1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Antalya Balayı Otelleri

'Balayı - Seyahat' forumunda Seda tarafından 22 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Kızlar Antalya'ya balayına gitmeyi düşünenler için otel önerilerimizi buradan paylaşalım ;)

2. Seda

Balayına Rixos Premium Belek'e gittik.
    • Kendi arabamızla gittik, yol olarak Ankara-Antalya arası çok rahattı fakat Antalya-Belek arası şehiriçi trafiği biraz sıkıntılı. Bu yüzden uçakla gidip otelin aktarma aracını kullanmak daha rahat olabilir..
    • Sahili çok geniş, çok güzel. Balayında başbaşa güneşlenip vakit geçirebilmek ve dinlenmek isteyenler için harika bir yer. Sahili yumuşak kum, deniz bir anda derinleşiyor, yüzmeyi sevenler için hem sıcak hem de tenha oluyor ;) 2 adet iskelesi var, gözlerden uzak ve güzel.
    • Ultra her şey dahil, dünya ve türk mutfağından oldukça fazla çeşit var. Ayrıca açıkbüfenin dışında ücretsiz A la Carte Restoran'larda daha sakin yemek yeme imkanı var.
    • 2 büyük havuzu var. insanlarla dip dibe yüzmek zorunda kalmıyorsunuz. Yalnız aileler çocuklarını çocuk havuzunda yüzdürmek yerine büyük havuzuna soktuğu için biz pek tercih etmedik malum hijyenik sebepler :D
    • Balayı çiftleri için A la Carte Restoran'ların rezervasyonunda öncelik, fotoğrafçı hizmeti gibi hizmetleri var.
    • Beğenmediğimiz yanları: Temizlik konusunda biraz sıkıntı yaşadık, yastıklar rahat değildi. Tur ile çok sayıda gelen yabancı bulgar müşteriler yüzünden kayıt işlemlerinde bir takım aksaklıklar oluyor, sezonda bu tür aksaklıklar çok daha fazla olur diye düşünüyorum.

Son düzenleme: 6 Kasım 2014
  3. gfanatick

gfanatick İnci Üye+

ben maxx royal'e gidicem belekte. dönünce yorumlarımı iletiri :)

Mervekoz, dlnuur, pnr_kk ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Seda

Şimdiden iyi tatiller, merakla bekliyorum yorumlarını ;)

5. leyla akyuz

leyla akyuz Üye+

Kızlar bizim düğünümüze 10 ay var biz şimdiden oteli ayarladık. Antalyada titanic otel:) internetten baktık hoşumuza gitti inşallah pişman olmayız:)

elliff, Figenya, aysunbalkis ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  6. Sennur

Sennur Aday Üye

slm kızlar benim düğünüme 7 ay var bende kemerde bi otele gitmek istiyorum ama tur şirketleri henüz çok erken ocakta gelin diyorlar siz nasıl yaptırdınız kayıtlarını? nası ayırdınız yerleri falan erken rezervasyondan faydalanmak istiyoruz biz de

fztbuse bunu beğendi.
  7. mervella

mervella Aktif Üye+

merhaba kızlar benim de temmuzda düğünüm olcak. Adam eve, orange cauntry, titanik otel ve max royalden birini tercih edip erken rezervasyondan yararlanmak istiyoruz ama hangisi iyidir bilemedik. bunlara gidenler varsa bizi de aydınlatsalar çok sevinirim :))

Aryaozge ve ayseerolozer bunu beğendi.
  8. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Adam eve gitmedim ama ablamın arkadaşı gitti balayına.
    Çok memnun kalmıştı ocak ayından sonra erken rezervasyonla da çok iyi bir fiyata gitmişlerdi.

mervella bunu beğendi.
  9. mervella

mervella Aktif Üye+

Teşekkürler :)

10. gfanatick

gfanatick İnci Üye+

@mervella biz Maxx Royal'e gittik. daha geçen cumartesi döndük hatta. kesinlikle tavsiye ediyorum. muhteşem ötesiydi ve maximummm herşey dahildi gerçekten. biz balayı çifti olduğumuz için odamızı Maldiv Villalarına upgrade ettiler. kendimize ait jakuzimiz ve havuzumuz vardı, süslemeler muhteşemdi. otelin imkanlarını saymıyorum bile yani. cidden olağan üstü bir tatil oldu bizim için

11. sunal

sunal Üye+

eşim orada staj yapmıştı dış dekorasyon harıka dımı

leyla akyuz bunu beğendi.
  12. mervella

mervella Aktif Üye+

teşekkür ediyorum :)

lesya bunu beğendi.
  13. gfanatick

gfanatick İnci Üye+

Ben Rixos Premium Belek'e gecen yaz tatile gitmistim. Cok fazla turist vardi vardi ozellikle de Suriyeli. Calisanlari Rixos Sungate'e gore daha ozenli ve daha guleryuzluydu. Aquapark gercekten cok eglenceliydi. Tavsiye edilebilecek guzel bi otel ama ben Maxx Royal'i daha cok begendim. Birde Cornelia Diamond'i merak ediyorum cidden cok ovuyorlar.

SAFİNAZ bunu beğendi.
  14. mzehra

mzehra Aktif Üye+

kızlar biz balayımızda tek bir otele 1 hafta kapanmak istemedik antalyadayız ve arabamıza binip kıyıdan egeye doğru geçip egeyi gezmek istiyoruz küçük temiz butik oteller bulup o gece neredeysek canımız nerde kalmak istersek orda kalacağız sizce nasıl olur

NeslihanM, cerenkar, Nazmiyee ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  15. leyla akyuz

leyla akyuz Üye+

Evet çok hoş:)

16. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Kızlar dün Fatih gönderdi buranın linkini çook hoş bir yer.
    02.jpg BDFG9664(1).jpg

minininap, duyguss, Yeliz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  17. Ezgi

Ezgi Aday Üye

orange county canım :) bende inceledim çok hoş gerçekten mimarisi harika :)

yamanzade ve Kubis bunu beğendi.
  18. HlyBykl

HlyBykl Aday Üye

Kızlar merhaba,
    Bu siteyi takip ediyorum ama ben ilk defa yazıyorum. Gerçekten çok yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz.
    Kafama takılan bişey olduğunda bakıyorum buraya fikir edinebilceğim bişeyler illa ki buluyorum.
    Asıl soruma geleyim :)
    Nisan'da düğünüm olacak. Balayı tatilimiz için nişanlımda Anyalya'yı çok istediği için internetten yaptığım araştırmalar sonucu foto ve yorumlara bakarak Antalya-Manavgat Arcanus Side Resort Hotel ( ex.Asteria Sorgun ) 'de karar verdim ama yine de endişeleniyorum. Sonuçta hiç bilmediğim bir yer ve daha önce Antalya'ya hiç gitmedim. Bilenleriniz ya da giden varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var.

19. Seda

Canim oncelikle hosgeldin aramiza :) lutfen daha cok yorum yap, burada hepimiz birbirimize fikir veriyoruz senin de guzel paylasimlarini bekliyorum sessiz takipci olma ;) biz de balayina antalyaya gittik ama otelden hic cikmadigim icin senin begendigin otel veya civar hakkinda maalesef bilgim yok :( o mevsimde antalyanin denizi de harika olur insallah hayalindeki gibi bir tatil olur :asik Bilgisi olan kizlar daha detayli yardimci olacaktir sana ;)

HlyBykl bunu beğendi.
  20. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Manavgat tarafi deniz suyu biraz soguk olabilir o donemde, ama Antalyali arkadaslar daha iyi bilir

HlyBykl ve yildiz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş