanmersini mi değil mi kızılcık mı yoksa goji beryy çıkmıştı bir ara pek popülerdi o mu acaba? havuz problemi oldu bu çözülemiyor o kırmızı meyve nedir :p

Deniz Medine, mldfyz ve sonal bunu beğendi.
  8. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ahah:D bende bi ben ne yiyorum oldum ama vallahi internetin kurbaniyim degilse ablacim paketli urunlerden aldim ben tabi o yuzden uzerinde cranberry yaziyordu internetten baktigimda aciklamasi soyleydi bende guvendim aldim:D
    20180129_141403-1.jpg
    Paket urunumde boyle
    20180129_141246-1.jpg

Seda, cerensever ve Deniz Medine bunu beğendi.
  9. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

genel de açık alıyorum ama kapalı alırsam da arkasını okur dikkat ederim tabi ablacım. açıktan aldığım yer sabittir. hatta bilindik bir kuru yemişci, sıkıntı olmaz herhalde o_O:p

Seda bunu beğendi.
  10. Seda

Bahceden marka severim ben de bademini erigini aliyordum. Bunda glikoz surubu eklenmemis diye belirtiyor, hem ona bakmak zorundayiz artik o hale geldik. Cranberry’yi cig cok seviyorum ondan kurusunu benzettim internet yalancidir zaten bosver :p
    Bilmiyorum ama yapmiyorlardir herhalde :p aciktan bir sey alamaz hale geldik ya eskiden hep givenip alabiliyorduk simdi kuruyemiste glikoz katilmis midir katilmamis midir diye korkuyoruz :(

mldfyz bunu beğendi.
  11. Seda

Yemegi olmayan Seda’nin ara ogun ile avunma saati ; gun kurusu, ceviz, muz, yesil cay
    A7443CA5-B3C8-4CE9-AE18-69B162ED9289.jpeg

Deniz Medine, Maşuk, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  12. bsyl

bsyl Uzman Üye+

13. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

14. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Ara ogun vaktimiz:)
    1523971172571.jpg

Özlem, muncuk, asltrk ve 5 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş