1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Anneler Gününde Ne Alsak Ne Yapsak?

'Özel Günler' forumunda Hnfee tarafından 25 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Kayınvalidem bizden uzakta İzmirde yaşıyor. Ona kargo ile göndereceğiz. İki annemize de Tefal tencere almayı düşünüyoruz :) Malum Tefal yetkili serviste çalışıyorum ;)

muncuk, Dilano, EceG ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Annemin rondosu bozuldugu icin buyuk ihtimal rondo seti alicam Kayınvalideme alicagim hediye konusunda henuz bi fikrim yok :)

gulakinn bunu beğendi.
  3. rbaer

rbaer İnci Üye+

Anneme ütü aldim verdim bile :D ama kayinvalideme hala bişey almadim hoş kendisi arada söyleniyor ayy şunu almak istiyorum ayy bunu istiyorum :D arasindan birini secip alacaz :D

gulakinn bunu beğendi.
  4. hilalozer

hilalozer . YASAKLI

Geçen gün eşimle :p (sırf bunu demek için ismini kullanmadım :D) konuştuk bu konuyu. Güzel birşeyler almayı düşünüyoruz. Hediye belli değil ama planımız o gün ikisine ayrı ayrı gitmektense 2 aileyi bize davet edicez :sevimli

elaceyda, Glsrnysf, mldfyz ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Çıtır anneler de dahil mi konuya :p :p

Gülaycığıma ayakkabı ve çanta olsun taştan olsun :) Henüz bakmadım ama kafamda ayakkabı-çanta kombini var :)

6. Betül

Betül Süper Üye+

Sen ne hediye alacaksın yazmamışsın :p
    Haftaya İstanbul'da olacağım için annemden ayrı geçireceğim ilk anneler günüm olacak sanırım :( ve bundan sora hep ayrı.. Ama kayınvalidemle olacağım ve doğum günü de o hafta olduğu için ikisini bir kutlayacağız hediye konusunda ev ahalisi olarak karar veririz sanırım :rolleyes:
    Kendi anneme de çiçek sepeti gibi bi yerden bişi gönderiyim diyorum eksiği yok bulamadım :oops: ya da güzel bir üst filan düşünmekteyim hala :gozlerinidevir

mldfyz bunu beğendi.
  7. gulakinn

gulakinn . YASAKLI

oo kolay yoldan bulunmuş hediye hemen :p
    bir eksik tamamlamak hayatını kolaylaştırır rondoyla :)
    Baya hızlısııın :)
    Süpeeer düşünceee :) Yeni gelinimizz amaaan amaaan :)
    Herkes dahiiiil :p Çanta-ayakkabı güzeel fikiiiir, bende kendi anneme ayakkabı kayınvalidemde düdüklü istiyooor muhtemelen böyle olacak :)

Hnfee, mldfyz ve hilalozer bunu beğendi.
  8. gulakinn

gulakinn . YASAKLI

Olsuuun kalben hep birlikte olursunuuuuuz :) Güzeeel unutulmadığını hiiseder sevinir :) Bende kendi anneme ayakkabı kayınvalidemde düdüklü istiyordu muhtemelen bunları alrızı :)

Betül bunu beğendi.
  9. Merkez

Merkez Aktif Üye+

Benim kayınvalidem de 2 3 aydır bi tek taş yüzük muhabbeti yapıyordu geçenlerde de açık açık söledi bana anneler gününde tektaş yüzük alın die hatta bana dönüp oğlum unutursa sen hatırlat dedi :aglamakli ay bilmiyorum şimdi bu kadar soledi alınmazsa ayıp olur gibi geliyor bi yandan da bu kadar borcun arasında pahalı hediyeler almak garip geliyor bakalım eşim napcak :D

gulakinn bunu beğendi.
  10. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

kayınvalidemi unuttummm :p kopya çekeceğim bilemedim ne alacağımı :)

gulakinn bunu beğendi.
  11. gulakinn

gulakinn . YASAKLI

Geçen sene biz ikisine almıştık birer tektaş :) güzeeel hediyee :)
    Buulursun bişeeey :)

Merkez bunu beğendi.
  12. Merkez

Merkez Aktif Üye+

gulakinn bunu beğendi.
  13. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Anneler gününde benim düğünüm var sanırsam anneme en güzel hediyem beyaz gelinliğimle evden çıkmam olacak bu ona unutulmayacak kadar güzel bir hediye <3 Ama ben yine de ona güzel bir hediye alıp düğün bittikten sonra yazdığım mektupla vermek istiyorum :) Kayınvalideme bişey almadım o bu seneyi es geçsin :p

14. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Annelerimizi kahvaltiya goturmeyi planliyoruz cicekleri ile birlikte:p

gulakinn bunu beğendi.
  15. Ardil

Ardil İnci Üye+

ne alsak ki hiç bilemedim kendi Anneme bu sene ne almamı istersin diye sormıycam geçen sene ne alim diye sordum televizyondan tv ünitesine kadar aldırdı :D Kayınvalidem şehir dışında ama anneler gününden 2 hafta sonra nişanımız olduğu için gelicek kafam zaten çok yoğun hiç bir şey gelmedi aklıma :(

bsrdklts bunu beğendi.
  16. hilallctnkaya

hilallctnkaya Yeni Üye

Merhabalar öncelikle aranıza yeni katıldım ama gerçekten güzel bir site elinize emeginize sağlık su dönem içinde ihtiyacım olan herşeyde fikir sahibi olabiliyorum bende aynı durumdan muzdaribim Anneler Günü :)) az çok yorumları okudum ama ne alınmalı zevkini bildiğimden anneme hersekilde birşey bulup alırım ama kayinvalideme ilk defa hediye alacağım ne alsam bilemedim desteginiz rica olunur sevgili gelinler ve gelin adayları :)))

Aylin bunu beğendi.
  17. Halimemet

Halimemet Üye+

Anneme cok ama cok degisik bi hediye almak istiyorum ona alacagim bisi kayinvalidemede uygun olmasi icin fikir almak istiyorum kizlar yardimmmm

gulakinn bunu beğendi.
  18. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Burdan kopya çekeceğimmm :) annelerimizle kahvaltı bir geleneksel ama hediye hiç bilmiyorum ya :/

gulakinn bunu beğendi.
  19. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben unutmuşum bunu:sok anneler gününde özellikle kişisel zevke hitap eden hediyeleri daha çok seviyorum eve hediye almaktansa bence daha hoş oluyor. Bir fular veya kapalıysa eşarp, kokoşsa makyaj malzemesi, ufak bir kolye, bluz veya parfüm daha anlamlı geliyor bana. Fikir isteyen arkadaşlara bu yönde bir şeyler öneririm. Ben de şimdi ne alsam diye düşündüm ve hemen söylüyorum; kayınvalidem resim kursuna gidiyor 2 yıldır, çok güzel tablolar yapıyor, belki ona profesyonel fırça seti alınabilir. Ya da çanta olabilir. Şu an için başka bir şey aklıma gelmiyor :hmmm Anneme de parfüm alırım, benim parfümlerimi hep beğeniyor kendi seçtiğim sürpriz bir koku hoşuna gidecektir :asik

mldfyz, hilallctnkaya, EceG ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  20. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Kızlar nette bunları buldum bende fikir edinmek isteyenler çok hoşlar bence :) Annelere genel de ev eşyası alıyoruz ya ondan paylaşmak istedim :p
    Espresso Kahve makinesi :) gat-pepita-6-kisilik-espresso-kahve-makinasi.jpg
    Kurabiyelikli çay seti :)
    pembe-kurabiyelikli-cay-seti-12-parca.jpg

Ahşap bir fotoğraf albümü :p
    kizindan_annesine_anneler_gunu_hediyesi_ahsap_foto_165334.jpg
    Ve mutfak seti :)
    pembe-mutfak-seti-13-parca.jpg

mldfyz, gulakinn ve Nerec bunu beğendi.
  21. gulakinn

gulakinn . YASAKLI

Aldığınnda paylaaaş :)
    Çoook mu ince düşüncelisin neee :asikBende genelde kişisel bir hediye almayı seviyorum. Bu yıl kayınvalidem çok istiyor diye düdüklü düşündük anneme ayakkabıdan devam :D

mldfyz, Seda ve Aylin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş