1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Antalyadaki Tesettur Gelin Başı Yapan Kuaför

'Gelin Saçı' forumunda NeslihanM tarafından 17 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Kizlarrrr antalyada evlenen gelinler hangi kuaforlerde basinizi yaptırdınız memnun musunuz , bide tesettur basi icin o turbani ve aksesuari nerden aliyoruz bilen varrmiii ??

2. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ben ilçede olduğum için kuaförde bulunduğum ilçede gittim o yüzden kuaför ismi veremicem. baş aksesuarını cumhuriyet meydanındaki düğmeci kayadan, kapalı yoldaki ali özkandan, güllükteki selekler çarşısından bakabilirsin. eşarp olarak kullanılan kumaşı da yine cumhuriyet meydanında çerçiler adında bir kumaşçı var oradan alabilirsin.

NeslihanM bunu beğendi.
  3. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Anladim canim turban ile ilgili seyleri gelinlikci vermiyo yani , ornegin hayal tül diyorlar o tarz bas turbanlarini dediğin yerlerden bulucam yani

4. mmlke

mmlke Uzman Üye+

ben ilçede olduğum için kuaförde bulunduğum ilçede gittim o yüzden kuaför ismi veremicem. baş aksesuarını cumhuriyet meydanındaki düğmeci kayadan, kapalı yoldaki ali özkandan, güllükteki selekler çarşısından bakabilirsin. eşarp olarak kullanılan kumaşı da yine cumhuriyet meydanında çerçiler adında bir kumaşçı var oradan alabilirsin.
    canım bahsettiğim çerçiler benim gelinlikçinin yanındaydı dükkanı biz gelinlikçiyle birlikte gidip ordan kumaşı seçtik ücreti gelinlikçi kendisi vermişti. ama başka yerlerde nasıldır bilmiyorum. vermeyen olursa da o dükkandan istediğin her çeşit kumaş çeşitini bulabilirsin

5. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Buna cok sevindim yaaa :) bu dedigin yer kapanmamistir dimi , ayy insallah kapanmamistir ,

mmlke bunu beğendi.
  6. mmlke

mmlke Uzman Üye+

yok canım kapanmadı ;)

NeslihanM bunu beğendi.
  7. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Süper :):)

mmlke bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş