1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Antalyadaki Tesettur Gelinlikciler

'Gelinlik' forumunda NeslihanM tarafından 15 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Kizlaaarrr , antalyada tesettur gelinlik alan var mi nerelerden aldiniz

Deniz Medine ve mmlke bunu beğendi.
  2. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım ben de tesettürlüyüm ve antalyalıyım. antalyada tesettürlü gelinlik alırken çok dikkatli ol çünkü tesettür üzerine çalışan çok az yer var genelde normal gelinçiler var sen beğen tesettüre çeviririz diyorlar ve çok orjinal durmuyor o şekilde. işin ehli olanı bulup yaptırmak gerçekten önemli. ben serpil cihangir diye bir gelinlikçiye diktirdim ve çok memnun kaldım. kadın zaten tesettür üzerine çalışıyor. işini gerçekten iyi yapıyor. tavsiye ederim. altın iğne adında bir gelinliki var o da tesettür üzerine onun gelinliklerine de bakmıştım güzel orası da. orda diktirenler de genelde memnun. birde kışlahan çarşısı var oradada gelinlikçiler var ben hiç bakmadım oraya ama geçen bir arkadaşım dedi kışlahana bakıcam diye iyi midir bilemiyorum ama fikir olsun bakmak istersen. bu saydığım yerlerde birbirine çok yakın zaten. cumhuriyet meydanına git hepsi o civarda ;)

NeslihanM bunu beğendi.
  3. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

serpil cihangiri bende duymuştum antalyada pek meşhur hatta tesettürlü bir arkadaşım gelinliğini oradan diktirdi çokta memnun kaldı canım.birde ışıklar caddesi var sırf gelinlikçiler var yol boyunca kesinlikle o tarafa da bakmanı öneririm istediğin herşeyi bulabilirsin. ama serpil cihangiri de es geçme onun yeri de cumhuriyet meydanının arka tarafında diye biliyorum.:)

NeslihanM bunu beğendi.
  4. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım ışıklara ben de baktım ama oradakiler hep açık gelinlik tasarımcıları sen istersen tesettürde dikeriz dediler bana ama ben güvenemedim açıksası çünkü özel olarak tesettür gelinlik çalışmak daha farklı bence. ama tabikide baksın kendisi karar versin :) evet serpil cihangir cumhuriyet meydanının arkasında

Deniz Medine bunu beğendi.
  5. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Tabi canım acık gelinligi kapatmaları çok hoş durmuyor bende begenmiyorum.eger ozel calisilacaksa yaptirir degilse yaptirmaz bir gidip sorup bakmasinda fayda var degismis olabilir cogu gelinlikci orada cunku.

mmlke bunu beğendi.
  6. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Yaaa cok sagol evet anyalyada cok az vardir tahmin edebiliyorum , acik gelinligi kapatiriz diyolar ama ben ondan yana degilim cok kotu oluyo , dugune 2 bucuk ay var ama diktirmek uzun surer gibi geliyo , hazir gelinliklerde nasil bulurum ki ya hani kilolu biri degilim 36 beden giyiyorum bedende sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, ben giresundayim git gel yapabilecek durum olmadigindan dikim yapamiyorum napcam bilmiyorum, ama dedigin yerlere kesinlikle gidip bakicaz

7. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Himm evet orayada kesin bakarim , onceden cok tereddut ederdim antalyada tesettur gelinlik zor bulucam diye ama sizinde soylediginiz yerlerde varmis , kayinvalidem bi magazada gormus zevki cok iyidir onunda begenmis gelinligi , o begendiyse kesin bende begenirim :)

8. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

dikim için 2 bucuk ay bana az bir süre gibi geldi ama bunu gelinlikcilerle konuşmak daha doğru olur tabi . git gel de yapamıyormuşsun büyük ihtimal hazır almayı düşünüyorsun. ama hazır alacaksan bile daha fazla geç kalma derim bir an önce bakmaya başla kuzum.ufak tadilatlar olabiliyor.allah gönlüne göre versin inşallah <3

NeslihanM bunu beğendi.
  9. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım ben de gelinliğimi iki iki buçuk ay kala diktirdim. zaten gelinlikçim de söylemişti en geç iki ay kala gel sonrasında yetiştirmek zor olur diye. bahsettiğim iki yerin de internet adresleri var arayıp görüşebilirsin seni ona göre yönlendirirler. benim gelinlikçimde hazır yok diye biliyorum kesin birşey de söylemiyeyim ama altıniğnede hazır tesettürlü gelinlikler var. ama çok geç kalma bence hazır tesettür için biraz kısıtlı diktirmek zorunda kalırsan vaktin olsun en azından. yine kendimden örnek vericem ama ben diktirmeyi hiç düşünmüyordum ama bulamayınca diktirmek zorunda kaldım pişman da olmadım ama hazır bulabilseydim direk alır çıkardım yani

NeslihanM bunu beğendi.
  10. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Evet banada az gibi geliyo dikim icin kisa bi sure , malesef hazir alicam ama hazir gelinliklerde eskisi gibi degiller cok guzel gelinlikler var , insallah 2 hafta sonra gidicem ilk gittigimizde hallolur dediginiz yerlere gidicem , eger antalyada begenemessem istanbula gidicez orda fazlaca cesit var magaza var zaten insallah, gonlum antalyada hemen bulmak insallah bi gunluk is insallah ,

11. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Yaa bende ondan korkuyorum , icimi nasibimde varsa bulurum diye kendimi avutuyorum :) eger begenip bulamazsam nisanlimda dedi istanbula gideriz diye , insallah bulurum ya

mmlke bunu beğendi.
  12. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım dediğim gibi önce tlfnla bilgi al ona göre hem geleceğin zamanı ayarlarsın hem prova zamanlarını falan konuşursun kafanda bazı şeyler netleşir. benim gittiğim gelinlikçide biriyle karşılaşmıştım yurtdışında yaşıyormuş normalde provalara gelemediği için tek provayla dikmişler gelinliği belki öyle birşey yapabiliyorlarsa sen de ona göre plan yaparsın

NeslihanM bunu beğendi.
  13. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Haklisin canim ben bi netten dediginiz yere bi bakayım iletisime geceyim en azindan on bilgide soylerler nasil olacağına ona gore gidince hazirlikli olunur , diktirme konusunda pek emin degilim ama en son ihtimalde o olur yani ,

14. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Serpil cihangir hazir gelinlikte satiyo mu ki

15. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım emin değilim hazır satıp satmadığına yanlış bilgi vermeyim tlf edersen daha net bilgi alırsın

NeslihanM bunu beğendi.
  16. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Numarasini aldim , iletisime gecicem bakalim

mmlke bunu beğendi.
  17. mmlke

mmlke Uzman Üye+

@NeslihanM canım gelinlik denemişsin nerelere baktın karar verebildin mi

NeslihanM bunu beğendi.
  18. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Evet denedim canim :) ama denediklerimi begenmeme ragmen baska bisi begendim :) ama kendime ozel dikim olucak , olculerimi verdim bugun yarinda deneme olucak , ilk ayritiyi vereyim size prenses model oluyo :) kaba taslak yapilsin paylasicam sizinle , gupurlu bi model olucak , bi ayrintisi var onu soylemicem paylasinca gorursunuz :):) bu arada bindallimda bana ozel dikilcek

mmlke bunu beğendi.
  19. mmlke

mmlke Uzman Üye+

karar vermene sevindim canım inşallah gönlüne göre olur. nerede diktiyorsun peki

NeslihanM bunu beğendi.
  20. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Serpilsen özkurt diye bi gelinlikci var murat pasada bi pasajda tamamen gelinlik olan yer :) orda diktiriyorum

mmlke bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş